ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

בחירת ציוד נלווה למצלמות אבטחה

אם יש משהו שיכול לשפר את תחושת הביטחון האישית שלנו, נראה שמצלמת אבטחה עונה על הצורך הזה. רבים מבעלי המשרדים והדירות בישראל בוחרים כיום  להתקין מצלמות אבטחה בנקודות שונות ברחבי המבנה וסביבתו החיצונית, ומשלל סיבות. יש מי שעושה זאת כדי להרתיע את הפורצים, יש מי שמעוניין לפקח אחר הנעשה בשעות העבודה או כאשר המטפלת נותרת לבדה עם הילדים, ויש מי שרוצה להיות ערוך למקרה שבו תתרחש תקרית חשודה במבנה ויידרש תיעוד כדי לאתר את מקור הבעיה. כך או כך עולה השאלה אלו מצלמות אבטחה קיימות ואיך ציוד תקשורת נדרש למצלמות האבטחה.

סוגי מצלמות

ישנם סוגים שונים של מצלמות אבטחה, שלכל אחת מהן יתרונות משלה. אחת המצלמות הנפוצות ביותר היא מצלמת כיפה, שעיצובה האסתטי אינו פוגע במראה המבנה או החלל שבו היא מוצבת, אבל זהו לא יתרונה היחידי. מצלמת הכיפה היא אידאלית לראיית לילה, היא עמידה מאוד והיא גם מתחברת ישירות לרשת האינטרנט. מצלמה נסתרת תוכל להיטמן בפינה חבויה או בחפצים שונים ברחבי המבנה, והסתרתה היא חיונית למי שאינו מעוניין להסגיר את נוכחות המצלמה בחלל (למשל כאשר מתבצע ניטור אחר גורמים זרים המגיעים אל המקום). מצלמה ממונעת היא אחת האפשרויות המתקדמות יותר והיא תאפשר צילום בהיקף של לא פחות מ-360 מעלות, יתרון משמעותי ביותר. כפי שניתן לראות, האפשרויות הן רבות ומגוונות, כך שכל שנדרש הוא לבחור את סוג המצלמה הרלוונטי והמתאים ביותר, ולהשלים את התמונה עם ציוד תקשורת עבור מצלמות אבטחה.

ציוד נלווה

מי שמעוניין להתקין מצלמת אבטחה במבנה המגורים שלו, בביתו הפרטי או במשרדי החברה, חשוב שיצטייד גם בכל הציוד הנחוץ. גורמים מקצועיים ומנוסים יוכלו בוודאי לסייע לכם בכל שלבי העבודה – מתכנון המצלמות ועד להתקנתם, אבל אם תעדיפו לעשות זאת לבד, חשוב שתכירו את הציוד הרלוונטי. בין הפריטים הבסיסיים והחשובים ביותר ניתן למנות כמובן את הכבלים, את מסכי המחשב שעליהם יוצגו החומרים המתועדים, זרועות ומיגונים שיסייעו בהתקנת המצלמה בפינות המתאימות, ספקי מתח, ארונות תקשורת, ושלל פריטי ציוד היקפי. בחירה נכונה וטובה של ציוד תקשורת עבור מצלמות אבטחה היא בחירה שתבטיח לכם ראש שקט בכל הקשור לאמצעי האבטחה שלכם.

טיפים כלליים

רגע לפני שאתם מבצעים את ההתקנה ומציבים מצלמות אבטחה ברחבי המבנה, החניון ו/או החצר שלכם, זכרו לתכנן את המיקומים השונים באופן מדויק ביותר. חשוב לקחת בחשבון גורמים שונים כמו תאורה ואקלים, שכן נושאים אלה עשויים להשפיע על מידת האפקטיביות של המצלמה. למשל, הצבת מצלמה בכניסה לבית היא חשובה כדי שתוכלו לזהות את העוברים והשבים ולאתר תנועה חשודה, אבל בנקודות מסוימות ישנה בוודאי חשיפה גדולה יותר לשמש, כך שבשעות מסוימות ייתכן שקרני השמש יפגעו באיכות הצילום ויקשו עליכם לזהות את הדמויות בתמונה. מצלמה חשופה עשויה להיות בסכנה אם אין לה כיסוי מתאים או הגנה כלשהיא מפני הגשם, ולכן גם נושא זה חשוב שיילקח בחשבון. תכנון נכון, קביעת מיקומים מדויקים ורכישת ציוד תקשורת מתאים – כל אלה יעזרו לכם לתכנן את מערך האבטחה שלכם נכון, ולהגביר את תחושת הביטחון האישי.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן