ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

פתרונות אבטחה 24 שעות ביממה

חברת ארקס אבטחה נותנת מענה לכל צורך אבטחה באשר הוא, לרבות צרכים דחופים בהתרעה קצרה, ומספקת מענה אבטחתי זמין שמסוגל לפתור בעיות אבטחה תוך פרק זמן קרוב למיידי. אנו בעלי ניסיון רב במתן פתרונות שמירה/אבטחה חד-פעמיים לכל צורך שהוא, וזמינים לביצוע במשך 24 שעות ביממה.

כאמור, אנו מסוגלים לפקח ולהגן על לקוחותינו בכל שעה ויום בשבוע. לאחר שתבחרו לשכור את שירותינו, אתם מוזמנים להפסיק לדאוג מהנושאים החשובים עבורכם הכרוכים בביטחונכם האישי –  שמירה על חיי בני משפחתכם או שמירה על הנכסים והרכוש היקר לכם – ולהתחיל להתרכז באופן מלא בעבודתכם ולחילופין ליהנות מחופשה רגועה/בילוי/מנוחה טובה. הביטחון שלכם הוא המקצוע שלנו, ואנחנו נשקיע את כל המאמצים הנדרשים כדי להבטיח מקסימום ביטחון עבורכם. באחריות.

הודות לציוד האיכותי המודרני ביותר בשוק העומד לרשותנו, אנו מתמחים באיתור בעיות ופתרונן בטרם תחילת הסכנה. ובמידה והסכנה מתרחשת – הצוות המנוסה שלנו יגיב מיד וינטרל את מקור הסכנה.

ארקס - פתרונות אבטחה

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל בעיה, חשש או צורך אבטחה כלשהו העומד לפתחיכם. נשמח לסייע ולשרת אתכם במקרה הצורך באופן המקצועי והיעיל ביותר.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן