ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת אנשי עסקים

פעילותם של אנשי עסקים רבים בארץ ובחו"ל יכולה להשפיע על חייהם של לא מעט אנשים. בעולם רווי של אגו, קנאה, כסף והשפעה רבה אנשי עסקים לא מעטים מודעים בעצמם לסכנות הקיימות סביבם. אנשי עסקים נאלצים לבחור לא פעם בעיבוי האבטחה סביבם ולבחור באבטחת אישים מקצועית זאת לנוכח המציאות הקיימת הנוגעת לאופי פעילותם העסקית ולבטח כשמדובר באיומים קונקרטיים המגיעים לפתחם.

אבטחה על אנשי עסקים

אבטחה בעת נסיעות בארץ ובחו"ל

עבודתם אנשי עסקים רבים אינה מסתכמת אך ורק בעבודה משרדית קבועה למשך מספר שעות ביום. אופי הפעילות העסקית דורשת מאנשי העסקים להגיע למקומות רבים, בין אם מדובר בפגישות עבודה במסעדות ובתי מלון, ביקור בכנסים, משרדים, פגישה עם לקוחות ועוד. התנועה המתמדת של אנשי העסקים הן בישראל והן בפגישות בחו"ל מהוות הזדמנות עבור גורמים הרוצים לפגוע באותו איש עסקים.

על מערכי האבטחה העובדים עם אנשי עסקים להכיר בעובדה שהמטרה אותה הם מאבטחים אינה נשארת סטטית לאורך שעות היממה. קיימת חשיבות רבה באבטחה היקפית תמידית סביב איש העסקים בכל מקום בו הוא נמצא, ביכולת לדאוג שכל מתחם או אזור אליו מגיע יהיה סטרילי ויימצא בו רק מי שאמור להיות שם. בנוסף, חשוב שייעשה שימוש בכלי רכב ממוגן ואף בליווי של מספר רכבים וזאת לפי הצורך.

אבטחת איש העסקים מקבלת אף משנה תוקף גם בעת נסיעותיו בחו"ל. ברוב המקרים מגיעים אנשי עסקים למקומות בחו"ל בהם ביקרו או יצטרכו לבקר מספר פעמים, דבר המקל על אלו המתכוונים לפגוע בהם דווקא מחוץ לישראל. לכן, אין להקל ראש בכל הנוגע לאבטחת אותם אנשי עסקים גם בחו"ל.

זיהוי גורמי הסיכון

הידיעה שקיימים מספר רב של אנשי עסקים הדורשים אבטחה צמודה, יותר מאחרים, נעוצה בעובדה שאלו לא פעם קיבלו איומים קונקרטיים מאי אלו גורמים הנוגעים לעבודתם. העננה המאיימת סביב אנשי העסקים מהווה עבור מערך האבטחה את היכולת לדעת מראש מי הם גורמי הסיכון. על מאבטחיו האישיים של איש העסקים להכיר מקרוב את הרקע לאיומים, מי הם הגורמים והדמויות הנמצאות איתו בסכסוך ומי הם אלו היכולים להגיע אליו ולפגוע בו.

חברות אבטחה רבות העוסקות באבטחת אנשי עסקים דואגות כמובן להקיף עצמם בכל המידע הקיים הנוגע לאיש העסקים המאובטח ואף לזה הנאסף בהמשך. כל המידע שנאסף מנותח ומשמש גם את מערכי האבטחה בנקודות מקצועית רבות שיש לתת עליהם דגש. הידע המוקדם מביא באופן טבעי את המאבטחים להיות ערניים ומודעים יותר לסכנות הקיימות ובכך להבטיח יותר את בטחונו של איש העסקים.

שבירת שגרה

אנשי עסקים רבים מנהלים לוח זמנים צפוף ומוקפד הכולל בתוכו מערך של מספר אנשים. אצל לא מעט אנשי עסקים נבנית שגרה מסוימת מהם הם אינם סרים וזאת על מנת להבטיח ייעול ומקסום פעילותם העסקית. עבור גורמים הרוצים לפגוע באותו איש עסקים מהווה השגרה בה הוא מתנהל נקודת תורפה וכך היכולת לפגוע בו תהה קלה יותר למול הידיעה והציפייה שיופיע בנקודה מסוימת כנוהל שבשגרה.

על אנשי עסקים רבים לקבל לא פעם את בקשת מערכי האבטחה בשבירת אותה שגרה יומיומית. עבור הגורמים הרוצים לפגוע בו, יצירת של שגרה יומיומית משתנה מיום ליום ודינמית תביא לכך שיתקשו לקבוע מבעוד מועד היכן ימצא יעד פגיעתם.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן