ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

את מי קולטת חברת האבטחה לשורותיה ?

חברות אבטחה רבות מציבות תנאי קבלה נוקשים למדי בפני המועמדים הפוטנציאליים. בשורה התחתונה המרוויח הגדול הוא הלקוח שיודע שהוא מקבל שירותי אבטחה מקצועיים מאד. אין זה סוד שישנה העדפה ברורה ליוצאי יחידות מובחרות בצבא או במשטרה.

מדוע זה קורה, איך זה מתבצע ומה היתרון של יוצאי יחידות מובחרת אלו?

הטובים לארקס

להיות מאבטח פירושו לקחת אחריות על חייו של אדם מפורסם, לשמור על רכושם של דיירים בבניין, לשמור על הסדר בעת התלהטות הרוחות במשחק כדורגל ולמנוע קטטות במועדונים שלעתים מסתיימות באסון. ישנן עוד אין ספור דוגמאות לנחיצותם של מאבטחים במוסדות, מתקנים, ישובים ואירועים שונים אחרים, אולם המכנה המשותף לכולם הוא הצורך של מקבל שירותי האבטחה במענה מקצועי מרבי ומיטבי שיבטיח את שלומו.

את מי קולטת חברת אבטחה לשורותיה

משמעות הדבר היא כי נדרשות ממאבטח יכולות שאינן מובנות מאליהן, רקע מוקדם של ניהול והערכת סיכונים, יכולת מנהיגות והשלטת סדר, פתרון משברים בזמן אמת, סיכול נסיונות פגיעה או השחתה, ערנות מוגברת ועוד, כל זאת לצד כושר גופני מעולה, חוסן – גופני ורגשי – יכולות פיזיות מצוינות, שליטה באמנויות לחימה, כמו קרב מגע, שליטה בנשק חם ומיומנויות נוספות.

מאבטח המגיש את מועמדותו לחברת אבטחה ויש לו רקע צבאי או מיחידות ביצועיות אחרות, מבטיח בעצם לחברת האבטחה את היכולות שהיא דורשת מכל עובדיה. יש לו את הרקע הזה, הידע הנרחב בתחומים רבים שנדרשים ממאבטח, עברו הוא ללא דופי, המהווה תנאי נוסף לקבלה לעבודה, והוא אמון ומכיר היטב מצבי לחץ, נקיטת זהירות, בדיקת מתקנים וסריקתם וגם נאמנות בלתי מסויגת לאדם או המקום אותו הוא מאבטח.

יוצאי יחידות מובחרות מיודעים היטב עם סיטואציות בטחוניות ויש להם את המיומנויות הנדרשות כדי לתת מענה הולם לאבטחת ישובים הקרובים לשטחים, או אבטחת אישים בכירים בצמרת הפוליטית.

אימונים, הכשרות, כושר מנהיגות

כל מאבטח שהתקבל לחברת אבטחה צריך לעבור סדרת אימונים לא קלים, הדורשים גם חוסן נפשי. עליו לדעת לשמור על קור רוח, למצוא פתרונות יצירתיים לתרחישים שונים, להיות מהיר מחשבה ותגובה ועוד. כשמדובר ביוצאי משטרה או צבא, זהו כבר חלק מובנה באישיותם, חלק שפיתחו כבר בזמן שירותם.

חשוב לציין כי אין זה תנאי חד משמעי לקבלה לחברת אבטחה. מועמדים רבים שהוכיחו נכונות, עמידה בהצלחה באימונים ובהכשרה, גילו כושר מנהיגות ותכונות חשובות נוספות, התקבלו ללא היסוס לשורות חברת האבטחה ואפילו לתפקידי מפתח.

חברת האבטחה ארקס מעסיקה מאבטחים מהשורה הראשונה מבחינת יכולות מקצועיות ואישיות. כולם, ללא יוצא מן הכלל, עוברים הכשרה ואימונים, גם יוצאי יחידות מובחרות. ההעדפה של יוצאי יחידות אלה אינה פוגעת באפשרויות ההעסקה של מאבטחים מוכשרים שהוכיחו את עצמם, עמדו בהצלחה בכל תנאי הקבלה ועברו את ההכשרה והאימונים הרלוונטיים.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן