ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

חשיבות האבטחה במתחמי משרדים

חשיבות האבטחה במתחמי משרדים

בעולם המודרני, הייצור עצמו הפך לחלק קטן וכמעט שולי בעבודת החברות השונות. את עיקר מרכז הכובד תופסים כיום המחקר העסקי, פיתוח המוצר, השיווק והבירוקרטיה. ארבעת תחומים אלו, נעשים לא במרכזי תעשייה או מפעלים, אלא במתחמי משרדים מהודרים, אשר מאפשרים עבודה נוחה בתנאים טובים, תוך הקרנת יוקרה למתחרים וללקוחות פוטנציאלים. העבודה במתחמי משרדים מאפשרת ריכוז של כלל המידע הנחוץ לתפעולו של העסק, ושל העובדים הנלווים אליו. המידע הכמעט מושלם על התנהלות החברה וכוונותיה לעתיד, הינו מטרה מפתה למתחרים רבים, אשר עשויים לעשות שימוש בתקיפות רשת, או בגניבות מסמכים ומידע על ידי שליחים (אשר עשויים לנוע בין סוכנים מיומנים לעובדי חברת ניקיון משרדים אשר קיבלו שוחד). נוסף על כך, ריכוז כמות גדולה של עובדים חסרי הגנה עשוי להפוך את המתחם ליעד להתקפת טרור.

מהם היתרונות אשר מעניקה אבטחה מסביב לשעון

כאמור, למתחמי המשרדים, המהווים את ליבה הפועם של החברה, מספר מאפיינים אשר הופכים אותם ליעד נחשק לגניבות והתקפות. הפתרון לכך, הינו עבודה מול חברות אבטחה. למרות העלות, נוכחותם של מאבטחים חמושים במתחם המשרדים עשויה למנוע כמעט הרמטית פגיעה או נזקים שונים. היתרונות בעבודה מול חברות אבטחה הינם:

  • הכשרת המאבטחים: לעיתים, חברות שונות המחפשות לקצץ בעלויות האבטחה בוחרות להעסיק את המאבטחים באופן ישיר ועצמאי. למרות החיסכון בעלויות, ניהול של צוות מאבטחים מיומן מחייב את החברה לנקוט מספר צעדים אשר לעיתים קרובות אין ביכולתה לבצעם. מאבטח מיומן צריך לעבור הכשרות מקיפות באופן שגרתי לאחר מספר חודשים, ולעבור אימוני ירי באופן תדיר. שמירה על כשירות מבצעית מושלמת בכל זמן הינה הכרחית, מאחר ואין לדעת מתי המאבטח יצטרך לזנק לפעולה. מאבטח לא מיומן, אשר לא סופקו לו תנאי האימונים הנדרשים עשוי לפגוע בעוברים ושווים, ולא להיות דרוך וערני לאיומים השונים. חברות אבטחה דואגות לשמירה על כשירות המאבטחים באופן קבוע.
  • אבטחה 24 שעות ביממה: גם אם במהלך היום המשרד הומה אדם, במהלך הלילה המתחם נשאר ריק ומבודד. שעות הלילה אם כן, הם נקודת זמן אידיאלית לביצוע גניבות כספים או מידע ממתחם המשרדים. עבודה מול חברת אבטחה מאפשרת הגנה הרמטית למבנה, גם בשעות הקטנות של הלילה, תוך מניעה והרתעת גנבים פוטנציאלים מלבצע את זממם.
  • כתובת מקצועית בענייני אבטחה: מנהלי עסקים, אינם מודעים לרוב בקבלת ההחלטות לשיקולי אבטחת העובדים והרכוש במשרדים. עבודה מול חברות אבטחה, מאפשרת התייעצות עם מוקדי ידע בתחום האבטחה, כך שהחלטות שונות כדוגמת שיפוצים או שכירת חברת ניקיון משרדים חדשה, יעשו תוך דגש על בטחון מושלם.

כך תבחרו חברת אבטחה שמתאימה לכם

במציאות הישראלית, המשלבת איומי טרור בלתי פוסקים עם בתי עסק אשר יתרונם העיקרי טמון ביכולתם לחדש ולהמציא מוצרים חדשים, עבודה מול חברות אבטחה הינה מחויבת המציאות. ללא חברת אבטחה, מנהל משרד בארץ לא יכול להרשות לעצמו להיות שקט, גם בפעולות בסיסיות כמו החלפת המחשבים או ניקיון משרדים. חברה המשתפת עמנו פעולה בארקס היא אדיב שמירה וניקיון בע"מ, המעניקה מעטפת אבטחה וניקיון לכל מתחם משרדים. החברה הינה ותיקה, ופועלת בסטנדרטים גבוהים ביותר. עובדי החברה עוברים הכשרות תקופתיות, אשר מטרתם שמירה על כשירות מבצעית חסרת פשרות, המאפשרת תגובה מידית לכל מצב שהוא. עובדי החברה הפועלים כבר שנים בתחום, הינם בעלי ידע רב בתחום, ועל כשלים שונים אשר הובילו לתוצאות חמורות, ויכולים לספק מידע רב ערך העשוי למנוע מבעוד מועד את הפגיעה במתחם המשרדים שלך.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן