ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אימונים והכשרות למאבטחים

 

אבטחה, כשמה, משמשת להבטחת סדר ושקט באתרים, מתקנים, מוסדות, אירועים, התקהלויות, אירועי ספורט וקשת רחבה נוספת של מצבים בהם אין בידי המשטרה המשאבים המספיקים כדי להשליט ולהבטיח סדר במקום או נדרשת נוכחות נוספת של מאבטחים שאינם משורות המשטרה וכוחות הבטחון.

כדי לעמוד בכל הציפיות והדרישות למתן מענה מקצועי ואיכותי, נדרשים המאבטחים בחברת האבטחה לאימונים והכשרות מיוחדות עם קבלתם לחברת האבטחה ואף במהלך העבודה.

סוגי אימונים והכשרות לחברות אבטחה

להיות מאבטח פירושו לקחת אחריות על אדם, מוסד, אירוע, מועדון וכדומה. המציאות הבטחונית של ישראל מעמידה אתגרים לא מעטים בפני אוכלוסיות שלמות המבקשות לחיות בשקט ובשלווה אולם לא רק המציאות הבטחונית היא זו המכתיבה את הדרישה לאבטחת שלומם של אנשים או שמירה על מבנים ורכוש.

אבטחה משמשת למניעת פשיעה, ונדליזם, עימותים, אלימות, קטטות והפרות סדר וכדי שזה יתבצע על הצד הטוב ביותר, נדרשת הכשרה מיוחדת ואימונים שוטפים של כל מאבטח שמצטרף לשורות חברת האבטחה.

אימונים למאבטחים

מעבר לדרישה לכושר גופני מעולה ושמירה עליו, כוללים האימונים וההכשרות למאבטחים לימוד קרב מגע, שימוש בכלי נשק כולל ירי במטווחים, תורות אימון ונהלי בטחון לגופים פרטיים וליחידות ועוד.

האימונים הפיזיים, כמו קרב מגע או מטווחי ירי מקבלים משנה תוקף למאבטחים שמיועדים לאבטח מקומות בהם גורם הסיכון הוא גבוה, או כשיש סבירות שיזדקקו לכישורים אלו, למשל אירועי ספורט בהם מתלהטות הרוחות עד כדי קטטות, כנסים והפגנות בהם יוצאים לעתים העניינים מכלל שליטה, אבטחת מועדונים וכדומה.

במקרים כאלו הדגש על ניהול עימותים, ניהול מו"מ ואף שימוש מושכל בנשק או הפעלת כוח גופני למניעת אסון, הוא רב ומקבל משנה תוקף.

אימונים לאורך כל השנה

האימונים וההכשרות אותם עוברים המאבטחים מתחילים מייד עם קליטתם לחברת האבטחה. בהמשך, לאורך כל השנה הם עוברים קורסי רענון, הכשרות מיוחדות ואימונים נוספים, כדי להתעדכן, לשמור על הכושר ועל הכישורים שצברו ואף להרחיב את תחומי האימון.

בנוסף לאימונים הפיזיים עוברים המאבטחים שורה של הכשרות עיוניות מיוחדות שמטרתן ללמד אותם כיצד להתמודד במגוון של תרחישים אפשריים, למשל ניהול עימותים, הפעלת שיקול דעת, זיהוי מצבים מסוכנים מראש ומניעתם, עבודת צוות, הגשת עזרה ראשונה, בניית אסטרטגיה למערך אבטחה היקפי, למשל בישובים, ועוד.

מטווחי הירי עוסקים בסוגים שונים של כלי נשק ועסוקים בירי ובלוחמה, לעתים בשיתוף ובהדרכת מדריכים ממשטרת ישראל. אימוני קרב מגע מנהלים על ידי מומחים בתחום וכל סוגי האימונים וההכשרות נבנים, כאמור, בהתאם לצרכים ודרישות העבודה אליה מיועד המאבטח.

הכשרות מיוחדות

חלק מהאימונים הם ייחודיים ונקודתיים, למשל אימונים מיוחדים לאבטחת אישים, מאבטחי מתקנים, לימודי לחימה והישרדות לפרטיים או גופי ציבור, שנמצאים באזורי סיכון, למידה והתנסות מעשית בסוגי נשק שונים, לימודי עזרה ראשונה, למשל למאבטחים של טיולי תלמידים, לימודי כתות כוננות לישובי ספר ומבני ציבור, נהיגה מבצעית ועוד.

חברת ארקס אבטחה מקפידה על קליטת מאבטחים לשורותיה רק לאחר הכשרה ואימונים מקיפים, פיזיים ועיוניים. ההכשרות ניתנות על ידי מדריכים ומפקחים מורשים, מיומנים ובעלי נסיון מקיף בתחום אותו הם מכשירים את המאבטחים ובהתאם לסיווגם ואופי עבודתם.

 

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן