ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אינטרקום לשער – אמצעי נוסף לאבטחת הבית

 

אינטרקום הנה כלי טכנולוגי מצוין בכל הנוגע לאבטחת הבית והעסק, המטרה הזו מושגת באמצעות כך שהאינטרקום יכול לאפשר יצירת תקשורת בין גורמים חיצוניים לגורמים פנימיים, לדוגמא – בין דייר הבית לבין אדם זר אשר מעוניין להיכנס; באמצעות האינטרקום, הדייר של הבית יכול לאמת את זהותו של האורח ובכך לקבל החלטה האם לאפשר לו כניסה או לפעול באופן אחר. מערכות אינטרקום מוכרות הנן מערכות המתבססות בעיקר על קול, אך כיום קיימות מגוון מערכות אינטרקום המשלבות בתוכן גם אפשרות צילום ואף אינטגרציה למערכות זיהוי אחרות, כגון לפי כרטיס מגנטי או זיהוי ביומטרי כגון – זיהוי לפי דפוס קול או טביעת אצבע.

 

אינטרקום לשער הבית – אינטרקום בתור אמצעי לאבטחת הבית

כפי שכבר הוזכר, מערכת האינטרקום יכולה לשמש כאמצעי נהדר לאבטחת הבית, או כל אזור שתבחרו, בכך שהיא מאפשרת קו תקשורת בין גורמים בתוך האזור לבין גורמים החיצוניים לו, באמצעות בידוד זה ניתן להשיג אבטחה איכותית ואמינה מאד לאזור הבית ואף העסק. כיום, מערכות האינטרקום השונות הן כלי טכנולוגיים רב שימושי וכתוצאה מכך קיימים סוגים שונים של סוגים אינטרקום, ביניהם המוכר שבהם – אינטרקום לשער. אינטרקום לשער הנו אינטרקום אשר מוצב אל מחוץ לדירה, בשער שבכניסה לבית; מבפנים האינטרקום מנותב אל אמצעי תקשורת מסוים; כיום ניתן לנתב אינטרקום לשער אל מערכת הטלפון הקווי ואפילו אל המחשב הביתי או מכשירכם הסלולרי.

אינטרקום לאבטחת הבית - ארקס חברת אבטחה

 

התקנת אינטרקום לשער – כמה דברים שחייבים לדעת

העולם של מערכות האינטרקום הוא מורכב ומשוכלל במיוחד, כפי שצוין – קיימות מערכות אינטרקום רבות אשר חלקן יכולות להיות יעילות עבורכם מאשר אחרות, לכן טרם ההתקנה תמיד מומלץ לחקור ולהכיר מעט את עולם האינטרקומים; בהתאם לזאת הכלל אצבע הוא תמיד לפנות לאיש מקצוע לצורך יעוץ והכוונה בכל הנוגע לרכישת והתקנת מערכות אינטרקום לשער או מערכות אינטרקום אחרות, זאת בכדי להיות בטוחים כי אכן מערכת האינטרקום שתותקן במקומכם תשרת אתכם נאמנה ותבצע את תפקידה באופן היעיל והאמין ביותר למשך תקופה של שנים. מעבר לכך, כל כלי טכנולוגי אשר מתפקידו לספק אבטחה על האזור, ייעודי למטרות מסוימות, לדוגמא – מצלמת אבטחה תתעד נאמנה את האזור, מערכת אזעקה ביתית תרתיע את משיג הגבול ואף יכולה ליידע את רשויות החוק המקומיות, ומערכת האינטרקום מאפשר ניתוב וחוצץ בין הבפנים לבחוץ של האזור.

 

אינטרקום לשער – לסיכום

מערכת אינטרקום לשער היא מערכת אמינה ויעילה בכל הנוגע להעלאת רמת האבטחה של הבית, אך בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר של העלאת רמת האבטחה של ביתכם, מומלץ לשלב אמצעי אבטחה שונים כגון אזעקות לבית ומצלמות אבטחה ביתיות. טרם בחירת האינטרקום והתקנתו, אנו ממליצים לכם ליצור עמנו קשר טלפוני כבר עכשיו לצורך הכוונה ויעוץ לבחירת מערכות האבטחה הטובות ביותר עבורכם.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן