ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

בודקי תו ירוק – בודקי קורונה מיוחדים – שירותי אבטחה מיוחדים לתקופת הקורונה

תחום האבטחה בישראל היה מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד מחיי היום יום של האזרחים, לאור המציאות הביטחונית המתוחה שבה המדינה שרויה מיום הקמתה. שומרים ומאבטחים מוצבים בכניסה של כל מוסד ציבורי וגם בארגונים פרטיים, בשל הצורך לשמור על חייהם של השוהים במקום ולייצר עבורם סביבה מוגנת המעניקה להם מקסימום של ביטחון. משבר הקורונה שהגיע לישראל בתחילת שנת 2020, הכניס את כל המשק למגמה של שינוי ובתוכו גם את ענף האבטחה, שעבר תהליכי התאמה מיוחדים על מנת לסייע לציבור להתנהל בהתאם להנחיות הממשלה – וכמובן כדי לשמור על בריאותם של האזרחים, לצד שמירה על ביטחונם האישי.

סדרני קורונה, בודקי תו ירוק - ארקס חברת אבטחה ושמירה 24/7

בודקי תו ירוק ובודקי קורונה מיוחדים – תפקידי שמירה חדשים שנוצרו מתוך המשבר

המאבטחים החדשים הם אותם אנשים שעל כתפיהם מוטלת אחריות כבדה וחשובה מאין כמוה: לעזור במניעת הפצת המגיפה ולהגן על האזרחים. הציבור עצמו יכול לעשות זאת, כמובן, על ידי התנהגות שתואמת את הנחיות משרד הבריאות בכל הנוגע למניעת הידבקות, כגון עטיית מסכה, רחיצת ידיים וכדומה. עם זאת, כאשר ישנה התקהלות גדולה של בני אדם, עולה הצורך בשימוש בשירותי אבטחה וסדרנים שיהוו "שכבת הגנה" נוספת, אנשי שמירה ואבטחה שבזמן הקורונה מקבלים בפועל תפקידים נוספים, שעשויים להיות קריטיים ובעלי חשיבות יתרה בתקופות של עלייה בתחלואה והידוק ההגבלות, כגון:

  1. בודקי תו ירוק – אותם סדרנים שהם שומרי הסף של כל אירוע. תפקידם הוא לבדוק שכל אדם שנכנס למקום נושא תו ירוק בתוקף ומקיים את הנהלים של בית העסק אליו הוא נכנס.
  2. בודקי קורונה מיוחדים – אנשי אבטחה שאמונים על תזכור חוזר ונשנה בנוגע ליישום הנחיות משרד הבריאות. באירועים גדולים הם יבחנו את היקף עטיית המסכות ויסייעו למניעת התקהלויות וצפיפות יתר, הן בכניסה והן ביציאה.

לכל אירוע עשויים להיווצר צרכי אבטחה שונים וייחודיים, לכן חשוב להעניק לציבור המוזמן אל כל התכנסות באשר היא, את השלווה שמגיעה לו – הן במובן של הביטחון האישי והן במובן הבריאותי. בודקי תו ירוק ובודקי קורונה הם סדרנים ו/או מאבטחים אשר בתקופה זו עולה הצורך במתן שירותיהם ובמוכנותם לבצע את משימות האבטחה הייחודיות הנ"ל.

למה חשוב לשכור שירותי אבטחה ייחודיים / סדרני קורונה – במיוחד במקומות הומי אדם?

הסיבה ליצירת תפקידים חדשים בתחום השמירה והאבטחה בימי מגיפה עולמית, היא הצורך לסייע לציבור להמשיך בשגרת היום שלו ככל שהדבר מתאפשר, לצד הצורך לפעול על פי הנחיות הממשלה בכל הנוגע להתנהגות מונעת הדבקה. הרעיון בשכירת שירותי סדרנים ומאבטחים ייחודיים לקורונה, הוא להעניק לציבור מעטפת הגנה מתאימה, נוסף על זו שהאנשים מעניקים לעצמם כאשר הם עוטים מסכה ופועלים על פי הכללים וההמלצות.

במקומות הומי אדם הצורך בשירותים מיוחדים אלה עולה עוד יותר, כיוון שההתקהלות היא חלק בלתי נפרד מהסיטואציה ועמה גם עלול להיווצר דוחק, צפיפות וכמובן סיכוי גדול להדבקה. סדרנים ומאבטחים שעליהם מוטלת האחריות לשמור על חיי אדם בזמן האירוע, למעשה עושים זאת בשתי דרכים:

  1. שמירה על בטחון האנשים במתחם, בין אם על ידי נשיאת נשק או שלא ובכל מקרה – תוך הרחקת פורעים ואנשים שמפרים את הסדר הציבורי.
  2. שמירה על בריאות השוהים באיזור, על ידי בדיקת תו ירוק והתניית הכניסה, באם יש צורך, בהצגת תו זה.

גם כאשר מדובר בשירותי אבטחה קבועים עבור ארגונים ומוסדות וגם כשעולה הצורך בכך בזמן שמארגנים אירוע חד פעמי, שיש בו סיכוי להדבקה – חשוב להיעזר במאבטחים שהוכשרו לעבודה הספציפית שתוטל עליהם וקיבלו כלים הן לצורך אבטחה מקסימלית של האנשים והן לצורך שמירה על בריאות הציבור.

ארקס אבטחה מעניקה שירותי אבטחה וסדרנות בכל חלקי הארץ, לרבות שירותי שמירה וביטחון בענייני קורונה כמו סדרנים ובודקי תו ירוק בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

ניתן לתאם שיחת ייעוץ ולשכור את שירותינו המגוונים למאבטחים ו/או סדרנים בודקי קורונה ותו ירוק – באמצעות פנייה דרך מספר הטלפון, או בטופס צור הקשר המופיעים באתר – ואנו נשמח לתת שירות המתאים לצורך הפרטני שלכם.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן