ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת רכבים

לו העוסקים באבטחה זה שנים יעידו תמיד שהיכולת לאבטח אזור או דמות סטטית היא קלה הרבה יותר למול האתגר באבטחה של מטרה דינמית. אבטחה של אנשים כוללת בתוכה את היכולת לתת מענה רחב ומתמשך לכל מקום בו הם נמצאים. אותם מעברים ממקום למקום נעשים לרוב על גבי רכבים, כשגם שם ישנה ציפייה ממערכי האבטחה לתת מענה הולם.

להלן נשפוך אור על חלק מהדגשים הנוגעים לאבטחת רכבים –

ליווי רכבים

חלק בולט באבטחה של רכבים נוגע ליכולת ללוות אותם בצורה בטוחה וסטרילית. מערכי אבטחה רבים עמלים שעות על בניית מערכים אשר יעניקו לרכבים ולאלו היושבים בהם את ההגנה המרבית בעת נסיעה.

ליווי של רכבים נחשב לעסק יקר ובו יש צורך במערך לא מבוטל של רכבים אשר יבודדו את הרכב או הרכבים הדורשים אבטחה. במקרים רבים ישנו אף שימוש באופנועים המובילים וחותמים את השיירה ואף קובעים את הקצב. לכל אלו נדרש צוות מיומן של מאבטחים אשר יאיישו כל רכב בתוך אותה שיירה.

אבטחת רכבים - ארקס חברת אבטחה ושמירה

ליווי הרכבים לאורך עשרות מטרים הן מאחור והן מקדימה מבטיח בעצם אבטחה מרבית לאותם רכבים ובכך נוכל למנוע כמעט בוודאות כל אלמנט של הפתעה בדמות התנקשות על ידי כלי רכב אחר, כשהדבר לא יאפשר פריצה פיזית של אותה שיירה מאובטחת.

שימוש בהטעיות

אלו העוסקים באבטחה מכירים ויודעים שלא פעם, כמו בשדה הקרב, יש להשתמש בתחבולות והטעיות זאת על מנת להוסיף נדבך נוסף אשר יבטיח את פעילות אבטחת הרכבים.

במקרים בהם אבטחת הרכבים נוגעת לאישיות חשובה ומאוימת ניתן ליצור הטעיות רבות. פעמים רבות נעשה שימוש בדמות אחרת אשר לוקחת על עמה את תפקיד אותה אישיות הזקוקה לאבטחה, כשבאותו עת האישיות עצמה נמצאת הרחק ברכב אחר שלא מושך את תשומת הלב. הטעיה נוספת היא ביכולת להשתמש בדרכים חלופיות, לא פעם כאלו שלא מוכרות לציבור הרחב, אשר מבטיחות מסלול נסיעה בטוח יותר גם אם הדבר יכול להאריך את הדרך.

ליווי פיזי של מאבטחים ברכבים עצמם

רבים הם האישים המעידים שנוכחות מתמדת של מאבטחים בצמוד אליהם מספקת להם תחושת ביטחון רבה יותר. נסיעות על גבי רכבים מהוות באופן טבעי נקודות תורפה ולא פעם התלוות פיזית של מאבטחים יחד עם אותה אישיות ברכב יש ומספקת ביטחון רב הן לאישיות עצמה והן לראש מערך האבטחה.

שימוש במאבטחים צמודים גם ברכב עצמו מבטיח שגם במקרים בהם יש צורך במענה ראשוני, יוכל הכוח שברכב להעניק את אותו מענה כשלא פעם הינו קריטי לתוצאות הסופיות. עבור אלו הרוצים לפגוע בדמות כלשהי ברכב, המשימה כמובן הופכת קשה יותר כשבאותו רכב נמצאים מאבטחים חמושים.

שימוש בנהגים בעלי אוריינטציה ביטחונית

אלו העוסקים בבניית מערכי אבטחה עבור אבטחת רכבים שואפים שכל אנשי הצוות העוסקים במלאכה יוכלו לתת מענה בעת הצורך. במקרים רבים חברות אבטחה רבות רואות בנהגים כאיש צוות נוסף שלו אחריות רבה וגדולה ולא רק בהובלת הרכב. בחברות אבטחה רבות ניתן להבחין במאבטחים רבים שאמנם משמשים כנהגים, אך להם ההכשרה המלאה כמאבטחים. הם עצמם מכירים לעומק את המשימות השונות הנוגעות לאבטחה וזאת בנוסף ליכולת התמצאות טובה ותגובה מהירה בכל הנוגע לנסיעה בכלי הרכב.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן