ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת מגדלי יוקרה

 

בערים הגדולות בישראל ניתן להתרשם בשנים האחרונות מהתעצמות הבנייה לגובה. עבור אלו שידם משגת מתאפשר ליהנות ממגדלי יוקרה המשמשים לרוב משרדים ומגורים. ערים רבות הנמצאות על קו הים (תל אביב, אשדוד, נתניה, בת ים ועוד) נהנות ממגדלים רבים הצופים לכיוון הים ואף לכיוון מזרח ומאפשרים לרבים ליהנות ממגורים ברמה גבוהה. במרכזי הערים ישנם גם כן אזורים רבים בהם מגדלי יוקרה, בין אם במיקומים בהם מרוכזים משרדים רבים (דוגמת מגדלי בס"ר ברמת גן) ובין אם מגדלי יוקרה עבור מגורים.

מגדלי יוקרה מאכסנים בתוכם כמות גדולה של אנשים וזאת למול העובדה שמדובר על מגדלים הנבנים לגובה רב ומכילים בתוכם חללים רבים. באופן טבעי, ככל שמגדלי היוקרה מכילים יותר חללים, כך תפעול המקום הופך למורכב ומאתגר יותר, כשבין היתר הדבר מקבל בולטות גם בנוגע לאבטחת הבניין.

 

אבטחת הכניסה למגדל היוקרה הלובי

מגדלי יוקרה רבים מתהדרים כמובן בלובי מטופח ורחב. טרם הכניסה ללובי מוצב לרוב שומר לבניין (ברוב המקרים חמוש) אשר נמצא מחוץ למבנה על מנת לוודא ולבדוק אל אלו הרשאים להיכנס. דמות נוספת ממערך האבטחה נמצאת בדלפק הכניסה בלובי עצמו – פקיד קבלה בלובי. גם אצל איש אבטחה זה קיים כלי נשק לצדו, לצד אמצעי ביטחון מגוונים אחרים.

עבודות של המאבטח על הדלפק היא לקבל ולהוביל את האנשים אל ומחוץ למגדל. על המאבטח להכיר מקרוב את יומן הפגישות לאורך היום (הדבר רלוונטי יותר כשמדובר במגדלי משרדים), את סדר יומם של דרי המגדל, הגעה של אנשי שירות ותפעול וכל פעילות נוספת הנוגעת לאבטחה ותפעול המגדל.

אבטחת מגדלים

על צוות האבטחה בכניסה למגדל היוקרה (שומר ומאבטח בדלפק) להפגין שירותיות כלפי הנכנסים והיוצאים ולהקפיד על הופעתם החיצונית. אלו האחראים על ציוות המאבטחים בכניסה למגדל היוקרה,חשוב לדאוג למאבטחים שלא רק מצטיינים באבטחה וביטחון אלא כאלו היודעים להיות שירותיים ומסבירי פנים.

 

מערך אבטחה מרחוק באמצעות מצלמות

חלק מתחושת הביטחון שניתן להעניק במגדלי יוקרה הוא השימוש במצלמות במעגל סגור. מלבד העובדה שמצלמות אלו מתעדות חללים נרחבים במגדלי היוקרה ואף מוקדים סביבו (חניונים, חצר משותפת, כניסה לבניין, הרחובות הסמוכים) הן יוצרות התרעה אשר יכולה לצמצם ולהעלים את ניסיונות הפריצה.

השימוש במצלמות במעגל סגור מאפשר לצוותי האבטחה להשגיח מרחוק על מגדל היוקרה ובכך לחסוך כוח אדם ותחושה לא נעימה בקרב הדיירים. במקרים בהם קיים צורך להגיע למקום וזאת בהתאם למה שמצולם, חשוב כמובן שההגעה תהיה בזמן הקצר ביותר.

בחירה בצוות האבטחה אשר יפקח ויאבטח הבניין באמצעות עזרים אלו חשוב שייעשה על ידי מאבטחים המקפידים לסרוק לאורך כל המשמרת את הצילומים בשידור חי מן הבניין. ערנותם של המאבטחים למול הצילומים שהמצלמות מספקות הן אלו שיקבעו עד כמה מהר אירועים בטיחותיים וביטחוניים יטופלו במהרה ובצורה מקצועית.

 

אבטחת מגדלי יוקרה המאכלסים משרדים

בשונה ממגדלי יוקרה המאכלסים דירות למגורים קיימים במרכזי הערים מגדלי יוקרה בהם משרדים של חברות בולטות במשק הישראלי. באופן טבעי הדינמיקה במגדלי יוקרה אלו מעט שונה וחלק ניכר מהפעילות ותעבורת האנשים מתקיימת בשעות הבוקר ואחר הצהריים.

עבור צוותי האבטחה האמונים על אבטחת המגדל ועל שמירת הסדר הופכים המגדלים למאתגרים יותר לעומת מגדלי יוקרה המיועדים למגורים. לאורך שעות רבות יתמודדו צוותי האבטחה עם עובדים רבים המגיעים ועוזבים את המגדל, הגעה של לקוחות ומבקרים לפגישות, כניסה רבה של רכבים וציוד. כל אלו דורשים היערכות מוקפדת ואבטחת משרדים רחבה יותר וזאת בהתאם להיקף העבודה.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן