ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה של ציוד הגברה

באירועים רבים הן פרטיים והם ציבוריים בישראל – בעיקר באזור המרכז –  ישנו הצורך בארגון לפרטי פרטים של לא מעט דברים. הפקת אירוע כוללת בתוכה סידורים רבים מול רשויות החוק, עבודה מול ספקים רבים ועמידה במשימות רבות בטווח זמן קצר. זאת על מנת להניע את האירוע לכדי הצלחה.

באירועים רבים ישנו צורך כמובן בציוד הגברה. במקומות רבים המיועדים לאירועים יש וקיים ציוד הגברה מובנה במקום. במקרים אלו הדבר מקל כמובן על מארגני האירוע ואין הם צריכים לדאוג להשכרה של ציוד הגברה ולשנע אותו למקום. ציוד הגברה לאירועים הינו נכס יקר ערך ומהווה כמובן הוצאה גדולה ורחבה. מדובר על ציוד יקר ערך שבמקרים רבים יש לאבטח אותו גם בדרך לאירוע ובחזרה ממנו ואף בזמן האירוע עצמו.

אבטחת ציוד הגברה

לא פעם בעת אירוע דואג מנהל האבטחה לצוות קטן אשר במסגרת אחריותו לדאוג ולאבטח את ציוד ההגברה פן יינזק או ייגנב. לא פעם אלו המשכירים ציוד הגברה לאירועים מציבים זאת כתנאי מקדים ובו ציוד ההגברה צריך להיות מאובטח בכל עת.

שינוע ציוד ההגברה בצורה מאובטחת

לא פעם הצורך הוא בשינוע של ציוד הגברה על גבי משאיות למקום האירוע. אלו המשכירים ציוד הגברה לאירועים מאחסנים את הציוד במקום קבוע המאפשר גישה נוחה של משאיות והעמסתו עליהם. מנקודה זו במקרים רבים מצטרף למקום מאבטח חמוש. המאבטח דואג לשטח סטרילי במקום ההעמסה, סורק בעיניו לגבי המצאות של גורמים עבריינים החומדים בציוד ודואג כמובן שכל ציוד ההגברה עולה בצורה מאובטחת על המשאית.

גם לאחר העמסת הציוד המאבטח ממשיך יחד עם הנהג לעבר האירוע עצמו. הימצאותו של  מאבטח חמוש יחד עם הנהג מהווה גורם מרתיע לגבי אי אלו גורמים אשר יש ואולי חשבו לשדוד את המשאית בדרכה. בנוסף, דואג המאבטח שנהג המשאית נוסע בצורה בטוחה וזהירה לנוכח הציוד אותו הוא משנע. בחלק האחרון ובו פריקת הציוד במקום המאבטח עדיין נשאר צמוד לנהג ולציוד ועליו לוודא שכל הציוד ירד מן המשאית בצורה בטוחה אל שטח האירוע עצמו.

הדרישה לאבטחת ציוד ההגברה עוד בעת העמסתו מהווה, כאמור, דרישה של משכירי ציוד רבים ומתקבלת בהבנה על ידי מארגני אירועים. לא פעם הדרישה לאבטחה של הציוד מהווה אף דרישה בסעיפי הביטוח והאחריות של ציוד יקר זה.

אבטחת ציוד הגברה בעת האירוע עצמו

בעת האירוע עצמו ציוד ההגברה נמצא מפוזר בכמה מוקדים. גם כאן נדרשת הקפדה רבה בשמירה ואבטחה על כל חלק מציוד האבטחה. במסגרת מערך האבטחה במקום מודעים המאבטחים לקיומו של הציוד היקר והוא מהווה חלק מסך משימות האבטחה שלהם. באירועים רבים כשציוד ההגברה נמצא בפינה מעט חשוכה ומבודדת דואגים אף לגדר את ציוד ההגברה ולהציב במקום מאבטח קבוע.

האבטחה באירוע עצמו הינה קריטית. הדבר מקבל משנה תוקף כשמדובר באירועים בהם נמצא קהל רב, מה שגם לרוב דורש ציוד הגברה רב יותר. מאבטחים רבים, לא פעם, מקבלים משימה אחת והיא אך ורק אבטחה של ציוד ההגברה. בין אם מדובר בסקרנים המגיעים למקום, במניעת התקרבות של אוכל ושתייה לציוד הרגיש, באבטחה של מפעילי הציוד ויצירת שטח סטרילי עבורם על מנת שיוכלו לעבוד בצורה נוחה ועוד.

שמירה על ציוד האבטחה בשטח עצמו

ישנם מקרים בהם קיים צורך להשאיר את ציוד האבטחה במקום למול כך שמדובר על מספר ימים בהם נערכים אירועים גדולים יום אחר יום, בעיקר באזור תל אביב והמרכז. במקרים אלו בונה מערך האבטחה במקום עמדות נוספות בהם יוצב מאבטח שכל תפקידו לשמור על ציוד ההגברה. רצוי במקרים אלו לכסות את הציוד ואם הדבר אפשרי לרכזו במקום אחד עד ליום האירוע הבא.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן