ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה בחופי ים

 

אחד ממוקדי הבילוי העמוסים אנשים בחודשי הקיץ הופכים להיות חופי הים. בישראל קיימים קילומטרים רבים של חופים מוכרזים כמו גם רצועות חוף שאינן מאוישות בצוות הצלה, אליהם מגיעים מידי יום מבקרים רבים. שעות היום הרבות בחודשי הקיץ מביאים לכך שחופי הים עמוסים לאורך שעות רבות במבקרים –  משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות החשיכה. בחופים לא מעטים יש אף טיילת ומדרכות המלוות את החופים ובהם מסעדות ובתי קפה אותם פוקדים מבקרים רבים גם בשעות הערב והלילה.

חופי הים אשר הופכים למוקד משיכה בחודשי הקיץ מהווים נקודה פגיעה עבור מפגעים וארגוני טרור. מערכות הביטחון השונות והרשויות המקומיות רואות כמובן חשיבות רבה להציב בחופי הים, בנוסף לצוות ההצלה ומגן דוד אדום, גם כוחות אבטחה רבים אשר יעניקו ביטחון ובטיחות למבקרים בחופי הים.

 

צורך במערך אבטחה רחב

כאמור, חופי הים בישראל הינם מוקדים רחבי ידיים ומוקד בילוי לאורך כמעט כל שעות היממה. למשטרת ישראל והן למערכי הביטחון של הרשויות המקומיות אין היכולת לספק מערך אבטחה מיומן ורחב כנדרש במקומות אלו. היכולת להקנות בחופי הים ביטחון למבקרים נעשה לא פעם בעזרת חברות אבטחה מקצועיות שלהן היכולת להעניק לאורך חודשי הקיץ כוח אדם רב ומיומן אשר יעניק את העזרה הנדרשת לרשויות.

אבטחת חופי ים - ארקס חברת אבטחה ושמירה

מערכי האבטחה בחופי הים דורשים אבטחה על שטחים רחבים, ארוכים, ושאינם סטריליים. החשיבות בהקניית מערך אבטחה זמין ונוכח בא לידי ביטוי הן בהצבת נקודות אבטחה סטטיות אשר יעניקו נקודות תצפית רחבות והן במענה של מאבטחים על גבי רכבים אשר יוכלו להעניק מענה מיידי בעת הצורך. חלק מאותן עמדות סטטיות יכללו בין היתר מאבטחים בנקודות פגיעות דוגמת החניונים המקדימים לחוף הים, דרכי הגישה, תצפיות מכיוון הים, אבטחה של נקודות נסתרות ועוד.

 

שיתוף פעולה עם מערכי ההצלה ומגן דוד אדום

לצערנו הרב חופי הים הנחשבים למוקד בילוי רחב לאנשים רבים מהווים מוקד לסכנות רבות. מקרי טביעה לא מעטים מתרחשים מידי שנה שחלקם מסתיימים במוות. רבים מהמבקרים נחשפים לשמש יוקדת ומתייבשים. מקרים אלו מחייבים, בנוסף למערך האבטחה, להציב במקום דרך קבע צוות הצלה וצוות מגן דוד אדום. צוותים מיומנים אלו אמורים להוות חלק בולט האמור לשתף פעולה באופן מלא עם מערך האבטחה בחופי הים. פעמים רבות חברת האבטחה היא זו שקולטת נפגע רפואי ומעניקה לו עזרה ראשונה.

ביטוי לחשיבות הרבה בשיתוף הפעולה בין הכוחות בחוף הים בא לידי ביטוי בעת הצורך בפינוי מהיר של אדם שטבע. במקרים אלו כשכל שנייה קובעת השתהות וחוסר סדר בפעילות הפינוי עלולות להיות קריטיות עבור הנפגע. על מערך ההצלה וצוות מגן דוד אדום להיות מתואם עם מערך האבטחה. על מערך האבטחה מופקדת האחריות לשמור בכל עת על הדרכים המובילות לחוף עבור רכבי הצלה פתוחים, לדעת להוביל כל צוות משטרתי ורפואי המגיע למקום במהרה ובעצם לתת מענה מיידי ומקצועי אשר יתרום לפינוי מהיר ויעיל של הנפגעים.

אין ספק כי חופי הים הינם אתגר משמעותי עבור חברות אבטחה המגויסות למשימת השמירה על חופי ישראל.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן