ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה באמצעות גדרות

 

בחידושים הטכנולוגיים הרבים מקבלים כיום ביטוי כמעט בכל תחום בחיינו. אלו מאפשרים לנו איכות חיים גבוהה הרבה יותר כמו גם התנהלות חכמה, מבוקרת ומאורגנת יותר. תחום האבטחה והביטחון גם כן נהנה משלל הפיתוחים הטכנולוגיים המציפים את השוק. גופים ביטחוניים עובדים במרץ על מנת לספק פתרונות חדשים ומתוחכמים אשר יחד עם הגורם האנושי הקיים יעניקו שירותי ביטחון ברמה הגבוהה ביותר.

חלק ניכר מהחידושים הטכנולוגיים הניכרים לעין בתחום הביטחון נוגע לאבטחה באמצעות גדרות. שנים אחורה היוו הגדרות חסם פיזי בולט המונע מעבר קל של אנשים ורכבים מצד אחד למשנהו. יכולת התחכום של פורצי גבול הביא רבים מהם להתגבר על מכשול, זה תוך שימוש בדרכים יצירתיות כמו גם טכנולוגיות. מן הצד השני עמלים רבים בתחום הבטיחות בייצור של גדרות מתוחכמות הרבה יותר אשר "חיות" את השטח סביבן ומסוגלות לא רק להוות חסם פיזי אלא גם להתריע בזמן אמת על פולשים.

שימוש בגדר עם כבל מיקרופוני

גדר בעלת כבל מיקרופוני נחשבת לטכנולוגיה אקטיבית ומזכירה את פעולת המכ"מים. על הגדר נמצאים כבלים כשלאורכם משודר פולס חשמלי כשבכל עת המערכת מאזינה להד חוזר. במקרים בהם אין כל נגיעה בגדר ההד החוזר נשאר יציב וקבוע. במקרים של נגיעה בגדר

אבטחה באמצעות גדרות

אשר הביאה לתזוזה שלה ומהווה אינדיקציה לניסיון חדירה יחול שינוי מהותי בהד החוזר. ביכולתה של המערכת לאתר את מיקום ההד השונה ובכך לאתר את מקור התנודה.

גדר בעלת גלאי סיב אופטי

שימוש בגדר חכמה זו נחשב לאחת ממערכות האבטחה המתקדמות כיום. כאן נעשה שימוש בסיב אופטי על גבי הגדר שלתוכו מוחדר שידור פולס אור. שידור האור מביא להחזרת כמויות קטנות של אור חזרה אשר נקלטות באמצעות גלאי אופטי רגיש. בזמן שהגדר סטטית ואינה בה תנודות ונגיעות כמות האות החוזרת קבועה וקטנה אך במקרים בהם קיימת תנודה ו\או נגיעה בגדר תהודות האור יהיו גבוהות יותר ויעניקו למערכי האבטחה אינדיקציה ברורה ומדויקת למקום בו הגדר זזה.

טכנולוגיית מדי תאוצה

טכנולוגיה זו מאפשרת התקנת של יחידות מדי תאוצה על גבי הגדרות במרווחים של כמה מטרים. לכל יחידת תאוצה היכולת לחוש בכל זעזוע בגדר. מערכת של תקשורת קווית אוספת את כל האותות בזמן אמת מכל מדי התאוצה שהותקנו ומעבירה אותם לתוך מעבד מרכזי. יכולת הביצוע של כל מד הינה רגישה עד מאוד. שימוש בטכנולוגיה זו נעשה בעת הקמת הגדר בגבול ישראל מצרים.

מערכות נלוות לגדר של פסי דריכה

שימוש טכנולוגי נוסף הנלווה לגדרות מתוחכמות הוא השימוש בפסי דריכה רגישים. טכנולוגיה זו מתבססת על התקנת חיישני לחץ על שטחים הסמוכים לגדר ואף לרגליה. את פסי הדריכה ניתן להתאים לכל סוגי המשטחים ומעניקה היא מיידעים מדויקים בזמן אמת ובכל תנאי מזג אוויר. לא פעם מערכות אבטחה רבות עושות שימוש רחב בפסי דריכה מטרים רבים לפני הגדר כשהן מוסוות על גבי האדמה בעזרת צמחייה. האפשרות באיתור פולשים מטרים רבים לפני ההגעה לגדר מאפשרת תגובה יעילה אף יותר של מערך האבטחה.


שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן