ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת אישים פרטית – מי משתמש בשירותי אבטחה פרטית

באילו מקרים כדאי לשכור שירותי אבטחה פרטית?

מקרים רבים בהם נדרשים אזרחים/מוסדות לשכור שירותי אבטחה פרטית הן מקרי הרעה במצב הביטחוני בישראל, כמו בתקופות גלי פיגועים וטרור, אשר במהלכן היכולת של המדינה וכוחות הביטחון לספק את הצרכים הביטחוניים לאזרחים הינה מוגבלת מטבעה ולא יכולה להיות הרמטית. כאן אנו נכנסים ומציעים מתן שירותי מאבטחים וסדרנים פרטיים, המאבטחים הינם מיומנים, בעלי הכשרות וניסיון הכרחי למשימות ביטחון והם למעשה משמשים את כוח ההגנה של האזרחים בישראל בעיתות משבר.

שירותי אבטחה פרטית ניתנים במקומות ותקופות בהן הפער בין הצורך לאבטחה למענה שנותנת המדינה – מתרחב. המאבטחים שלנו למודי ניסיון, הכשרה והינם זמינים לשורה של משימות אבטחה ותגבור – 24 שעות ביממה.

 [לעמוד הרלוונטי בשפה הרוסית לחצו: частное охранное предприятие]

חברות אבטחה רבות מכירות כיום בצורך הרב של אספקת מאבטחים אישיים לאנשים פרטיים, לאירועים או למוסדות פרטיים/ציבוריים. הדרישה בתחום זה למאבטחים עטורי ניסיון אשר ילוו לאורך שעות רבות אזרחים מן השורה וכן אישים חשובים, אשר דורשים, או שאולי נאלצו להזדקק בשל מצבם או המצב הביטחוני הכללי, באבטחה אישית.

מסקירה של מאבטחים אישיים לאנשים פרטיים ניתן בהחלט למצוא את העילית של המאבטחים: כאלה בעלי ניסיון רב באבטחה של אישים בעבר בארץ ובחו"ל, שעות רבות של התמקצעות בתחומים רבים של אבטחה ואופי קר רוח אשר עמד במבחנים בעבר.

אבטחה פרטית לאישים - ארקס חברת אבטחה פרטית

חברת אבטחה פרטית כוללת אבטחה לאנשי עסקים פרטיים

אנשי עסקים רבים בארץ ובעולם מוצאים עצמם במסגרת עבודתם ככאלו שאחראים מכורח החלטותיהם על חייהם של רבים. העניין משמעותי עד מאוד בכל הנוגע לאלו הנוגעים לעסקאות ענק שלא פעם יכולות אף להשפיע השפעה עצומה על קהילות ומדינות רבות.

למול הנזכר מעלה אנשי עסקים רבים מוצאים עצמם לא פעם על הכוונת של גורמים רבים אחרים בעולם העסקי בו הם מצויים. החלטותיהם כמו גם אופי התנהלותם יש ויכול לגרום לאחרים לכעס רב המלווה בתחושת נקם או צורך ממשי בפגיעה בהם.

אנשי עסקים רבים בארץ ובעולם יודעים לספר איך בצמתים רבים בחייהם העסקיים קיבלו לא פעם איומים על חייהם מגורמי פשע רבים אשר הבהירו להם שהם בסכנה תמידית. אלו המאוימים ואף אנשי עסקים רבים של חוו איום קונקרטי כלשהו מעדיפים כיום לא לקחת סיכון בכל הנוגע לביטחונם האישי.

חברות אבטחה פרטיות יודעות לספר כיום אנשי עסקים רבים שוכרים לעצמם מערך אבטחה רחב לאורך כל שעות היממה. רבים מגדילים ואף דואגים למאבטחים סביב ביתם וכמובן מאבטחים שיהיו קרובים לבני המשפחה, שבעצמם חשים מאוימים.

אבטחת פוליטיקאים בדימוס

פוליטיקאים בדימוס רבים היו בעבר אנשי מפתח במסגרת התפקידים אותם מילאו. מבחינת התפקידים אותם מילאו בעבר ניתן תמיד להבחין בסיכונים אליהם נחשפו נוכח החלטותיהם כשהדבר נוגע לכל תחום בין אם ביטחוני, כלכלי, חברתי ועוד.

פוליטיקאים רבים אשר לא נושאים כיום בשום תפקיד ציבורי יודעים כמובן לספר שמאז שפרשנו נהנים הם כמובן גם מחוסר תשומת הלב השלילית אותם קיבלו כפוליטיקאים, כשבין היתר הדבר כולל כמובן את אותם איומים שקיבלו לנוכח החלטותיהם, דבר שהצריך כמובן את מערך האבטחה באותה עת להיות דרוך אודותם.

כיום ניתן אף להצביע על פוליטיקאים רבים בעבר אשר סובלים גם היום מאיומים מתמשכים וזאת למול התקופה בה כיהנו כשליחי ציבור. במקרים אלו מדובר על פוליטיקאים שלקחו תחת תפקידם החלטות הרות גורל להן השפעה ישירה ומתמשכת על אנשים רבים. הדבר הוביל לכך שעד היום הם סובלים מאיומים ומחשש אמיתי לביטחונם.

במקרים אלו מוצאים עצמם פוליטיקאים בדימוס במצב שבו המדינה לא מספקת לעניות דעתם את האבטחה הראויה וזאת לנוכח האיומים הקיימים כנגדם ורבים מהם נאלצים לשים מבטחם לא פעם בחברות אבטחה פרטיות. אלו מספקים להם את מערך האבטחה הראוי למל אותם איומים.

אבטחת אישים בכירים בעולם התחתון

אחד מהמקומות רוויי האלימות בכל העולם שייך כמובן לעולם התחתון. בעולם זה מערכת חוקים שונה ובמקרים רבים בוחרות הדמויות המרכזיות בפעולות רצח ובפגיעה פיזית של ממש. משטרת ישראל, כמו משטרות רבות בעולם, יודעת לסמן את דמויות המפתח המרכזיות בעולם הפשע. דמויות אלו הופכות ליעד משטרתי כמובן אך יתרה מכך – אלו דמויות החשופות לפגיעה של ממש, ולא תמיד המשטרה מסוגלת להעניק להם מעטפת אבטחה מהימנה.

דמויות רבות בעולם התחתון מודעות לסכנה הממשית המרחפת מעל ראשם. רבים מהם נוקטים צעדי זהירות של ממש שכוללים בין היתר שימוש במערכי אבטחה אותם מספקים להן חברות אבטחה פרטיות שונות. השימוש באנשי אבטחה אישיים עבורם מאפשר להם בין היתר ללמוד מאותם מאבטחים את רזי המקצוע עצמו וזאת בנוסף לאבטחה שהם מקבלים.

מאבטחים אישיים רבים הבוחרים להיכנס לעולם זה מכירים בסכנות האורבות להם ובאופי הקשה והלוחמני של לקוחותיהם. רבים מהם מוצאים שם דווקא את "האקשן" המתאים לאופי ולאישיות שלהם כשאחרים מתארים אותו כג'ונגל של ממש שיש ואולי היה כדאי להישאר מחוצה לו. בכל מקרה – משעמם זה אף פעם לא!

ארקס היא חברת אבטחה פרטית, וככזו היא מעניקה שירותי אבטחה פרטית למוסדות, ארגונים, מוסדות חינוך וגם לאישים בכירים, דמויות בולטות ואנשים אשר זקוקים לשמירה הדוקה פרטית, מחוץ לתחום בו המשטרה או כוחות ביטחון עוסקים, במשך כל שעות היממה. השירות כולל את כל מעטפת האבטחה לה זקוק הפרט, 24/7, ואופייה משתנה לפי הצרכים הפרטניים של כל מאובטח.

האירועים הביטחוניים האחרונים מביאים לשיא את היערכות חברת ארקס אבטחה: אנו זמינים 24 שעות, פרוסים בכל הארץ באופן מתוגבר ונותנים מענה שמירה, אבטחה וסדרנות פרטית לכל מגזרי המשק. לקבלת שירותי אבטחה פרטית – צרו קשר עכשיו!

למידע נוסף על שירותי אבטחה פרטית של ארקס – אנא צרו עמנו קשר.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן