ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת מסיבות – תנו לרקוד בשקט

מסיבה היא כבר מזמן לא ערב הכיתה עם תקליט שמנגן שירים אהובים וכמה חבר'ה בסלון שרוקדים ונהנים. מסיבות היום הן אירועים המוניים שסוחפים אליהם רבים מכל קצוות הארץ, עם תוכניות מקוריות ונושאים מגוונים, כמו למשל מסיבות טבע ואחרות. כדי שמסיבה מסוג זה תצא אל הפועל ותתפקד באופן הבטוח והמסודר ביותר, נדרשת אבטחה מתאימה לשמירה על הסדר.

סיבה למסיבה… ולאבטחה!

מסיבות במאה העשרים ואחת הן אירועים מאורגנים ובהיקף רחב של משתתפים. לאורך השנים אנחנו נתקלים במסיבות בסגנונות ובנושאים שונים, כמו מסיבות טבע, פסטיבלים, מסיבות אפטר, מסיבות שאנטי ועוד. המכנה המשותף למסיבות אלו הוא כי הן מתקיימות בשטח, למשל בחורשה, במדבר או בחוף הים. מכנה משותף נוסף הוא כי הן מסיבות שמספר המשתתפים בהן הוא גדול מאד. למשל, מסיבות טבע, שקהל היעד שלהן הוא צעירים- חיילים, תלמידי שמינית או סטודנטים יכולות להגיע למספר של כ- 1500 משתתפים. מסיבות אלו אבטחת מסיבות מתחילות בדרך כלל באמצע הלילה ונמשכות עד לבוקר או לשעות הצהריים של יום המחרת. כשמדובר בפסטיבלים, הם נמשכים גם יומיים שלמים. למסיבות מגיעים די ג'יי רבים, המשמעים מוזיקה טובה והשילוב בין האוויר הפתוח, השתייה והמזיקה הטובה מושך רבים לבוא וליהנות ממסיבה בעלת אפי שונה וייחודי.

כדי שמסיבות מסוג זה יתנהלו על מי מנוחות, ללא תקריות מצערות או הפרת סדר, נדרשת אבטחת מסיבות יעילה ומקצועית.

עונת המסיבות                       

עונת האביב והקיץ הן עונות המסיבות. בתקופה זו נערכות מסיבות כמעט מדי שבוע וצעירים רבים נוהרים למקומות שונים ברחבי הארץ ליהנות ממסיבה טובה ופריקת אנרגיה ומתחים. בשל אופי המסיבות ומיקומן המרוחק, יכולים להיווצר מצבים של הגעת אורחים בלי רצויים למסיבה, הפרות סדר, צעירים שבאים להעכיר את האווירה וכדומה. אבטחת מסיבות מבטיחה שמירה על שלמם של החוגגים, לאורך כל המסיבה, סיוע למארגנים בבדיקת הנכנסים שרכשו כרטיסים, שמירה על המקום ומניעת כל הפרת סדר שתגרום להרס המסיבה.

מאבטחים במסיבות נחלקים לצוותים, בהתאם  למספר המשתתפים במסיבה והיקפה. הם מצויים בכניסה למתחם, ולפי שיקול דעתם מבצעים גם בדיקה בטחונית, הם מצויים בתוך מתחם המסיבה ונשארים דרוכים וערניים למתרחש. אבטחת מסיבות היא מורכבת ואינה פשטה, בשל אופי המסיבה, מספר המשתתפים הרב והעובדה כי המסיבה נערכת בטבע. אולם, מאבטחים מיומנים המכירים את ההתנהלות ואופי המסיבות הללו, מגיעים למקום כשהם ערוכים ומתודרכים, ופועלים בשיתוף פעולה עם מארגני המסיבה, לאחר שקיבלו פרטים מלאים על אופייה, כמות המשתתפים המשוערת ופרטים חשובים אחרים. הקשר נשמר גם עם המשטרה, למקרים בהם דברים יוצאים מכלל שליטה. האפשרות להתלהמות הרוחות במסיבה היא בעיקר בשל העובדה כי משתתפי המסיבה שותים אלכוהול, ולעתים עלולות להתרחש תגרות , קטטות ומהומות.

אבטחת כזו דורשת מהמאבטח מיומנויות רבות, ביניהן זיהוי מצבים בעייתיים, יכולת מציאת פתרון מהיר וענייני, הפעלת שיקול דעת בנוגע להרחקת אורח במסיבה, כושר גופני מעולה במקרה והמאבטח נדרש להפעיל כוח ועוד. כמו כן, ערוכים המאבטחים להגיש סיוע עזרה ראשונה, במקרים של התייבשות או שתיית אלכוהול מרובה והם פועלים בשיתוף פעולה עם צוות מד"א או חובשים המצויים במקום האירוע.

זקוקים לחברת אבטחה למסיבות? אנחנו הכתובת עבורכם! צרו קשר בכל עת ונציגי ארקס יתנו לכם את המענה המקצועי והיעיל ביותר עבורכם.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן