ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

5 טיפים לבחירה נכונה של סדרנים באירוע

חלק מרכזי המאפשר ומבטיח הצלחתה של חברת אבטחה היא ביכולת למצוא ולאתר צוות מאבטחים וסדרנים מקצועי ומהימן. כמו בכל מסגרת מתפקדת היכולת לאתר צוות עובדים ברמה גבוהה – יש בו להבטיח את הצלחת המסגרת לאורך זמן ועמידה ביעדיו.

חברות אבטחה בישראל נדרשות בחלק נרחב ממשימותיהן לספק צוותים רחבים של סדרנים לאירועים המתקיימים ברחבי הארץ. בין אם מדובר על מופעי רוק, אירועי ספורט, אירועים משפחתיים או כל אירוע אחר – קיימת חשיבות רבה הן באבטחת אותו אירוע והן ביכולת לקיים אירוע מסודר שיבטיח לא רק את שלומם של המבקרים אלא גם יאפשר להם הנאה ונוחות מרביים.

בחברות אבטחה גדולות קיימת חשיבה רבה של צוותי הגיוס לאתר מאבטחים וסדרנים איכותיים. מלאכת הגיוס משמעותית ויכולה להבטיח יוקרתה של אותן חברות בשוק האבטחה.

ניסיון מוכח

סדרן באירוע

כמו בתחומים אחרים בשוק העבודה והתעסוקה לניסיון המועמדים לעבודה משמעות רחבה. מועמדים לעבודה כסדרנים לאירוע, להם ניסיון רחב בחברות אחרות וכשהם מגיעים עם מכתבי המלצה הופכים כמועמדים מובילים לעומת אחרים. לניסיון שצברו במקומות אחרים יש כמובן משמעות ביכולתם לעבוד באופן מטיב ומקצועי יותר ולהפוך בזמן קצר לחלק משמעותי ואינטגרלי במערכי האבטחה באירועים שונים אליהם הם נדרשים.

עבר צבאי, רצוי קרבי

במדינה בה ישנו גיוס חובה לשירות בצה"ל כל מועמד כמעט לעבודה כסדרן באירועים שירת בפועל בצה"ל. חלק נרחב ממשימותיהם של חיילים רבים לאורך שירותים כוללים שמירות. עבור חיילים מסוימים כל תפקידם היה נתון לשמירה ואבטחת מתקנים, ארגון אירועים והפקות וכדומה. מועמדים לסדרנים באירועים ששירתו בצה"ל בתפקידים דומים מביאים איתם נדבך נוסף שמהווה יתרון לעומת מועמדים אחרים ששירותים בצה"ל כלל עיסוק אחר.

בריאות תקינה

עבודה רציפה ובמשרה מלאה של סדרנים באירוע איננה משרה קלה ופשוטה כמו בישיבה מאחורי שולחן ומחשב. חברות אבטחה צריכות לקחת בחשבון שלעבודה זו חשוב לגייס מועמדים בעלי בריאות תקינה ובגילאים צעירים יחסית. גיוס של מועמדים בני 55-65 חשוב שיישקל ביתר שאת וזאת תוך בחינת סדר גודל המשרה והן מבחינת האירועים בהם יוכלו להיות סדרנים (עבור בני גיל אלו נעדיף, למשל, שיהיו סדרנים בתאטראות ולא במגרשי כדורגל).

הדרישה המינימלית כיום לכל מועמד היא בהגשת מסמכים רפואיים המעידים על בריאות תקינה. במקרים ובהם ישנו ספק לגבי בריאותו של מועמד יש לדרוש שאותו מועמד יבצע בדיקות נוספות על מנת שיבטיח את בריאותו ויכולתו לעבוד בעבודה לא פשוטה ומאתגרת זו.

אחריות

לצוותי אבטחה ובתוכם סדרנים באירועים אחריות גדולה לדאוג לשלומם של המבקרים במקום. על כל מגייס לקחת לתשומת ליבו שגיוס של מועמדים לסדרנים באירוע צריך להיעשות תוך בחינת יכולת גבוהה של המועמדים לגלות אחריות לעבודה זו. בראיון שנעשה עם מועמדים יש לאמוד עד כמה מדובר באנשים אחראיים הן בחייהם האישיים והן במסגרות הקודמות בהן עבדו. במקרים ובהם יש ומי מהמועמדים מתגלה כדמות שלא מגלה אחריות מספקת רצוי לוותר על גיוסו כסדרן.

רישיון נהיגה בתוקף

ברוב המקרים יהיו אלו המאבטחים באירועים אשר יהיו אמונים על אבטחה רכובה כשהסדרנים באירוע ימוקמו בנקודות מפתח לכל אורך האירוע. עם זאת, יש חשיבות לגייס לצוות הסדרנים באירוע כמה שיותר סדרנים בעלי רישיון נהיגה בתוקף. סדרנים בעלי רישיון נהיגה יוכלו במקרים נקודתיים לאפשר שינוע רכבים ובמיוחד אם מדובר באבטחת אירועים שבהם קבלת קהל המבקרים וחניון רחב.

 

 

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן