ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

שירותי אבטחה פרטיים ברשויות מקומיות

רשויות מקומיות ועיריות ברחבי הארץ פועלות במספר רב של מישורים הנוגעים לחייהם של התושבים באזורם. חלק מן ההחלטות ברשויות המקומיות ובעיריות משפיעות באופן ישיר על תושבים רבים שחלקם לא תמיד מסכים איתן.

את ההחלטות וקביעת המדיניות במסגרת כל רשות מקומית ועירייה מקבלים אלו היושבים בראשה, כשלא פעם גם אנשי מפתח נוספים משפיעים ומתווים מדיניות. אלו הופכים למטרה של ממש עבור גורמים עוינים ותושבים פורעי חוק.

ביטוי לצורך של רשויות מקומיות ועיריות בשירותי אבטחה פרטיים ניכר וזאת בהתבסס על מספר רב של מקרי אלימות קשים שחוו בעלי תפקידים במקומות שונים ברחבי הארץ. במקרים קיצוניים אחרים ניסו גורמים עבריינים להתנקש בבעלי תפקידים ובני משפחותיהם.

מאבטחים צמודים עבור בעלי תפקידים

במקרים בהם משטרת ישראל מגדירה בעלי תפקידים ברשויות מקומיות ובעיריות השונות ככאלו שהפכו למטרה שיש לפגוע בה זוכים האחרונים לשמירה הדוקה מצד כוחות המשטרה. ועדיין, לאורך זמן תתקשה משטרת ישראל להתמיד בשמירה על בעלי תפקידים באותה אינטנסיביות כמו בהתחלה וזאת למול העובדה שמדובר בארגון בעל כוח אדם מצומצם שלפתחו משימות אבטחה רבות אחרות.

לוואקום שנוצר באבטחה צמודה של אותם בעלי תפקידים נכנסים מאבטחים חמושים ומקצועיים אשר יודעים לתת מענה מקצועי במסגרת השירות שמעניקה חברת האבטחה שלהם. הצורך ההולך וגובר במאבטחים צמודים כאלו הביא חברות אבטחה רבות להכשיר בתחומן מאבטחים חמושים שעוברים במסגרת הכשרתם אימונים הנוגעים לאבטחת אישים.

אבטחת רכבים

אחת מנקודות התורפה של בעלי תפקידים היא באמצעות רכבם המשמש אותם. היכולת של גורמים עבריינים להתקרב לכדי מטרים סופרים לאותם רכבים ולבצע ירי או הצמדה של מטען חבלה מאולתר הפכה למוגבלת עד מאוד וזאת במקרים בהם זוכים בעלי תפקידים לאבטחה צמודה.

במסגרת פעילות צוות האבטחה קיימים מאבטחים שחלק ניכר מפעילותם הוא בפעילות המבטיחה את ביטחונם של בעלי התפקידים כשהם ברכבם ואף בזמן שהם לא נמצאים בהם. אותם מאבטחים דואגים ליצור חיץ ברור בין הרכב לאנשים המגיעים עמו במגע וזאת בכדי למנוע כל מגע של הרכב עם גורם עוין כזה או אחר. חלק מאבטחת הרכבים כוללת שמירה שלהם בחניונים מאובטחים של הרשויות המקומיות והעיריות, שימוש בטכנולוגיה היכולה לזהות חומרי נפץ וכמובן בדיקות מדוקדקות ויומיות של הרכב על ידי אותו צוות אבטחה.

אבטחת בני משפחה

מעגל אנשים נוסף שנמצא על הכוונת הם בני המשפחה של בעלי התפקידים. אלו, בעל כורכם, הופכים לכלי משחק בידי אותם גורמים המכירים בעובדה שאיום ופגיעה בבני משפחתו של נושא תפקיד יש ויביא לתוצאות הרצויות וכמובן תפגע באופן קשה בבעלי התפקידים ואף תרתיע אותם בעתיד.

אבטחה ברשויות מקומיות

כפי שכבר ציינו קודם, במקרים בהם בני משפחה מאוימים גם הם אין ביכולתה של משטרת ישראל להעניק הגנה היקפית ורחבה לאורך זמן. גם כאן משמשים מאבטחים חמושים ככוח המעניק את המעטפת הרצויה לאורך זמן תוך היכולת להתמיד באבטחה צמודה ובו בזמן להעניק למשפחה את היכולת לקיים במסגרת זו חיים פרטיים עם מינימום קשיים והפרעות.

שמירה צמודה זו תכלול במרבית המקרים אבטחת דירותיהם של בעלי התפקידים הרלוונטיים. במידת הצורך מתבצעים סריקות פיזיות וכן נעשה שימוש באמצעים אלקטרוניים לנטרול סכנות בתוך הדירה ובסביבתה הקרובה, לרבות אף אחסון דירה במקרים בהם הדבר נדרש מכורח הנסיבות (צורך במעבר, צורך בשמירה על רכוש יקר-ערך ועוד)

.

אבטחת מבנים ובתי עסק

מעגל שלישי שיש והופך למטרה הם מטרות במסגרת הרשות המקומית והעירייה המזוהות עם בעלי התפקידים. אלו יכולים להפוך כמטרה נוספת בעצמם ולכן חשוב אף לדאוג לאבטחה ראויה גם שם.

בשנים האחרונות נוכחנו לראות בתי עסק רבים ומבנים הנוגעים לרשות המקומית והעירייה אשר ניזוקו בצורה קשה רק בגלל שהיו חלק מהסכסוך. בפעילות עבריינית זו מועבר לא פעם מסר בוטה כלפי בעלי תפקידים על מנת שימנעו מלפעול בצורה מסוימת. לצערנו, קרו מקרים שפגיעה בתי עסק ומבנים שונים כחלק מאותם סכסוכים הביאו אף לפגיעה בנפש.

*עוד על שירותי אבטחה פרטית – כאן.

 

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן