ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת קשישים – אתגר מורכב וחשוב

הפעם נעסוק בנושא של אבטחה ומערכות מיגון לגיל הזהב. זהו נושא מאוד משמעותי בתקופה שגם הקשישים והקשישות בחברה שלנו, הסבים והסבתות שלנו, אלו שבזכותם מדינת ישראל נוסדה, התפתחה והתחזקה, אינם מוגנים מהרוע האנושי והם לעיתים קרובות קורבנות לשוד, אלימות, התעללות ואף עבירות מין מזעזעות.

שורה של אמצעי בטיחות והגנה

אבטחת קשישים

בני גיל הזהב המתגוררים בבתי אבות או בדיור מוגן מוקפים באבטחה ובמתקני אבטחה מסודרים וחיים בסביבה הנחשבת סטרילית ובטוחה עבורם, אך אלה שעדיין חיים בדירתם הפרטית ובמיוחד אלו הגרים בגפם חשופים וחסרי הגנה במרבית המקרים, וכאשר מגיע מקרה של תוקפנות או אלימות כלפיהם הם חסרי אונים וחסרי יכולת להגיב ולהגן על עצמם. כל אלו נותנים מספיק סיבות טובות, הן לבני המשפחה הקרובה והן להם עצמם, להיערך בהקדם ולרכוש אמצעי אבטחה ומיגון שיסייעו להם להעביר את השנים האחרונות לחייהם בבריאות טובה, בשמחת חיים, בהנאה מהילדים ומהנכדים ובעיקר בביטחון מלא במקום הכי פרטי, אינטימי וחשוב שלהם- הבית.

הפרמטר הראשון ליצירת מרחב בטוח ומוגן לקשיש הוא באמצעות התקנת סורגים ואמצעי נעילה לחלונות ולדלתות הבית. סורגים איכותיים יוצרים חיץ ברור ואפקטיבי בין העולם החיצון לבין פנים המרחב האישי וקשה מאוד לפרוץ אותם מבלי למשוך תשומת לב, כך שלעיתים די בהם בכדי להרתיע פורצים ועבריינים שונים. התקנת מצלמות היקפיות מסביב לבית והאפשרות לראות את הנעשה בחלק החיצוני של הבית מתוך טלוויזיה במעגל סגור יכולה להביא לידי הרתעת מאיימים פוטנציאליים מלהגיע למקום מצולם ומתועד ולחילופין, יכולה לאפשר לקשיש המאוים להקדים ולהתקשר למוקד ביטחון או למשטרה ולהתריע על קיום האיום. היום יש אפשרות, בעיקר בחברות אבטחה מקצועיות, להתחבר ישירות למצלמות המעקב בבית הקשיש ולראות, בזמן אמת, את מה שמתרחש אצלו מבלי להיות פיזית במקום, הדבר מאפשר הזנקת כוחות מהירה יותר, הבנה של המתרחש במהירות גדולה יותר ותפעול נכון ויעיל יותר של הסיטואציה.

לצערנו, אוכלוסיית הקשישים חשופה לאלימות ולתוקפנות לא רק בין כותלי הבית אלא גם, ובעיקר, במרחב הציבורי, וגם על כך יש לשים את הדגש כאשר מדברים על אבטחה ומערכות מיגון לגיל הזהב. כיום ניתן לרכוש לחצני מצוקה ניידים המסתובבים עם הקשיש בכל מקום שאליו ילך, לחצני מצוקה הנתלים על צוואר כמו שרשרת, לחצני מצוקה דוגמת שעוני יד ואפילו חיבור לטלפונים החכמים ואפשרות למעקב יזום אחרי הקשיש מצד חברת האבטחה בכל רגע נתון.

אין סיבה להזדקן בפחד

קשישים אינם חייבים להיות חסרי ישע וחסרי אונים, ישנה אוכלוסייה מבוגרת גדולה שמורכבת מאנשי עסקים, יוצאי צבא, פוליטיקאים ומדינאים שכולם היו, ועודם, נתונים למעקב, לאיומים ולהטרדות עקב מעשיהם בעבר והם מבינים את חשיבות האבטחה העצמית ואת יתרונות מערכות המיגון הייעודיות לטווח הגילאים שלהם ונעזרים בהן להבטחת ביטחונם האישי ולהבטחת השקט הנפשי של קרוביהם ובני משפחתם. חברות אבטחה פרטיות ומקצועיות מסוגלות לספק מערכות אבטחה ומיגון ייעודיות ומתאימות באופן ממוקד לכל אדם ולכל מאוים, בן כל גיל ולצורך סיכול כל איום, בין אם מפורש ובין אם עקיף, ואין כל סיבה להעביר את שנות הזהב בפחד ובחשש כאשר אפשר לנטרל את החששות ולחיות חיי שלווה, בטחון ורוגע.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן