ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת מועדונים באזור השרון

 

לא פעם צעירים רבים מאזור השרון יעדיפו את תל אביב הקרובה מרחק נסיעה של כחצי שעה כיעד לבילוי לילי. ועדיין, ישנם צעירים שאף נהנים ומעדיפים לבלות באזור הקרוב למגוריהם, דבר שהביא כמובן לצמיחה של מועדונים ובפאבים באזור השרון ובהתאם לכך לצורך של אותם מקומות בשירותי אבטחה.

לצערנו הרב מועדונים ופאבים הפכו לא פעם לשדה קרב של ממש ובו נאלצים כוחות אבטחה במקום והמשטרה לתת מענה לתגרות אלימות, מעשי ונדליזם ואף בפיקוח ובשמירה מבלים ומבלות מהטרדות מיניות. חלק ניכר מכך נוגע בעובדה שבתוך המועדונים והפאבים קיימת מן תחושת פורקן אצל חלק מהמבלים, בעיקר בחסות האלכוהול, שבה מתאפשר כביכול להתנהג ולהתנהל אחרת.

באזור השרון ניתן להצביע כמעט בכל עיר על מוקדי בילוי ובהם בשטח יחסית קטן פועלים מועדונים וברים בעיקר בסופי השבוע – בנתניה, כפר סבא, רעננה וכל הסביבה.

מאבטחי מועדונים

בכפר סבא, למשל, הפך עם השנים אזור התעשייה במזרח העיר לרוחש וגועש גם בשעות הליל ובו ריכוז של פאבים ומועדונים אליהם נוהרים מבלים רבים בסופי השבוע. באזורי התעשייה מתאפשרים קיומם של מקומות אלו, זאת למול העובדה שהרעש וההמולה שהם מביאים איתם אינם פוגעים במנוחתם של התושבים בעיר. כך הדבר אף חל בערים כמו הרצליה, הוד השרון ונתניה, ששם בנוסף לאזור התעשייה "פארק שיאים" נהנים הצעירים ממועדונים ופאבים רבים בקיץ על חופי הים שיש לעיר להציע.

מקומות הבילוי באזור השרון מכירות כיום את הצורך בחברות שמירה גם בתחומן. שאיפתם של המאבטחים במועדונים ובפאבים לתרום לבילוי בטוח ונעים לכלל המבלים מבלי הצורך להפעיל את כוחם יתר על המידה. עם זאת, ישנם מספר פעולות שחברות אבטחה נדרשות להן בכל הנוגע לאבטחת מועדונים ופאבים באזור.

שמירת נתיב כניסה ויציאה לרכבי חירום

למול העובדה שחלק ניכר מהמועדונים בערי השרון נמצאים באזורי תעשייה שבהם אין נוכחות רבה של רכבים כפי שהדבר מתרחש בשעות היום, מאפשרת לצוות האבטחה במקום לשמור ולאפשר בכל זמן הבילוי על נתיב כניסה ויציאה פנוי של רכב חירום ולבטח להבטיח יציאה מהירה של המבלים במקרה הצורך.

חברות אבטחה רבות נאלצות בלילות רבים בהזמנת כוח שיטור ו\או אמבולנס לנוכח מבלים אשר הפגינו אלימות כלפי מאבטחים ומבלים או כאלו ששתו לשוכרה עד למצב של עילפון. שמירה על נתיב כניסה פנוי מאפשר פינוי המבלים באופן קל ויעיל יותר.

ביצוע בדיקות קפדניות של המבלים בכניסה למועדון

גם מבלים באזור השרון מודעים לעובדה שהכניסה למועדון מתאפשרת לאחר שנערך על גופם חיפוש קפדני בכל הנוגע לחפץ חד או כזה העלול לשמש אותם בעת תגרה. מבחינתם של המאבטחים קיימת אפס סובלנות לגבי מי מהמבלים המתנגד לכל חיפוש בכליו. באזורים מסוימים באזור השרון, המועדים אף יותר לפורענות, מתבקשים לא פעם המבלים לחיפוש ברכב שהגיעו עמו זאת בכדי לוודא שלא הגיעו עם כלי תקיפה.

 

סיור בעת הבילוי במועדון ובשירותים

מעבר לכלל האבטחה הקיימת בכניסה למתחם ומסביבו מחויבים המאבטחים לסיורים בתוך המועדון, זאת על מנת לזהות מבעוד מועד מיהם המבלים שיש ויכולים להיות בעייתיים בהמשך. הרגישות הרבה הקיימת להטרדות מיניות מביאה חברות אבטחה רבות אף להקפיד על נוכחות מאבטחים בבתי השימוש של המבלים.

 

 

 

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן