ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

מאבטחי תרבות וספורט – דגשים ועקרונות

מאבטחי תרבות וספורט לעיתים נדרשים מכוח החוק, ובמקרים רבים מוסדות/ארגונים שוכרים שירותי אבטחה מתוך רצון חופשי. בין אם אתם מקיימים אירועי תרבות או ספורט, הקהלים שלכם ירצו לדעת שהם מאובטחים וששומרים עליהם אנשי אבטחה מקצועיים.

אירועים מצריכים אבטחה בכל מדינה בעולם, ובמיוחד במדינה רוויית סיכונים כמו ישראל. בין אם אתם עומדים לקיים אירוע ספורט או תרבות, ברוב הכמעט מוחלט של המקרים החוק יחייב אתכם לשכור שירות חברת אבטחה מקצועית. וכשאתם שוכרים את חברת האבטחה שלכם, יהיה חשוב לוודא כי בחירתכם היא נכונה ומבוססת ניסיון ומקצועיות. למשל, יהיה חשוב לוודא כי יש באפשרותה של חברת האבטחה לנהל מערך לוגיסטי שלם, מבצעי ומורכב למניעת תרחישי קיצון שונים וכן לוודא כי המאבטחים מיומנים באבטחה מסוג זה, עברו הכשרות מתאימות ויש להם הניסיון המינימלי הדרוש.

אבטחת תרבות וספורט - חברת אבטחה ושמירה ARAKS

המערך הלוגיסטי/תפעולי של חברת האבטחה

המערך הלוגיסטי של חברת אבטחה עשוי לכלול מספר אלמנטים שונים, לרבות כלי רכב ממונעים המשמשים לסיורים. סיורי אבטחה ניתנים לרב ביישובים וכפרים שונים, אבל במקרים מסוימים יש צורך גם לסייר מסביב לאירוע הספורט או התרבות כדי ליצור סטריליות וביטחון מרחבי ברדיוס מניח את הדעת.

מעבר לשימוש בכלי רכב, המערך הלוגיסטי של חברת האבטחה בדרך כלל כולל גם שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים. באמצעות ניסיון, ותק בשטח וטכנולוגיה מתקדמת, חברת האבטחה תוכל לסכל ולהדוף תרחישים בלתי רצויים עוד לפני שהם מתרחשים ותפקידה יהיה קודם כל למנוע מצבי חירום. אם חלילה מצב חירום פורץ, חברת האבטחה תפעל באופן מידי בהתאם לצורך המבצעי ותעבוד בשיתוף פעולה מול הרשויות השונות, המשטרה, מד"א ועוד.

תכנון האירוע בהתאם לתקני בטיחות וחוקי עזר עירוניים

בין אם יש צורך לתכנן את האירוע בעיר זו או אחרת בארץ, יהיה חשוב לוודא את כלל תקני הבטיחות וחוקי העזר העירוניים למיניהם. חברת אבטחה מתכננת את אבטחה האירוע בהתאם להנחיית הרשויות ובהתאם לכלל תקני הבטיחות הרלוונטיים. כמו כן, במקרים רבים יהיה צורך להתנהל באופן רציף ולקיים אינטראקציה צמודה מול המשטרה, מד"א, כיבוי אש והרשות המקומית.

מאחר שקיימים לא מעט תקני בטיחות שונים, כמו גם תרחישים בלתי רצויים רבים, חברת האבטחה חייבת לגלות מקצועיות ללא דופי. אנשי אבטחה מקצועיים אמורים קודם כל למנוע את מקרי הבלת"מ השונים, ואם חלילה מתרחש מקרה חירום במהלך האירוע, בנקודה הזו חברת האבטחה עובדת לפי פרוטוקולים מוכנים מראש ונהלים מסודרים, כשבדרך כלל תעבוד מול המשטרה ומול גורמים נוספים כפי שציינו לעיל.

מה כולל שירות אבטחת אירועי ספורט ותרבות?

שירות אבטחת אירועי ספורט ותרבות, כולל למעשה את אבטחת האירוע עצמו, את הציוד שקיים על הבמה, את האנשים והקהל, את אנשי הצוות, אחריות על נושא הסדרנות והכניסה המסודרת אל האירוע והחוצה ממנו, ועוד. יחד עם זאת, במקרים מסוימים יהיה צורך להפעיל גם אנשי אבטחה פיזית מסביב למקום האירוע ולשלב אמצעים טכנולוגיים.

מומחיות חברת ארקס אבטחה

אם אתם זקוקים לאנשי אבטחה סביב מקום האירוע, אתם יכולים להסתייע בחברת אבטחה שפועלת באמצעות אופנועי/רכבי סיור ואמצעים מתקדמים שונים. עם ניסיון של שנים רבות, צוות מקצועי ולמוד ניסיון, מערך לוגיסטי מתקדם ואמצעים טכנולוגיים חדישים, חברת ארקס תשמח לספק לכם פתרון אבטחה מקיף לאירועי תרבות בספורט ברחבי הארץ. החברה מספקת שירותי אבטחת אירועים המוניים, אבטחת הופעות, אבטחה באירועי ספורט רשמיים ועוד. צרו עמנו קשר בכל עת, ואנו נסייע לכם בתכנון אבטחת האירוע בצורה היעילה ביותר.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן