ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת אירועי ספורט

אופן האבטחה של אירוע ספורט תלוי מאוד באופיו: מהות ענף הספורט, מספרם הצפוי של האוהדים/משתתפים, חשיבות התחרות, מיקום האירוע וכן הלאה.

אירועי ספורט קטנים שלא מלווים בהמוני אוהדים ולא מתאפיינים בעניין מיוחד, למעשה, דורשים נוכחות של מאבטחים או סדרני ספורט ספורים. שיבוש אירועים בתחרויות כאלה הם מצב נדיר, אבל אם בכל זאת קורה אירוע הדורש התערבות, מאבטחינו מיומנים וערוכים לטפל בבעיה, ובמידה וקיים צורך עומד לרשותם כוח סיור שיוקפץ לסייע.

אנו מספקים לאורך השנים שירותי אבטחה מתקדמים לאצטדיונים, אולמות ספורט ופארקים. בזמן האירוע, אנו מבטיחים כי האזור המאובטח יהיה תחת פיקוח והגנה כל העת. אנו מנהלים מעקב כניסות כאשר לא ניתן לאף אדם בלי אישור כניסה או תחת השפעת אלכוהול או סמים לחדור לאירוע.

המבקרים באירוע ספורט יכולים להיות רגועים, בריאותם ורכושם בטוחים והם אינם נתונים לסכנה כל עוד הם נמצאים תחת חסותה של חברת ארקס. אנו מקפידים לשמור על יחסים טובים עם מארגני האירוע ובתמורה זוכים להמשך התקשרויות עם מועדוני ספורט רבים שהולכים איתנו כברת דרך לשביעות רצון שני הצדדים.

השירות כולל בין היתר:

– בידוק בטחוני קפדני בעזרת הציוד החדיש ביותר.

– סיורים ומעקב שוטף אחר האוהדים בדגש על אזורים מסוכנים.

– התערבות מיידית בכל אירוע חריג.

– מתן מענה לבעיות בטיחות בהתרעה קצרה.

   למידע נוסף על אבטחת ספורט

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים/הצעת מחיר והבטיחו את שלום הקהל במשחקי קבוצתכם.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן