ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת טיולים

טיולים של בתי ספר, תנועות נוער ומשלחות, בחו"ל, או משלחות המגיעות מחו"ל מחויבים באבטחה. לרוב מלווה אבטחה זו בתנאי שטח קשים, בסביבה שלא תמיד מאפשרת מתן מענה מיידי בתחום הרפואה הדחופה ולכן אבטחת טיולים מחייבת שימוש בכוח האדם המקצועי, המיומן והמנוסה ביותר, עם ציוד חדשני ומתקדם ומערך תמיכה וגיבוי שיתנו מענה בכל אירוע או תרחיש.

מטיילים בבטחה

אבטחת טיולים היא תחום באבטחה שהוא ייחודי מאד וכרוך באתגרים לא מעטים. תחום זה דורש נסיון עשיר ומקצועי עם יכולות ביצוע מוכחות בעת הצורך. השילוב של שמירה על בטיחות המטיילים בתנאי שטח משתנים, ובאזורים שהם לעתים קשים להגעה מהירה, יחד עם שמירה על בטיחות הקבוצה מגורמים מסוכנים, דורשים מאבטחים מנוסים מיומנים.

מאבטחים בטיולים כוללים עובדים שהם יוצאי יחידות קרביות ויחידות מובחרות. אותם מאבטחים עוברים קורס מיוחד מטעם משטרת ישראל בתחום אבטחת טיולים. מאבטחים אלה עוברים מבחני מיום קפדניים ביותר לפני שיימצא מתאימים לדרישות המקצועיות ואף האנושיות הגבוהות המצופות מהם, כמו אישיות מרתיעה אשר מרגיעה ומשרה בטחון, יכולת מנהיגותית והתמודדות עם מצבי משבר.

אבטחת טיולים

אבטחת טיולים של מוסדות חינוך מחייבת גם עמידה בתקנים של אותם מוסדות, כמו למשל משרד החינוך. על חברת האבטחה להתמחות בתחום זה ולהעניק, בין היתר, פתרונות אבטחה גם למתנ"סים, מחנות קיץ, קייטנות ועוד. דרישות משרד החינוך כוללות, בנוסף לשירותי האבטחה, גם חובש, ציוד עזרה ראשונה, מגיש עזרה ראשונה ועוד. חלק מחברות האבטחה מכשירות מאבטחי טיולים גם בלימודי עזרה ראשונה, בעוד שחברות אחרות מתמקדות באבטחה אולם דואגות, במידה והן נדרשות לכך, לספק פתרונות ולצרף חובשים לטיול, למחנה או למשלחת.

מענה לתרחישים מיוחדים

כאמור, אבטחת טיולים דורשת הכשרה של מאבטחי טיולים, עמידה בתקנים המחמירים של המשטרה, של משרד החינוך ושל משד הפנים. חברת אבטחה שיש לה הנסיון, הידע והמוניטין לכך, תספק מאבטחים המוכשרים לתת מענה לכל תרחיש, כולל שמירה בלילה, בדיקה בטחונית ובטיחותית  של המתקנים המשמשים ללינת לילה בטיול וכן אבטחה מרחבית, כך שתשלים את מעגל האבטחה בטיול. חברה כזו, בנוסף לעמידתה בתקנים של משרד החינוך וגופים אחרים, תחזיק גם בכל הרשיונות הנדרשים, הציוד הנחוץ וההיתרים השונים.

חברת אבטחה המתמחה בתחום אבטחת טיולים מבצעת מיון וסינון קפדניים של המועמדים לאבטחת הטיולים, המחנות והמשלחות, כדי לתת את המענה המיטבי והאפקטיבי ביותר לקבוצת המטיילים. מאבטחי הטיולים של ארקס הם בוגרי יחידות מובחרות שעברו הכשרה אצל אנשי מקצוע מובילים בתחומם, שיש להם עבר עשיר בתחום אבטחת טיולים ושמבצעים פעילויות אבטחה שכאלה דרך קבע ובאופן מוצלח.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן