ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת בתי חולים

 

אבטחת בתי חולים אינה דבר של מה בכך. במוסדות אלו ישנה תעבורה עצומה של נשים מדי יום, ולאורך כל היום. בשל האופי האינטנסיבי והטעון המאפיין בתי חולים, נדרשת אבטחה ערנית וממוקדת שתטפל במגוון בעיות בטיחות העלולות להתרחש בכל רגע.

אבטחה בתנאי עומס ולחץ

בשנים האחרונות הולכים וגוברים אירועי אלימות  בתי החולים, בין אם כלפי הצוות הרפואי או הסיעודי ובין אם גניבת במחלקות, תקיפות והתפרעויות. גידול מדאיג זה מחייב את בתי החולים להיערך לאבטחה שתבטיח רמה גבוהה של בטחון לסגל הרפואי, לעובדים, לחולים ולמבקרים.

תהליך המיון והסינון לתפקידי האבטחה בבתי החולים הוא קפדני מאד, זאת כדי לעמוד בקריטריונים המחמירים ביותר באבטחת בתי חולים. כדי לאבטח מוסד בהיקף כה רחב, נדרש מערך אבטחה מיוחד, להיערכות לוגיסטית וביצועית של האבטחה, למשל פריסת המאבטחים בכניסות הראשיות, האחוריות, בחניונים ובמחלקות השונות. יחידות האבטחה העוסקות באבטחת בתי חולים מצוידת באמצעי אבטחה מתקדמים ביותר, ביניהם אמצעים טכנולוגיים. כמו כן, שעות הפעילות של יחידות האבטחה בבתי חולים הן עשרים וארבע שעות ביממה, ושבעה ימים בשבוע.

העומס אשר מוטל על כתפי מאבטח בבית חולים הוא רב ביותר, פיזית ונפשית. במספר בתי חולים בארץ אירעו תקריות חמורות, כמו תקיפת איש אבטחה, תפיסת נשקו ושימוש בו,התפרעות אלימה של אדם שהמתין במיון ועוד. לכן, הבחירה של אנשי אבטחת בתי אבטחת בתי חולים חולים היא קפדנית מאד ונשענת על פרמטרים רבים שיהוו את תנאי הקבלה לאבטחת מתקנים כגון אלו. חברת האבטחה לוקחת בחשבון כי מדובר במקום בו יש לשמור על הסדר ואף על השקט, מאחר ובמחלקות השונות מאושפזים חולים הזקוקים לשקט ולמנוחה, ביניהם גם ילדים.

מערך אבטחת בתי חולים כולל:

  1. מאבטחים
  2. אחראי בטחון
  3. קב"ט
  4. מפעילי מוקד ביטחון
  5. מפקח חברת האבטחה

כל נושאי התפקידים עובדים בשיתוף פעולה מלא עם קב"ט בית החולים ועם המשטרה. מעבר למאבטח בבית חולים, בחלק מהם מועסק גם שוטר במשרה מלאה. המאבטחים לובשים מדים, נושאים נשק ומורשים לדרש מכל אדם להזדהות.

חברות אבטחה בבתי חולים

בכל בית חולים מצוי קב"ט. מאבטחים של חברת האבטחה עובדים מולו בשיתוף פעולה מלא ומקבלים ממנו תמונת מצב על בית החולים, על ההתנהלות השוטפת בו ועל המקומות הרגישים שזקוקים לאבטחה מיוחדת. חברת האבטחה מצידה מעמידה צוות מובחר ואיכותי של מאבטחים, מיומנים ומקצועיים, אשר קיבלו הדרכה מקיפה וקפדנית בתחום של אבטחת בתי חולים.

בתי חולים הם מוסד שמחויב באבטחה על פי דרישות המשטרה, אולם גם אם לא היה חוק כזה, הדבר מתבקש בשל אופיו המיוחד והאינטנסיבי של בית החולים. חברות אבטחה לא מקלות ראש כלל ועיקר בתחומי אחריותה, מה גם שנסיון העבר מלמד על תקריות חמורות שאירועו בבתי חולים, ואשר במהלכם נפגעו גם המאבטחים.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן