ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

שירותי אבטחה לאור משבר הקורונה

תקופת הקורונה הציגה בפני רובנו אתגרים חדשים ומורכבים, מה שלחלקנו עלה בפרנסה וחלילה גם בבריאות. יחד עם זאת, האנושות ממשיכה הלאה וכעת ניתן לשכור שירותי אבטחה להופעות, לאירועים וכנסים, לאישים מאוימים ועוד. וגם בתקופה של פוסט קורונה, עדיין ישנה אחריות רבה על כתפי המאבטחים.

אין ספק שבישראל השגרה חוזרת, והיא כוללת פעילות משמעותית של המשק בכל התחומים. מאחר שבמדינות רבות הנגיף עדיין משתולל, כנראה שזה יומרני מדי להגיד שבאירופה מתקיימות הופעות, אירועים וכינוסים המוניים המצריכים שירותי חברת אבטחה מקצועית. אבל בישראל כבר חזרנו לחיות את החיים (כמעט) כמו שהיינו רגילים לפני שנת 2020, מה שגם החזיר את הצורך באבטחה. כאמור, בפועל, אחריותם של המאבטחים בתקופת הקורונה (ואחריה) גברה.

חברת אבטחה - תקופת קורונה

תפקידי המאבטחים בתקופת הפוסט קורונה

התפקידים של המאבטחים בתקופת הקורונה השתנו מעט, יש שיגידו נהיו אפילו מורכבים יותר. למשל, בחלק מהמקומות, מאבטחים כיום צריכים להיות אמונים על נושא בדיקות חום הגוף של המבקרים (קניונים, קונצרטים וכדומה). זאת ועוד, בחללים סגורים ישנן עדיין מגבלות מסוימות שמוגדרות על ידי בעלי האירוע, כך שתפקידו של המאבטח הוא לפעול ע"פ אותן מגבלות, למלא את ההוראות ולשדרן לציבור המבקר תוף הקפדה על הכללים.

במקומות רבים ישנה קיבולת מסוימת המותרת על פי הוראות משרד הבריאות. התפקיד של המאבטח הוא לקיים את אותה קיבולת ולצמצם את הסכנות הבריאותיות עד כמה שניתן. בנוסף, המאבטחים בימינו צריכים לפעול גם למטרת צמצום התקהלויות, וכמובן לוודא שחובת עטיית המסכות בחללים סגורים מתקיימת במלואה.

שירותי חברת אבטחה פרטית הם רבים ומגוונים, ובפועל, המחירים לא השתנו בתקופת הקורונה/אחריה במידה ניכרת. יחד עם זאת, יש לציין כי במקרים מסוימים המאבטח צריך לעמוד באחריות נוספות כפי שצוינו לעיל, מה שעשוי להצריך תשלום נוסף. למשל, במקרים בהם המאבטח צריך למלא גם תפקיד של סדרנות יותר פעילה במקום רווי קהל.

כאמור, בתקופת הקורונה וגם לאחריה, עדיין צריך לשמור על ריחוק חברתי מסוים שהופך להיות חלק מחיינו השגרתיים. כמו במקרים בהם אנשים מגיעים לתיאטראות ואולמות. בחללים כאלו בדרך כלל צריך לשמור על מרווחים מסוימים בין המושבים ובמקרים רבים יהא זה הסדרן / המאבטח שדואג לנושא.

ארקס אבטחה – שירות בתקופת הקורונה

גם בתקופת משבר, אנחנו נשמח לספק לכם סיוע אבטחה מקיף ומקצועי בכל הרמות הדרושות. בשונה מתקופות רגילות, תקופת הקורונה מצריכה אבטחה מהודקת יותר, סדרנות מתקדמת יותר ופתרונות מקיפים לקיום התנהלות תקינה בציבור.

ארקס פועלת שנים רבות בתחום אבטחת אירועים, מועדונים, מתקנים סטטיים, אבטחת אישים ועוד. עם מוניטין שנבנה במאמץ ויסודיות, אנחנו מספקים פתרונות מקיפים לכלל התרחישים, לכל מטרה וברציפות של 24/7. אנחנו מייעדים לכל המשימות שלנו צוותים מקצועיים, ותיקים ומנוסים מאוד בשטח. כמו כן, הצוותים שלנו מצוידים במיטב הטכנולוגיות ומאומנים כיצד למנוע מצבים בלתי רצויים. צרו עמנו קשר ותקבלו מאיתנו הצעת מחיר אטרקטיבית לשירותי אבטחה / סדרנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן