ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת בתי עשירון עליון

בארץ ובעולם נדרשים לא פעם חברות אבטחת ישראליות למשימות אבטחה שוטפות של בתי עשירון עליון. בניגוד לבתים פרטיים אחרים, מדובר על הצורך במערך אבטחה רחב ומקצועי האמון לא רק על שלומם של דרי הבתים אלא על מרחב המבנה עצמו שלרוב יהיה רחב ועצום.

 

בכל מדינה ניתן לספור לפעמים על יחד אחת ובמקרים אחרים לכל יותר שתי ידיים את אותם בכירים הנחשבים עשירון עליון. לרוב יהיה מדובר באנשי עסקים אמידים וחובקי עולם להם קשרים ענפים עם פוליטיקאים ודמויות מפתח נוספות הן בישראל ומחוצה לה.

 

לאותם מרבי נכסים באופן טבעי מרבי דאגות. אנשי העשירון העליון רוצים להבטיח בראש ובראשונה את שלומם שלהם ובני משפחותיהם. העיסוק חובק העולם שלהם נוגע ומשפיע על חייהם של אנשים רבים ובתוך עולם העסקים רווי היצרים יש ויתגלו כאלו שירצו לפגוע באותם אנשי עסקים ובני משפחותיהם. למול כך, בתיהם של אנשי העשירון העליון הופכים למטרה לגיטימית ויחסית נוחה.

 

אבטחת בתי העשירון העליון

אבטחת בתים של אנשי עשירון עליון נעשית מכיסם הפרטי. לא פעם אבטחת אותם בתים נעשית על ידי חברה הזוכה לתקציב רחב ולא מוגבל על מנת לאפשר ולהבטיח שמירה הדוקה של הבתים והדיירים שבהם. מבחינת חברות האבטחה, היכולת לתקציב בלתי מוגבל לביטחון כל בית של אנשי העשירון העליון היא יתרון בולט ובכך מתאפשר לבנות מערך נרחב מבלי הצורך להתחשב במגבלות של עלויות.

 

 

חשוב שכל דיירי הבית יכירו בעובדה שביניהם נמצאים מאבטחים לכל אורך שעות היממה. בבתים של אנשים מהעשירון העליון ימצאו אנשי אבטחה לא רק את בני משפחתו של איש העסקים אלא אף דיירים קבועים העובדים בבית, בין אם אופרת, גננים, אנשי תחזוקה ועוד. גם אותם יש לקחת בחשבון כדיירי הבית וזאת על מנת שיכירו כי יש שמירה במקום.

 

תדרוך דיירי הבית חשוב שייעשה עוד בטרם נקבע מערך האבטחה במקום. ראשית כל, חשוב ליידע את דיירי הבית שעצם קיומם של מאבטחים במקום אינו מבשר רעות ואינו מבטיח או מעלה את הסיכויים לאירוע ביטחוני שאמור להתחולל בבית ובמתחמים סביבו, אלא מדובר באמצעי לגיטימי ומקובל והוא מתקיים כפי שהדבר קורה במרחבים ציבוריים אחרים.

 

במסגרת התדרוך חשוב שדיירי הבית יכירו את כל המרחבים הקיימים. מהם המקומות הנחשבים כשטח הפרטי של הבית ואילו מקומות הם מחוץ למתחם. על הדיירים להכיר איך נראים הכוחות, באילו רכבים הם משתמשים ובאילו מקרים יש ורצוי לפנות אליהם לכל מקרה שמשהו חשוד צץ בסביבה בה הם נמצאים.

 

על צוות האבטחה לתדרך את דיירי הבית ביציאות החירום במרחב, מיקומם של חדרי ביטחון או מוקד ביטחון, מטפים לכיבוי אש, ערכות עזרה ראשונה ועוד. חשוב שהדיירים יכירו את נקודות התורפה במרחב ויהיו ערניים לשינויים המתרחשים במרחב ויש ונראים חשודים בעיניהם.

 

לא פעם יעדיף צוות האבטחה במקום להעביר הדרכה שונה לדיירי הבית הבגירים ולילדים והנערים במקום. אופן ההדרכה לילדים חשוב שייעשה ברגישות תוך מתן תחושת ביטחון ומוגנות אך עם המסר שיש וחשוב להיות ערניים למתרחש. הדרכות וסיורים אלו ירככו עבור הילדים את העובדה שבמרחב בו הם גרים ושוהים נמצאים מאבטחים חמושים. חשוב שהילדים יבינו שנוכחות המאבטחים במקום דווקא תגביר את תחושת המוגנות והביטחון שלהם ולא תיצור תחושת פחד ובהלה.

 

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן