ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה בלונה פארק – שומרים על הילדים בחופשה

 

אחד מהמוקדים היותר בולטים בחודשי הקיץ הם הלונה פארקים הנחשבים לאחד ממוקדי הבילוי המועדפים לא רק על ילדים אלא גם עבור מבוגרים. בחודשי הקיץ הספורים ניתן לראות אלפים הגודשים את הלונה פארקים ברחבי הארץ ועבור רבים חוויית הביקור בלונה פארק מהווה את אחד משיאי הקיץ.

עבור צוותי אבטחה מהווה מתחמי הלונה פארק השונים מרחב מאתגר מאוד לשמירה. בנוסף לכמות מסיבית של אנשים המגיעים למקום משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הערב, עסוקים המאבטחים במקום אף בשלומם של המבקרים שיש ועלולים להתנהג באופן שעלול לסכנם.

אבטחת מרחבים האסורים למעבר

צוותי אבטחה אשר עסוקים שנים באבטחת מתחמי לונה פארק יודעים להצביע על החשיבות הרבה בסימון ברור ונהיר של המרחבים האסורים למעבר של המבקרים במקום. תפעול הלונה פארק עצמו ומתקניו הרבים נעשה אך ורק על ידי מפעילי המתקנים שהוסמכו לכך. שיבוש המתקנים על ידי מבקרים שנקלעו בטעות או לא בטעות למקום יכול להיות הרה גורל. אבטחת לונה פארק

חלק מפעילות האבטחה במקום הוא ביצירת שילוט מנחה וברור במקומות בהם ניתן לשהות ואלו הם אסורים למעבר. במקרי הצורך ניתן אף לעשות שימוש בגדרות ויריעות ניילון אשר יהיו חוצץ בולט בין מרחבי הבילוי בלונה פארק לבין מרחבי ונקודות התפעול של המתקנים השונים. במקרים שונים יש ויהיה צורך להעמיד מאבטחים בסמוך למרחבי התפעול וזאת על מנת להבטיח שמבקרים ובתוכם ילדים סקרנים לא יגיעו למקום.

שימוש בצוות אבטחה המימון בעזרה ראשונה

מתקנים במרחבי הלונה פארק הפכו עם השנים לאקסטרימיים יותר ויותר. בכל לונה פארק המכבד עצמו ניתן למצוא מתקנים שרבים אף יירתעו מלעלות עליהם, כשלעומת זאת אחרים ירצו כמובן לאתגר עצמם. עלייה על מתקנים אלו בלונה פארק יש ויכולה לא פעם לגרום אצל המבקרים לעלפון, ערפול חושים, כאבי ראש, תחושת פחד וחרדה, דפיקות לב מואצות, לחץ דם ועוד.

צוותי אבטחה המגיעים לעבוד בלונה פארק לתקופה ארוכה וממושכת עוברים במסגרת הכשרתם שיעורים רבים הנוגעים למתן עזרה ראשונה בהתאם למה שתיארנו קודם.  האפשרות של המאבטחים במקום לתת מענה רפואי מידי וראשוני עד להגעת צוות רפואי מיומן יותר יש ויכול להועיל הן בטווח הקצר ולבטח בטווח הארוך. מעבר לכך, הכשרתם של המאבטחים בלונה פארק במתן עזרה ראשונה מאפשרת להם בעתיד לקחת חלק במגוון רחב יותר של משימות אבטחה במתחמים ומרחבים אחרים מחוץ ללונה פארקים.

עבודה מול קהל המבקרים

אחת מהפעילויות היותר מאתגרות שקיימות נודעת לעבודה רציפה מול קהל ישראלי. צוותי אבטחה העובדים בלונה פארקים נאלצים לרוב להתמודד עם קהל ילדים ונערים להוט ומשולהב אשר לא פעם בוחר להתנהג בצורה פחות מרוסנת מהרגיל.

חלק רחב מצוות האבטחה בלונה פארקים אמון יחד עם הצוות התפעולי על תפעול התורים למתקנים השונים. במתקנים להם יש ביקוש רב ישתרך לאורך שעות תור ארוך אשר יגרום לחלק מהקהל לנהוג בחוסר סבלנות עד לכדי ניסיונות התגנבות לקדמת התור, כניסה ומעבר לחללים חבויים המסכנים אותם וכמובן התנהגות אלימה מילולית ופיזית שכמובן הורסת את חווית הביקור לקהל הרחב במקום.

לצוות המאבטחים הנמצא במגע קרוב עם הקהל יש וחשוב להפגין אורך רוח רב יותר מהרגיל, לגלות לא פעם איפוק רב וסבלנות ולהפגין יכולות בין אישיות גבוהות עם קהל נוקשה, עצבני וחסר סבלנות. שימוש נבון במאבטחים מאומנים ובעלי יכולות אלה יכול לא פעם להיות החוצץ העיקרי בין מהומת אלוהים לבין אירוע מינורי שנפתר בו במקום בזכות יכולותיו המקצועיות של אותו מאבטח.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן