ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

ייעוץ ביטחוני – מצרך חובה במדינת ישראל

העוסקים בתחומי הביטחון או האבטחה יודעים כי מדי יום ביומו מתגלות עוד ועוד הוכחות, עדויות וממצאים על כוונות של ארגונים, קבוצות ומפגעים בודדים לבצע פעולות טרור כנגד ציבור או כנגד מתקנים מאובטחים ורגישים, פעולות שנועדו לערער את שלוות הציבור, את ביטחונו האישי וליצור סוג של כאוס שלטוני שאליו ניתן להשתחל ודרכו ניתן להשתלט על עוד מוקדי כוח ולמשוך עוד תשומת לב, תומכים והשפעה. מדינת ישראל, מתוקף היותה מוקד סכסוך ומושא לשנאה ואנטישמיות, שמה לעצמה כמטרה להתמחות בתחום הביטחון וההגנה ולא בכדי צה"ל נחשב לאחד הצבאות היעילים, הטובים והמיומנים ביותר בעולם והתעשייה הביטחונית של ישראל נחשבת למתקדמת, ליוזמת ולמקדימה את זמנה. מדובר על מלחמת קיום של ממש ולמדינת ישראל לא הייתה ברירה של ממש אלא להפוך להיות אורים ותומים בתחומים רגישים אלה. בעל כורחנו הפכנו למדינה שחיה ונושמת אבטחה, ובייחוד בתקופות מתוחות בהן המצב הביטחוני מתערער ובהתאם גם תחושת הביטחון האישי שלנו כאזרחים.

מה הופך את הישראלים למומחי יעוץ ביטחוני?

אין זה סוד כי יוצאי כוחות הביטחון הישראלים ויוצאי יחידות הטכנולוגיה והמודיעין הם מהמוחות המבריקים והיצירתיים ביותר בשוק העולמי והם מבוקשים, בכל העולם, כמומחים בעלי שם לכל הנוגע לתחום של ייעוץ ביטחוני ומתן סיוע לגורמי מודיעין, צבא וביטחון בינלאומיים בהקשר של אירועים גדולים, הגנה צבאית ובניית מערכי כוח וצבאות במדינות חדשות או כאלו הזקוקות לכך. היתרונות של הגניוס הישראלי, מעבר למוח היהודי המפורסם, הם בכך שההישרדות טבועה בנו מתוקף היותנו דייר קטן וצנוע בתוך ייעוץ ביטחוני קומפלקס עוין ותוקפני והיכולת שלנו לבסס את ההגנה שלנו על כוח המוח, מעבר לכוח הזרוע, היא ייחודית וכמוה ניתן למצוא, אולי, במדינות בודדות אחרות בלבד. ייעוץ ביטחוני מבוסס על היכרות מהירה והשתלבות אופטימאלית בכל ארגון, עסק או מרחב כך שניתן למצוא ולאתר נקודות חוזקה וכשל ביעילות, על הבנת השוק והתחום בו פועל הלקוח ועל הסכנות והאתגרים העומדים בפניו ובגינם הוא זקוק לאותו ייעוץ ביטחוני, ולחברות אבטחה המתמחות במתן ייעוץ ביטחוני מעין זה ישנם אנשי המקצוע הבכירים והמנוסים ביותר, אלה שיודעים, כמעט בן רגע, מה צריך לעשות, איך לעשות ובמיוחד כמה צריך לעשות בשביל ליצור ביטחון מושלם לכל צורך.

מי זקוק לייעוץ ביטחוני?

ייעוץ ביטחוני הוא, פשוטו כמשמעו, ייעוץ בתחומי ביטחון, אבטחה והגנה היקפית הניתן למי שזקוק לכך ומבקש אותו. כמובן שאין דין ייעוץ ביטחוני לסופרמרקט שכונתי או לקניון עירוני כדין ייעוץ לחברות העוסקות בחומרים כימיים וביולוגיים או לחברות המייצרות מוצרים ביטחוניים וטכנולוגיים רגישים, כפי שאין דין ייעוץ ביטחוני לעריכת אירוע רב משתתפים בפארק הירקון כדין ייעוץ ביטחוני למדינה זרה המארחת מונדיאל או אולימפיאדה ולכל אחד מהתרחישים הללו יש ייעוץ ביטחוני אחר ודגשים אחרים שאליהם צריך להתייחס. ככלל, כל בעל עסק שמעסיק עובדים, שמייצר תוצרת רגישה או שעוסק בעניינים שנוגעים לציבור גדול או בנושאים רגישים – זקוק לייעוץ ביטחוני. הייעוץ לא חייב להיות בקנה מידה גדול ואפילו לא בינוני, ולעיתים התוצאה תהיה בניית גדר היקפית או התקנת מערכת מצלמות באתר ולא הקמת צוות אבטחה חמוש ואגרסיבי, אך, בכל מקרה, המסקנה תתבסס על ידע, על לימוד מעמיק ועל הכשרה של עשרות שנות ניסיון ולכן גם תוצאותיה יהיו, לרוב, חיוביות ויעילות לצרכי המאובטחים.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן