ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה בפארק מים

מוקד אותו פוקדים מבקרים רבים בחודשי הקיץ החמים הם פארקי המים השונים ברחבי הארץ. עבור משפחות רבות וקבוצות רבות של קייטנות הופך פארק המים בחודשי הקיץ לאטרקציה מהנה, הן עבור ילדים ובני נוער ואף עבור מבוגרים המוצאים עצמם נהנים לא פחות.

בישראל ניתן להצביע על מספר פארקי מים גדולים אותם פוקדים מאות אלפים בחודשי הקיץ בין אם מדובר ב"לונה גל" הסמוך לטבריה, פארק המים "שפיים" ופארק המים "מימדיון" הנמצא בצפון תל אביב יפו. פארקים אלו ואף אחרים הופכים עבור אלו האחראים על האבטחה במקום לאתגר יוצא דופן. השטח הרחב עליהם נמצאים הפארקים כמו גם כמות המבקרים הרבה, דורשים הערכות ועבודה שטח זאת על מנת להבטיח את שלומם של המבקרים והעובדים במקום.

לאבטחה נכונה ויעילה של פארקי מים יש וחשוב לתת את הדעת על מספר דגשים –

שימוש בגדר היקפית גבוהה ובלתי עבירה

כפי שכבר ציינו בפוסטים קודמים, פארקי המים השונים חולשים על שטחים נרחבים. האפשרות בהצבת מאבטחים סטטיים לאורך הגדרות תדרוש לרוב כוח אדם רב ותעניק למבקרים במקום תחושה מבוצרת ולא נעימה.

מעבר לחוסר הרצון לאפשר למסתננים רבים להיכנס לפארקי המים בלי ששילמו כרטיס, קיימת חשיבות רבה בהתקנת גדרות היקפיות רחבות, גדולות ובלי עבירות מסביב לפארק המים. השקעה חד פעמית זאת תורמת לתחושת הביטחון של המבקרים ומונעת באופן פיזי

אבטחה בפארקי מים

כניסה של גורמים עוינים שיש וינסו להסתנן למקום דרך שטחים מתים שלא פעם קיימים סביב לפארקי מים.

חברות אבטחה המעניקות שירותי אבטחה לפארקי מים ברחבי הארץ ממליצים לרוב בהוספת גדרות היקפיות חזקות ועמידות ובמיוחד, כאלה העמידות ללחות ורטיבות רבה הקיימת בפארקי המים שלא פעם, בנוסף למים רבים הרבים והלחות במקום, אף צמודים לחופי הים (דוגמת פארק המים "לונה גל" ופארק המים "נווה ים" הסמוך לחוף הים בעתלית).

שימוש בסיורים רגליים וסיורים רכובים

תחושת ביטחון מלאה ונכונה בפארקי מים לא יכולה להסתכם אך ורק בהתקנה של גדר היקפית. קיימת חשיבות רבה בכוח אדם אשר יראה נוכחות הן עבור המבקרים בפנים ולבטח למול מפגעים כאלו ואחרים הבוחנים את ערנות המאבטחים במקום.

מערכי האבטחה בפארקי המים יש וחשוב שיכללו בין היתר סיורים רגליים ורכובים זאת על מנת להפגין נוכחות, לתת מענה בהתראה קצרה לבעיות אבטחה בתוך הפארק, לעזור לגורמי הצלה ועזרה ראשונה ואף לנסות ולזהות פריצות או ניסיונות לפריצה ובכך לתת להן מענה מידי ולמנוע אחרות בעתיד.

 

סימון המבקרים בסרט על היד

מעבר לפעילות האקטיבית שעל מערכי האבטחה להפגין במתחם כמו פארק מים יש וניתן אף ליזום ולבצע פעולות נוספות יחד עם המארגנים והמבקרים במקום. בפארקי מים רבים רואים חשיבות רבה בסימון אישי של כל מבקר ששילם. הדבר מקל עד מאוד על מערכי האבטחה ביכולת להבחין ולהבין מי אמור להיות חלק מהמתחם ומי יש ופלש פנימה ויכול להוות סכמה מידית.

נושא נוסף הוא הבידוק הבטחוני בכניסה לאתר המים, בידוק שצריך להיות מבוקר ומדוקדק. חברות אבטחה נעזרות במגנומטרים ובאמצעי בידוק חדישים לצורך שמירה על מקסימום סטריליות.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן