ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת ציוד יקר

לא פעם מתבקשות חברות אבטחה למשימות ייחודיות ויוצאות דופן. מאבטחים רבים מכירים ויודעים אודות אבטחה הנוגעת למתחם מסוים או אישיות מסוימת.

קיימים פעמים בהם אנו בארקס לוקחים חלק משימות הנוגעות לאבטחה של ציוד יקר ערך. גם כאן נדרשת הכנה מוקדמת ותכנון קפדני בנוגע לאבטחת ציוד. אבטחת ציוד יקר משתנה בכל פעם וזאת למול פרמטרים שיש לקחת בחשבון, כמו גם אופי משימת האבטחה עליה נרחיב כאן.

הובלה בטיחותית של ציוד יקר

ברוב המקרים אבטחת ציוד יקר כוללת בתוכה הובלה ליעד או מספר יעדים. עצם ההובלה עצמה עבור חברות האבטחה מהווה עוד חלק ממערך האבטחה של ציוד יקר. דוגמה בולטת לכך ניתן למצוא באבטחה של ציוד הגברה יקר שלא פעם השינוע שלו הוא על בסיס יומי ולמרחקים רבים במקומות בהם נערכים הופעות אבטחה על ציוד - ארקס ואירועים. עבור חברות להפקת אירועים מהווה הציוד היקר את מרכז הכובד בכל הנוגע לאופי השירות אותו הם מספקים. הובלה של הציוד ממקום למקום אינה יכולה להתבצע אך ורק על ידי העובדים בחברה, אלא יש אף לספק לאותה הובלה את הבטיחות והביטחון הנדרש, כזו שתמנע נזקים בעת ההובלה עצמה על גבי כלי רכב וכמובן מאפשרות של גניבת הציוד בעת ההובלה.

שמירה לאורך כל שעות היממה

ציוד הנחשב ליקר דורש באופן טבעי שמירה הדוקה סביב השעון. במקומות רבים יש ונעזרים בעזרים טכנולוגיים מתקדמים. אלו מבטיחים אבטחה הדוקה לציוד יקר שיש ויכול להימצא בנקודות רחוקות.

על מנת להבטיח אבטחה מרבית של ציוד יקר ישנו צורך של ממש במאבטחים שיאבטחו את הציוד לאורך כל שעות היממה או בחלקים ניכרים ממנו. הדבר מקבל ביטוי בצרכים שיש להתמודד איתם, דוגמת ציוד יקר הנמצא בנקודה מרוחקת במפעל, תנאי מזג אוויר שיש ויכולים להקשות על אותם עזרים טכנולוגיים ואף סיורי אבטחה רכובים המגיעים לבדוק את הציוד היקר לעיתים רחוקות.

זיהוי נקודות תורפה

כפי שכבר ציינו קודם משימת אבטחה עבור ציוד יקר דורשת מאנשי המקצוע האמונים על אבטחת הציוד להצביע על נקודות חשובות שיש לקחת בחשבון בנוגע לאבטחה. אחד מן הדברים איתם אנשי אבטחה נאלצים להתמודד, לא רק באבטחת ציוד יקר, הן נקודות התורפה שמהן הציוד יכול להינזק או להיגנב. זיהוי נקודות התורפה באבטחת ציוד יקר מבעוד מועד יביאו באופן טבעי לצמצום הסיכונים הכרוכים באבטחת הציוד ויבטיחו משימת אבטחה עם אפס תקלות.

אבטחת הציוד ותחזוקתו

לא פעם חלק מאבטחת הציוד לאורך זמן דורשת מהמאבטחים במקום לדאוג לתחזוקה שוטפת שלו. מאבטחים רבים שמשימת האבטחה שלהם כוללת שמירה על ציוד יקר נדרשים לא פעם למלא אף הוראות הנוגעות לתחזוקה שוטפת של הציוד. במקרים אלו מארגני מערך האבטחה יעדיפו מאבטחים בעל אחריות גדולה וחוש טכני שיוכלו לתת מענה לתחזוקת הציוד, בין אם מדובר בהפעלה של הציוד, הטענתו, כיסויו מפני מפגעי מזג אוויר או כל פעילות אחרת שנדרשת ונעשית באופן רצוף ויומיומי על ידי אנשי המקצוע שעובדים עם הציוד.

אלמנט חשוב נוסף הנוגע לאבטחת ציוד נוגע כמובן לניסיון הרב שיש לחברות אבטחה. חברות אבטחה רבות, המכירות את הנושא מקרוב, ידעו לתת בעצמם דגשים נרחבים והבחנה בין עיקר לטפל, אשר יבטיח שמערך האבטחה יעניק את הטיפול המקצועי ביותר בכל הנוגע לאבטחת הציוד.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן