ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת אישים

אבטחת אישים היא נישה מיוחדת בתחום האבטחה המצריכה יכולות שונות שלעיתים מובדלות מיכולות שמירה סטנדרטיות. לא כל מאבטח ניחן בכישורים הנדרשים על מנת לשמור את בטחונו האבסולוטי של האישיות המאובטחת. מדובר על מאבטחים מצטיינים, חדי תפיסה ומהירי ביצוע.

במסגרת מתן שירות אבטחת אישים בארקס, אנו מבטיחים את בטחונו של הלקוח ומשפחתו -בין היתר  בעסקים, בנסיעות, במהלך נסיעה לאתרי נופש, באופן קבוע או זמני. ביצוע האבטחה משתנה בין הצרכים השונים של לקוחותינו בהתאם לרמת הסיכונים, מיקום הלקוח, צרכי תנועתו, סביבה מאיימת ועוד.

יחידת שומרי הראש שנוצרה מהמאבטחים המובחרים ביותר שלנו, שכולם שירתו בעבר ביחידות מובחרות בצבא ההגנה לישראל והוכשרו בקורסים מיוחדים, נועדה לתת מענה אבסולוטי לדרישות אבטחת אישים ברמה מקצועית עליונה.  רמה גבוהה של כשירות נשמרת על ידי תרגולים חיים חודשיים ואימונים מפרכים אותם עוברים המוכשרים שבמאבטחינו. אנחנו מבטיחים את ביטחונכם האישי ללא דופי וברמה הגבוהה ביותר.

בין יתר השירותים:

– אבטחה רציפה של הלקוח על ידי שומר הראש, לרמה גבוהה ביותר של ביטחון אישי.

– ארגון אבטחה של מפגשים ועל אורחיהם.

מאבטח אישי

– הגנה על הלקוח במהלך ביקורים וטיולים.

במידת הצורך, אנו מספקים מכוניות  ושומרי ראש חמושים. רמת האבטחה, כאמור, תהיה בהתאם לעיסוקו וצרכיו הפרטניים של הלקוח.

למידע נוסף על אבטחת אישים ולקבלת הצעה מסודרת, צרו עמנו קשר בכל עת ונעמוד לשירותכם בדיסקרטיות, מקצועיות ואמינות.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן