ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת תיאטראות

מקום בילוי נוסף המועדף על ישראלים רבים הם התיאטראות ברחבי הארץ. ממוקד של תיאטראות רבות שהתרכזו רובן בתל אביב עצמה והיוו משיכה לקהל מכל קצוות הארץ כיום מתאפשר גם לקהלים הגרים במרחק מה מן המרכז ליהנות מתיאטראות במרכזי הערים שלהם עצמם.

ביקור באתרי האינטרנט של תיאטראות כמו גם שיטוט במודעות על המופעים בעיתון ניתן להבין אודות הפעילות הרחבה של התיאטראות. אלו מנצלות את במותיהן לא רק עבור הצגות תיאטרון משובחות. בחלקן ניתן ליהנות ממופעים מוזיקליים, הצגות לילדים, הופעות סטנד אפ ועוד. פעילות אינטנסיבית זו מושכת אליה קהל רב שהנאתו מהתוכן מתאפשרת בעזרת צוותי אבטחה אשר אמונים על הבטיחות והביטחון האישי והקולקטיבי במקום.

אבטחת הקהל

כיום תיאטראות בישראל מתפארות באולמות חדישים וגדושים המסוגלים לאכלס קהלים בכמויות גדולות מבעבר. לא פעם קיימים מתחמי תיאטראות שלהן מספר אולמות אשר מציגות במקביל. אלו מביאות איתן מסה רבה של קהל אותו יש לאבטח ולשרת כראוי.

אבטחה בתיאטרון

עבור צוותי האבטחה במקום קיימת הידיעה שחלק מחוויית הקהל היא בשרותיות, בהגעה ובכניסה למתחם באופן מסודר וקל. צוותי אבטחה וסדרנות בתיאטראות רואים עצמם כחלק אינטגרלי ממערך השירות במקום ומעבר לנוהלי האבטחה עליהם הם מקפידים חשוב כמובן ליצור גישה נוחה ובטוחה לקהל במקום.

בתיאטראות אליהן מגיע קהל של אלפים בערב נתון, חשוב לקיים במקום צוות שמירה אשר ידע בכל רגע נתון לתפקד וזאת בתוך נהירת הקהל פנימה. חלק מהעבודה כוללת אף שינוע הרכבים בחניות, כרטוס ואף הושבת הקהל במקומם. במתחמים הפתוחים חשוב כמובן ליצור נוכחות של מאבטחים כיאה למקום המאכלס מאות אנשים.

דרכי גישה ויציאות חירום

על מאבטחים בתיאטראות להכיר מבעוד מועד את הנהלים הנוגעים לפינוי מהיר של קהל רב. כיאה למקום המאכלס בתוכו מאות ואלפי אנשים ברגע נתון חשוב כמובן לדאוג לדרכי מילוט ויציאות חירום בולטות גם בזמן המופע כשהאולמות חשוכים למחצה.

כחלק מהתארגנות לקראת אבטחת מבני תיאטראות על צוות המאבטחים להכיר מקרוב מקרים ותגובות הנוגעים לפינוי מהיר ויעיל של הקהל במקום למקרה הצורך. חלק מההתארגנות חשוב ותגדיר את מיקומו ותפקודו של כל מאבטח בעת מקרה חירום וזאת על מנת לתפעל את האירוע בצורה הטובה ביותר. צוותי אבטחה בתיאטראות משתמשים אף במערכת קשר פנימית. זו מעניקה אינדיקציה מדויקת אודות פעילותו ומיקומו של כל שומר/סדרן ומאפשרת בנוסף לקשר עין גם שיח רציף וקבוע בין המאבטחים, דבר המאפשר התנהלות נוחה יותר.

אבטחת אמנים ועובדי במה

מאבטחים אשר עוסקים זמן רב באבטחת תיאטראות ושמירה בקונצרטים מכירים מקרוב את הצורך של חלק ניכר מהקהל להגיע פיזית אל השחקנים והאמנים במקום. לא פעם מתגודדים שעות בטרם ההצגה או המופע גדוד מעריצים כשחלקם אף מנסה בדרך לא דרך לחמוק ממעגלי האבטחה הנמצאים בסמוך לחדרי המנוחה וההמתנה של אותם שחקנים ואמנים.

בתיאטראות רבות דואגים צוותי האבטחה ליצור איזור סטרילי המאפשר לאמנים ולשחקנים הגעה נוחה בלא הצורך להיתקל בקהל ולעבור דרכו. הדבר מעניק כמובן סדר רב במקום ושומר על שלומם של השחקנים והאמנים כמו גם על עובדי הבמה והציוד היקר איתו הם מגיעים. מעבר לכך, יצירת אותו חיץ בין הקהל לאמנים מבטיח את שלומם של האחרונים שלא פעם אף יכולים להיקלע להתקפה אלימה של אדם בודד. במקרים ובהם מגיעים האמנים עם צוות אבטחה אישי, חשוב כמובן לבצע את ההתאמות בין צוות האבטחה במקום לצוות המאבטחים האישיים, זאת על מנת למנוע עבודה לא יעילה אשר יכולה להקשות על שני הצוותים יחד.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן