ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

נוסעים לחו"ל? אל תשכחו את מצלמות האבטחה

יש כמה וכמה שיטות ודרכים להיערך לקראת נסיעה לחו"ל ולמגן את הבית טרם הנסיעה. אחת הדרכים המומלצות לעשות כך הן באמצעות מצלמות אבטחה. הן מהוות גורם הרתעה, הן מתעדת כל צעד ושעל ואם הן מחוברת גם למערכת אזעקה, יהיה מי שידאג להגיע בזמן אמת ולהציל את הבית מפני פריצה או וונדליזם.

נוסעים לחו"ל בראש שקט

המזוודות ארוזות, הדרכון בתוקף והסידורים האחרונים כבר נעשו. עדיין, יש קול קטן בראש שממשיך ללחוש לכם שכדאי למגן את הבית לפני הנסיעה. ובצדק. בעשור האחרון תפחו מימדי הפריצה לבתים פרטיים לגדל שאפילו המשטרה מודה שהוא חריג. הפורצים שכללו את רמת התחכום שלהם, מבצעים מעקבים על בתים שיש בהם פוטנציאל לגניבה יודעים בדיוק מתי תסעו לחו"ל או תיעדרו ממושכות מהבית.

ישנם אמצעי מיגון מגוונים אולם היתרון הבולט במצלמות אבטחה, במיוחד אלו המשולבים עם מערכת אזעקה לבית, הוא כי במקרה של פריצה לבית יש תיעוד מלא של המקרה, המסייע לאתר את הפורצים, גם אם הצליחו כבר להכנס לתוך הבית. עבריינים רבים יוותרו מראש על הנסיון הזה אם יראו את מצלמות האבטחה, מאחר ולא ירצו לסכן את עצמם בתפיסה.

נוסעים לחו

מצלמת אבטחה היא מצלמה קווית או אלחוטית, הסוקרת את הנעשה בחללים שהוגדרו מראש בתוך המבנה ומחוצה לו. הן יכולות להיות ממוקמות בגובה, בזווית, להסתובב מצד לצד או לצלם מהתקרה, הכל תלוי בצרכים שלכם ובנקודות התורפה בביתכם. כמו כן, ישנן מצלמות אבטחה חיצוניות המותקנות בחצר או בכניסה לבית, עמידות בפני גשם ושינויים אקלימיים אחרים ומצלמות בטכנולוגיית אינפרא אדום, המאפשרת גם צילומים בחושך.

הבית שלכם "בידיים טובות"

חלק ממצלמות האבטחה מאפשרות צפייה בזמן אמת על המתרחש בבית. ניתן להתחבר אליהן דרך האינטרנט ולצפות בנעשה בכל רגע נתון מכל מקום בעולם. במידה שגיליתם תנועה חשודה, תכלו תמיד ליצור קשר עם בן משפחה או שכן שיקרא למשטרה. אם בחרתם במצלמות אבטחה המחוברות גם למערכת אזעקה, גם הצפייה במוניטור תיחסך מכם. זאת מאחר וברגע שנרשמת תנועה חשודה מפעיל המוקד מיידית פטרול סיור שמגיע למקום בתוך דקות ספורות ומונע את העבירה.

כל הצילומים נשמרים, כך שבמקרה הצורך אפשר לנסות ולאתר את הפושעים ולהעביר את הצילומים למשטרה.

התקנה של מצלמות אבטחה או מערכות אזעקה לבית צריכה להתבצע לאחר התייעצות עם גורמים מומחים בנושא. חשוב שתקבלו מידע מפורט ומקיף המסביר את התכונות והמאפיינים של כל סוג ודגם, ובאופן שיותאם לכם אמצעי המיגון האפקטיבי ביותר לכם. למשל, יש הבדל מהותי בין התקנת מצלמות אבטחה בבית פרטי, לעומת התקנתן בדירה בבית דירות. בבית פרטי אפשרויות הגישה הן רבות יותר, למשל דרך דלת הכניסה, מהגג או מהחלונות והכניסה האחורית, לכן, במקרים כאלו חשוב להתקין כמה גלאים ומספר רב יותר של מצלמות אבטחה, או לפחות כאלו שטווח הצילום שלהן הוא גדול יותר.

מומלץ להתייעץ עם חברת אבטחה שמכירה את כל אמצעי האבטחה המתקדמים ביותר, מכירה את שיטות העבודה של הפורצים וכל אורח לא קרוא אחר ושמעסיקות אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי נסיון רב בתחום.

שתהיה נסיעה בטוחה!

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן