ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

מערכות נעילה מתקדמות לאבטחת הבית

כל אחד חייב לשמור ככל יכולתו על הבית שלו, על בני המשפחה ועל הרכוש רב הערך שלו. אין להקל ראש בכל מה שקשור לתחום של אבטחת הבית מפני שהביטחון והבטיחות טמונים בכך, מה גם שהמצב הביטחוני השורר כיום במדינה אינו מאפשר להתנהל בשאננות ולא לעשות כל מה שאפשר על מנת לוודא שהבית מאובטח כראוי וכל מה ומי שבתוכו בטוחים גם כן.

הדבר החשוב והטריוויאלי ביותר שחושבים עליו כאשר רוצים לספק לבית ולמשפחה את רמת האבטחה המקסימלית האפשרית הוא מערכת נעילה מתקדמת ומתוחכמת, שתהיה קלה ונוחה לתפעול עבור בני הבית וכמובן תספק רשת הגנה מפני כל צרה או סכנה. מערכת נעילה כזאת ניתן לרכוש ולהתקין על ידי מנעולן בחיפה או בכל אזור אחר בארץ, כמובן.

מה כוללת מערכת נעילה מתקדמת?

התחום הדיגיטלי לוקח חלק כיום גם בכל מה שקשור לנושא של אבטחת הבית ותכולתו. מערכות הנעילה המתוחכמות כיום כוללות שלל גלאים ואביזרים שנועדו לוודא שכל דלתות הבית והחלונות דגורים ונעולים ושאין אף אדם המסתובב בקרבת הבית מבלי שהוא רשאי לכך. בנוסף ניתן להתקין מנגנוני נעילה חדישים על כל דלת ודלת על מנת לוודא סגירה ונעילה וכך להימנע ממצב שבו שוכחים לנעול את הדלת או החלון. אם מתייעצים עם מנעולן בחיפה (או בכל עיר אחרת) כדאי להגדיר מראש את הציפיות ממערכת הנעילה כדי לדעת מה להתאים.

המילה האחרונה בתחום של מערכות נעילה מתקדמות לאבטחת הבית היא מערכת ביומטרית לזיהוי המגיעים אל הבית על ידי סריקת טביעת האצבע שלהם. מדובר בחיישן רגיש ומורכב שכמובן צריך לכייל אותו להגדיר אילו טביעות אצבע רשאיות ומורשות לפתוח את דלת הכניסה. אביזר נוסף שהפך חובה כמעט בכל בית הוא מצלמת עינית חד צדדים המאפשרת נקודת מבט רחבה על לובי הקומה ועל מי שעומד בסמוך לדלת.

איך יודעים איזו מערכת נעילה מתאימה?

המבחר הגדול של אביזרים בשנים האחרונות עלול לבלבל את מי שאינו יודע להבחין בין התכונות של כל אביזר ואביזר. ישנם אנשי מקצוע רבים (כמו למשל מנעולן בחיפה) שמכירים את תחום אבטחת הבית וכדאי להתייעץ איתם בטרם מחליטים מה לרכוש ומה להתקין.

כדאי להגדיר באוזני איש מקצוע כזה מה הציפיות ממערכת הנעילה על מנת שהוא יוכל בקלות לסייע ולומר אילו אביזרים מתאימים לדרישות אלה ואילו לא מתאימים. מומלץ להזמין את איש המקצוע אל הבית על מנת שהוא יוכל לראות דרך העיניים המקצועיות שלו בדיוק מה יש בכל חדר וכיצד בנוי הבית מבפנים ומבחוץ.

כאשר מתקינים בבית בדיוק את מערכת הנעילה המתאימה לצרכים של הרכוש ושל מי שגר בבית אין ספק שאפשר לישון בשקט ולחוש מוגנים ובטוחים בתוך הבית פנימה, והרי זו המטרה. חשוב מאד להתריע בפני איש המקצוע במידה ומתעורר חשד לתקלה או אי תקינות של מערכת הנעילה, חשד אשר עלול להביא לתחושה שהבית אינו מאובטח כראוי ומישהו עלול, חלילה, להיפגע. חשוב לרכוש את המערכת מחברה מוכרת ונחשבת על מנת לקבל תמיכה ואחריות גם לאחר ההתקנה ובמשך פרק זמן ארוך בעתיד.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן