ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

שירותי שמירה בבנייני מגורים – שומר בבניין מגורים

בישראל בעשור האחרון ניתן לראות יותר ויותר בתי מגורים בבניינים משותפים, מגדלי יוקרה המאפשרים לדיירים מגוון שירותים נוסף מלבד דירת מגורים.

דיירים רבים בוחרים להתגורר בבניינים /מגדלים אלו בשל שלל השירותים הנוסף שהם מאפשרים- בריכה/ חדר כושר משותף וכד' וכמובן שירות שמירה.

שירותי שמירה בבניני מגורים מאגדים בתוכם בין היתר אבטחה באמצעות מצלמות במעגל סגור 24/7, כניסה לבניין באמצעות קוד כניסה אישי, מערכת אזעקה בכל דירות הבניין / המגדל וכמובן שירותי שמירה.

את שירותי השמירה בבנייני מגורים נהוג להזמין מחברות שמירה ואבטחה מקצועיות, כשחשוב להתאים את השירות לצרכים הספציפיים של הדיירים השונים וסוג המעמד שלהם. לרוב שירותי שמירה ישמשו בבנייני יוקרה בהם מתגוררים אנשים אמידים/ בעלי תפקיד בטחוני מסווג/ דיירים שפרטיותם חשובה להם באופן מיוחד.

חברת השמירה מאפיינת את הצרכים לכל מבנה ומתאימה את אופרציית האבטחה הרלוונטית, לרבות מכשור תומך וסוג השומר/פקיד לובי.

שומר בבניין מגורים

מה כוללת פעילות שומר בבניין מגורים?

שומר המוצב בלובי של הבניין /המגדל הנו השירות הנפוץ והמבוקש ביותר במסגרת שירותי שמירה ואבטחה בבניינים. הימצאותו של שומר בכניסה לבניין /מגדל המגורים מספקת בנוסף לביטחון וסיוע גם ביתרונות תדמיתיים לדיירי הבניין.

שומר המוצב לרוב בכניסה למבנה ואחראי על בדיקת כל מי שנכנס לבניין הן באופן רגלי והן באמצעות רכב למתחם החניה.

תפקידיו של השומר כוללים:

 • שמירה על הביטחון והפרטיות של הדיירים במבנה
 • בדיקה וזיהוי של כלל הנכנסים לבניין
 • סינון של אנשים לא רלוונטיים
 • מניעה של פגיעות ברכוש המבנה והמתקנים בו
 • סיוע במקרי מצוקה של הדיירים
 • מניעה של פריצות וגניבות
 • ווידוא פעילות תקינה של מכשור תומך אבטחה
 • קריאה למוקד /משטרה במקרי צורך

מה ההבדל בין שומר לבין פקיד לובי?

לשומרים/מאבטחים רבים רישיון לאחזקת נשק וקשר למוקד לגיבוי. בבניינים לעתים פעיל יחד עם השומר גם פקיד קבלת לובי שגם הוא נושא בתפקידים האחראיים למנוע כניסה של אורחים לא רצויים.

פקיד הלובי ממוקם בעמדת קבלה ייעודית הכוללת אמצעי תקשורת המאפשר לו לעמוד בקשר עם כלל דיירי הבניין.

בין התפקידים של פקיד הלובי שגם הוא מחויב לעמוד לרשותם של הדיירים ולסייע להם בצרכים מגוונים:

 • קבלת משלוחים /חבילות והודעות
 • מענה לבקשות מיוחדות
 • אחריות כוללת על פעולות האחזקה השוטפת של המבנה והשירותים שבו – הן מבחינה לוגיסטית והן מבחינה בירוקרטית.

על פקיד הלובי לספק שירות ברמה גבוהה ובאדיבות ועל חברת השמירה והאבטחה לספק לדיירי המבנים בעלי תפקידים איכותיים בעלי ניסיון והתאמה לתפקידים השונים. לעיתים, השומר בבניין הוא גם פקיד הלובי וממלא מעשית את כפל התפקידים, במישה שהוא כשיר לכך ובעל הרישיונות המתאימים.

שומר בבניין מגורים – השירות שלנו:

חברת ארקס אבטחה בעלת וותק וניסיון רב בהתאמת בעלי תפקידי שמירה בבנייני מגורים ופקידות לובי כמו גם במענה לשירותי אבטחה ומכשור תומך מוקד גיבוי למקרי חירום הפעיל 24/7. אנשי המקצוע הפועלים במסגרת החברה עברו סינון ובדיקות קפדניות, בעלי רישיון ועברו הדרכה מלאה של החברה לצורך מילוי תפקידי שומר בבניין מגורים בצורה האיכותית והטובה ביותר ובתיאום עם הגורמים המתאימים.

נציגי החברה זמינים לספק את שלל שירותי השמירה והאבטחה בבנייני מגורים ובנוסף נכונים לענות על כל שאלה ולסייע בכל עניין בכל רגע. צרו איתנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם באופן המקצועי והאיכותי ביותר.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן