ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

חשיבותם של גורמי אבטחה מקצועיים באזור המרכז וגוש דן

 

נכון לומר שבאזור המרכז ובגוש דן קיימים ריכוזי אוכלוסייה רחבים יותר. באופן טבעי, כמות האוכלוסייה הרבה באזורים אלו מצריכה הערכות וכוח אדם רב בכל הנוגע לביטחון ובטיחות התושבים והמבקרים באזור.

אם נתייחס לגוש דן, שבמרכזה תל אביב יפו, נוכל להבחין בכמות הרבה של כוחות שיטור ואבטחה הקיימים במטרופולין זה כמו גם בשאר ערי המרכז הנמצאות במעגלים המעט רחוקים יותר. למשטרת ישראל, האמונה על בטחון ושלום הציבור, המשימות הרבות באזור מתאפשרות בעזרת גורמי אבטחה חיצוניים ופרטיים המספקים לא פעם את המטרייה הרחבה שיש לקיים על מנת להשיג את אותו ביטחון ושקט.

להלן ניגע במספר נקודות המאפיינות את חשיבותם של גורמי אבטחה באזור גוש דן והמרכז.

חלוקה והשתתפות בעומס המשימות עבור משטרת ישראל

לא פעם אנו נחשפים בתקשורת ואף באמירות מפי קצינים במשטרת ישראל על עומס המשימות הרב עמו מתמודדת המשטרה. חלק ניכר מאותו עומס חל ומתקיים בגוש דן וערי המרכז, שם לא רק נמצאים ריכוזי אוכלוסייה גדולים, אלא מתקיימים במקביל עשרות ומאות אירועים מידי יום כשבכדי לקיימם על המשטרה לספק כוח שיטור ואבטחה רחב.

אבטחה בגוש גן והמרכז

בוואקום שנוצר ביכולתה של משטרת ישראל לספק כוח אדם מספיק וראוי באזור גוש דן והמרכז, ובפרט העיר תל אביב, נהנות חברות האבטחה משיתוף פעולה פורה עם משטרת ישראל, כשבמסגרת אותו שיתוף פעולה מספקות חברות האבטחה כוחות אבטחה במקרים בהם אין אפשרות למשטרה לספק סדר גודל של שוטרים במקום. ביטחונה של משטרת ישראל באותם גורמי אבטחה חיצוניים מאפשר בעצם לספק אבטחה במספר רב של אירועים בגוש דן ואזור המרכז – לרבות הפריפריה של גוש דן דוגמת ראשון לציון, חולון, בת ים ועוד.

הקצאת כוח אדם רחב ובזמן קצר

החשיבות לשימוש בחברות אבטחה באזור גוש דן ובמרכז לא נוגע אך ורק להקצאת כוח אדם כמותי אשר יקל על המשטרה. חלק נוסף בחשיבותו הוא ביכולת להקצות בטווח הזמן הקצר והמידי כוח אדם מיומן כשהדבר נדרש מהן.

לא פעם חלים כמובן אירועים בלתי צפויים, חלקם אירועים בטחוניים, הדורשים הקצאת כוחות משטרה וביטחון למספר "נקודות חמות" ברגע אחד. במקרים מסוימים מדובר לא פעם על פיגועי תופת המרכזים לתוכם כוחות שיטור ואבטחה הן במקום הפיגוע והן ברדיוסים היותר רחבים סביבו. שוטרים רבים העוסקים בעבודות אבטחה וביטחון שוטפים נאלצים ברגע אחד להגיע לאותה "נקודה חמה" על מנת לתת מענה ישיר ועקיף לאירוע שהתפתח.

נהלי העבודה שייצרה משטרת ישראל יחד עם גורמי אבטחה חיצוניים מאפשרים לאחרונים להקצאות כוח מידי במקרים יוצאי דופן אלו, זאת על מנת לספק ביטחון ובטיחות אזורית בנקודה אחת באזור גוש דן והמרכז למול נהירת כוחות שיטור ואבטחה הנוהרים לאותה "נקודה חמה".

הקניית שירותי אבטחה מקצועיים וייחודיים

בשוק חברות האבטחה ניתן למצוא מספר רחב של חברות אשר ביכולתן לספק נדבך מקצועי וייחודי הן בכוח אדם והן ברמה הטכנולוגית. ייחודן של חלק מהשירותים המתקיימים בחברות אבטחה פרטיות הופכות אותן באופן טבעי ליעד מבוקש גם עבור רשויות החוק ומסגרות ממשלתיות כמו גם במסגרת הסקטור הפרטי.

באזור גוש דן והמרכז, אזור בו מרוכזים לא מעט מרכזי ממשל חשובים, קיימת חשיבות רבה ומכופלת ביישום אבטחה הדוקה ושמירה על נכסים אלו. מעבר לנהלים הקיימים ותגבור כוח האדם שמספקת המדינה, מאפשרות חברות האבטחה לאותן מסגרות נדבך נוסף של אבטחה ובמיוחד ברמה הטכנולוגית.

שימוש בעזרים טכנולוגיים ובכוח אדם מימון ומקצועי הקיים אך ורק בחברות אבטחה מעיד גם הוא על חשיבות גורמים אלו, הן באזור המרכז ולבטח במרכזי ערים נוספים הן בישראל והן למסגרות ישראליות ונציגויות בחו"ל.

יצירת נהלי עבודה ושפה משותפת

למול מה שתואר מעלה נוצר באופן טבעי מגע ורב וממושך בין חברות אבטחה חיצוניות ובין משטרת ישראל, כמו גם עם רשויות מקומיות ואף חברות אבטחה נוספות. אותו מגע מביא בסופו של דבר ליצירת שפה משותפת רחבה המשפרת באופן טבעי את עבודת המשטרה יחד עם חברות האבטחה.

הקניית דרכי פעולה ושפה משותפת בין כלל הכוחות מהוות גם כן נדבך לו חשיבות רבה שאותו יש להוקיר, להמשיך ולהפרות כמה שניתן.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן