ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

תגבור אבטחה בחודשי הקיץ

ביקור באתרי האינטרנט הסוקרים עבורנו את אירועי הקיץ הרבים והמגוונים, מוביל את חברות האבטחה הרבות להכיר בצורך הממשי בתגבור מערכי האבטחה, הן במקומות רבים הדורשים זאת כמו גם באירועים המתקיימים אך ורק בחודשי הקיץ:

אבטחת קייטנות 

חודש יולי ברובו מהווה את החודש העמוס ביותר ובו מתקיימות קייטנות רבות בכל רחבי הארץ. עבור חברות אבטחה העוסקת באבטחת הילדים לאורך היום, חודש יולי נחשב לעמוס במיוחד ובהם נדרש תגבור רחב של מאבטחים לקייטנות רבות משלל סוגים.

ברוב המקרים השימוש במאבטחים בקייטנות כולל בתוכו ליווי צמוד בטיולים, ביקור במוזיאונים, פארק מים ובאבטחת כל פעילות חברתית אחרת במסגרת הקייטנה. האבטחה בקייטנות מהווה אתגר לא פשוט בו נדרשת מהמאבטחים ערנות שיא בכל רגע נתון וזאת למול העובדה שמדובר באבטחת כמות גדולה של ילדים, שחלקם לא צפויים בהתנהגותם, כשגם צוות המדריכים במקום לא יכול לדעת איפה נמצא כל ילד בכל רגע נתון.

אבטחה בקיץ

אבטחת מופעי קיץ

מזג האוויר הנעים שקיים בשעות הערב בימי הקיץ מאפשר בעצם יציאה של הופעות רבות מהאולמות הסגורים אל המרחבים והבמות פתוחות. בקיץ ניתן להצביע באופן בולט על נסיקה בכמות הופעות של זמרים רבים.

אירועים אלו דורשים גם הם תגבור בעבודה של חברות אבטחה. בהתייחסותנו בעבר בכל הנוגע לאבטחת אירועים ומופיעים, תכנון מערך האבטחה דורש כוח אדם רב אשר ביכולתו לתת מענה לביטחון הקהל, יצירת דרכי גישה ויציאה נוחים, סידורי חנייה, אבטחה היקפית ועוד.

אבטחה בחופי הים

חודשי הקיץ הופכים את החופים הרבים בישראל למרחבים אליהם מגיעים מבקרים רבים מרגע הופעת השמש ועד שקיעתה. בימי החופש, כמו גם סופי השבוע, קהל רב גודש את חופי הים ולא פעם עיריות ומועצות אזוריות שונות עושות שימוש בחברות אבטחה שונות על מנת לתגבר ולאבטח כפי שצריך את הקהל במקום.

העובדה שחוף הים הופך לפעיל ורוחש רק בחודשי הקיץ, מביא לכך שחברות אבטחה רבות מכירות בעובדה עליהם לספק תגבור וכוח רב לאורך קילומטרים רבים לאורך רצועת החוף. אבטחת הקהל בחוף נוגעת אף ליכולת במתן עזרה ראשונה, אבטחת חניונים, שמירה כנגד פורעים ועוד.

אבטחה בפסטיבלים

אירועים נוספים אשר מתאפשרים בקיץ הם הפסטיבלים הרבים שרבים נוהרים אליהם. כיום ניתן למצוא לאורך כל חודשי הקיץ פסטיבלים רבים באזור הדרום והצפון הנוגעים למספר רחב של תרבויות.

האבטחה בפסטיבלים רבים דורשת מחברות אבטחה רבות לספק כוח רחב ומקצועי של מאבטחים, אשר יעניקו במקום מענה מידי ויאפשרו התנהלות תקינה וביטחון של המבקרים. גם במקרה זה נדרש תגבור של כוח אדם נוסף זאת למול העובדה שרוב רובם של הפסטיבלים נערכים באוויר הפתוח ולכן מתאפשרים בחודשי הקיץ במטרה אף למשוך אליהם מקסימום אזרחים וכן תיירים רבים מחו"ל.

 

פארקי מים

מקום נוסף ש"קם לתחייה" בחודשי הקיץ הם פארקי המים, אשר הופכים לאחת האטרקציות הבולטות עבור משפחות, קייטנות וילדים רבים. הביקור בפארק המים מהווה עבור ילדים רבים את אחד משיאי הקיץ ובו לשילוב עם משחק ומים מתלווים מגלשות ובריכות שהופכים את כל הפארק למתחם הומה שמושך אליו המונים מידי יום.

אלו המפעילים את פארקי המים השונים בחודשי הקיץ נדרשים כמובן לספק במקום מערך אבטחה צמוד ומקצועי. גם כאן מדובר במתחם רחב הדורש לא רק מאבטחים במקום, אלא אף אבטחה היקפית לאורך כל שעות היום.

חברות אבטחה רבות מסמנות את פארקי המים השונים כמקום נוסף שיש לתגבר בחודשי הקיץ וכוח אדם שלהם מוצא עצמו ימים רבים במקום, זאת על מנת לספק את הביטחון הנדרש.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן