ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

4 טיפים לעבודה בחו"ל באבטחת מטוסים

 

עבור צעירים רבים המסיימים את שירותם הצבאי עבודה בחו"ל בתחום אבטחת מטוסים נשמעת כמו רעיון מצויין הכולל לא מעט אתגרים רבים למול הצורך באבטחה במקומות שונים. צעירים רבים יוצאי יחידות קרביות המחפשים אתגר ועניין בזמן השהות בחו"ל יכולים לשלב עבודה באבטחת מטוסים במדינות שונות. אם נדמה כי תחום אבטחת מטוסים שמור אך ורק למדינת ישראל הרי בשל אירועי הטירור בשנים האחרונות צעירים רבים מגלים כי לא כך הדבר ובמדינות רבות דרושים צעירים רבים לעבודה באבטחת מטוסים ושמירה על הנוסעים במהלך הטיסה.

בשנים האחרונות בשל פיגועי הטירור הרבים  במדינות שונות ודי להזכיר את הפיגועים בארצות הברית, יש צורך באבטחה במגוון רחב של מדינות. בכל רגע נתון מתקיימות טיסות רבות הכוללות נקודות יציאה ויעדים שונים. בטיסות נמצאים אנשים רבים אשר מעוניינים להגיע ליעדם בשלום, אבל לא פעם מגלים כי אותם נוסעים מהווים מטרה לפגיעה. מכאן אבטחת מטוסים חשובה ביותר על מנת להבטיח את בטיחותם של הנוסעים במטוסים. מדובר בתחום שתופס תאוצה ככל שעובר הזמן וככל שמתרבים הסיכונים בטיסות.

שימוש רב במודיעין

במסגרת עבודה בחו"ל בתחום אבטחת מטוסים יש צורך לעשות שימוש בידע מקצועי רב בתחום הביטחון. חברות אבטחה רבות מתדרכות את המאבטחים בנושא הטיסה ולכן הם אינם יכולים לפעול על דעת עצמם אלא לחכות להנחייה מטעם בכירים. לעיתים מדובר על טיסות בהם נמצאת דמות בטחונית חשובה ורבים אינם מעוניינים לקחת סיכון.  במקרים אחרים מדובר על מידע מודיעיני שהביא להחלטה להציב מאבטחים בטיסה מסוימת.

 

המאבטחים צריכים להיראות כמו נוסעים רגילים על מנת לא לעורר חששות

במדינת ישראל חברות אבטחה מכירות בחשיבותם של מאבטחים בטיסות, אבל בעולם מדובר בתחום חדש יחסית. במסגרת עבודה בחו"ל המאבטחים צריכים להיראות כמו נוסעים רגילים על מנת לא לעורר את החשדות של הנוסעים בטיסה ולעורר פאניקה בקרבם, אולם הם נושאים איתם נשק על מנת שיהיה ניתן לעשות בו שימוש במקרה הצורך. מדובר באבטחה סמויה לכל דבר ועניין.

 

מצופה מהמאבטחים לגלות עירנות


מאבטחים בטיסות הינם מאבטחים סמויים אשר מצויים על המטוס במטרה להגן על צוות הטיסה ועל הנוסעים. הם נחשבים למאבטחים איכותיים ביותר ובעלי ניסיון. במסגרת פעילות האבטחה עליהם לגלות עירנות במשך שעות ארוכות ולהבחין במה מתרחש במהלך הטיסה על מנת לזהות האם משהו אינו מתנהל כשורה. במרבית המקרים תהיה לצידם של המאבטחים רשימה של הנוסעים כך שתהיה להם אפשרות לדעת בדיוק מי נמצא על הטיסה.

 

הקפדה לפעול בשיקול דעת

במסגרת פעילות האבטחה על המאבטחים להפעיל שיקול דעת. הוזכר קודם לכן כי הם עושים שימוש בנשק בהתאם לשיקול הדעת בשל העובדה כי מדובר בשימוש בנשק מול נוסעים רבים בחלל צר המצוי באוויר. השאיפה של המאבטחים היא לנטרל את הגורם המפגע עוד בטרם הנחיתה על מנת להורידו מהמטוס בצורה מהירה ביותר ללא הפרעות מיותרות.

למידע נוסף על מגוון האופציות של עבודה בחו"ל לחץ כאן.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן