ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

5 טיפים לאבטחה יעילה בגן ילדים

 

אנשים מבוגרים ובעלי ילדים מכירים בחשיבות הרבה ליצור עבור ילדינו מרחב כמה שיותר סטרילי ובטיחותי. בחלק רחב משעות היום אנו עצמנו מופקדים בשמירה ובהענקת ביטחון ילדינו. בחלק ניכר אחר מהמזמן נמצאים הילדים במערכות החינוך השונות כשבהן פועלות מערכות האבטחה והביטחון באופן מקצועי ומוקפד זאת על מנת להבטיח את שלומם של הילדים.

גני הילדים מהווים את המסגרות היותר רגישות בכל הנוגע לאבטחת הילדים. בגנים לא מעטים מדובר על אבטחת עשרות ילדים על גבי תא שטח קטן יחסית, תוך שימוש בצוות קטן של גננות. חברות אבטחה, הלוקחות חלק באבטחת גני ילדים, רואות באבטחתן תפקיד חשוב מאין כמוהו כשבעבודה זו תשומת הלב לדגשים חשובה עוד יותר. להלן 5 טיפים חשובים להפיכת האבטחה בגן ילדים ליעילה:

 

  1. כניסה יחידה לגן ובה מאבטח לאורך כל שעות היום

על מנת לבקר כל אדם שנכנס לתחומי גן הילדים רצוי עד מאוד לאפשר נקודת כניסה אחת בלבד עליה אמון מאבטח חמוש. נקודת כניסה ויציאה זו מאפשרת פיקוח הדוק על כל אלו המגיעים לגן – צוות העובדים, הילדים ובני המשפחה בו בעת כשהם נכנסים בתחילת יום העבודה לגן ובשעות הצהריים כשמגיעים הם לאסוף את הילדים. שימוש במספר כניסות לגן יש ויכול להוביל למצבים בהם הביקורת על הנכנסים והיוצאים תהיה קשה יותר למעקב ולהוביל אף למצבים של חוסר תשומת לב מלאה אודות הבאים והיוצאים.

 

  1. קיום רשימה מדויקת של מורשי כניסה

על חברות האבטחה המספקות מאבטחים לשמירה על גני הילדים לדרוש מצוות הגן שיכין רשימה מסודרת ומתעדכנת של אותם בני המשפחה המורשים בכניסה אל הגן בעת ההגעה והאיסוף. רשימה זאת מבטיחה את שלומם של הילדים ומונעת מצבים מסוכנים בהם מגיע אדם שיש וטוען שהוא קרוב משפחה של אחד מן הילדים.

טיפים לאבטחת גני ילדים - ארקס חברת אבטחה ושמירה

  1. ביצוע סריקות לאחר פעילות

לאורך שעות הבוקר נהנים הילדים בגן מפעילות בחצר המשחקים כמו גם בפעילויות מחוץ לגן. הפעילות בתוך החצר של הילדים נערכת במשך שעות שלאחריה ממשיך סדר היום בתוך הגן עצמו. קיימת חשיבות רבה שלאחר כל פעילות כזו יערוך המאבטח במקום יחד עם אדם נוסף מהצוות הטיפולי סיור וסריקה בחצר זאת על מנת לוודא שכל הילדים נכנסו חזרה לגן ווידוא שאין כל ילד שנשאר בחצר ונמצא בסיטואציה או מקום שיש ויכול לסכנו.

 

  1. ביצוע סריקות טרם הגעת הילדים

כפי הנהוג בבתי הספר על המאבטח בגן לבצע סריקות טרם הגעת ההורים והילדים. מטרת הסריקה המקדימה היא ביכול לזהות פרצות בגדר, ניסיונות פריצה או פריצה שהתקיימה או כל סימן אחר המעיד על סכנה בטיחותית כלפי הילדים וצוות הגן. לשם כך על המאבטח להתייצב בגן טרם הגעת הילדים בבוקר, ולסיים את מלאכת הסריקה עד להגעת הילד הראשון.

 

  1. תחלופת המאבטחים

מאבטחים רבים יעידו שמיקומם לאורך זמן תחת משימה אחת מבלי היכולת לגוון יש ועם הזמן גורמת לשאננות רבה שיש ויכולה לפגוע בטיב עבודתם. חברות אבטחה רואות חשיבות רבות לשלב ולהחליף בכל פעם בין צוות המאבטחים בגן. זאת גם בכדי שכמה שיותר מאבטחים יכירו את המתרחש בגן וכמובן למנוע שאננות במקרים בהם ההחלטה היא בהשמה של אותו מאבטח לאורך כל השנה.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן