ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת קייטנות

חודשי הקיץ הופכים עבור חברות אבטחה לחודשים בהם מתמודדים הם עם משימות אבטחה נוספות. רבבות של ילדים ובני נוער היוצאים לחופשה של חודשיים הופכים להיות מסה רבה של אנשים כשעל כוחות הביטחון והמשטרה לקחת בחשבון.

עבור ההורים חודשי הקיץ הופכים למעמסה ועול רב בכל בנוגע לתעסוקת הילדים. חלק נרחב מהילדים מבלים את חופשת הקיץ במסגרתן של קייטנות רבות הפועלות בכל רחבי הארץ. במסגרות אלו נקלטים מסה גדולה של ילדים ובני נוער הזוכים למספר רב של ימי כיף ופעילויות ברחבי הארץ. היכולת לתפעול מוצלח ובטוח של אותן פעילויות אינה באחריות הבלעדית של מנהלי הקייטנות וצוות המדריכים. למול העובדה שאיומים ביטחוניים בישראל אינם פוסחים על ילדים ובני נוער, הופכים הם לפגיעים יותר במסגרת קייטנות רבות. דרישת משטרת ישראל והרשויות המקומיות ממנהלי הקייטנות הוא בשימוש של מערכי אבטחה לכל אורך ימי הפעילות.

 

חברות אבטחה רבות רואות חשיבות גדולה בהקניית ביטחון לילדים ובני הנוער בזמן הפעילויות הרבות המתרחשות בקייטנות לאורך חודשי הקיץ. השאיפה היא שכמו שהוריי הילדים חשים ביטחון בעת שילדיהם במסגרות החינוכיות השונות – בגני הילדים וכן במוסדות החינוך האחרים, כך שאיפתם היא שביטחונם האישי והקולקטיבי קיים ושריר גם במסגרת הקייטנה אליה שלחו את ילדיהם.

אבטחה בתנועה מתמדת

רוב הקייטנות בישראל נערכות לימי פעילות סביב 3 שבועות שאינן כוללות את ימי שישי שבת. מנהלי הקייטנות משתדלים לבנות לוח זמנים מסודר ומאורגן בכל יום ובו פעילויות רבות ואינטנסיביות. הדבר בא לידי ביטוי בכך שבחלק לא מבוטל מהזמן נמצאים הילדים ובני הנוער בתנועה מתמדת של נסיעות רבות הרחק מנקודות האיסוף דוגמת גני חיות, לונה-פארקים, תיאטראות, מוזיאונים ועוד.

אבטחת הילדים בעת הנסיעה היא חלק חשוב שחברות האבטחה מודעות לו. בקייטנות רבות יחבור לנסיעות אלו מאבטח עם נשק. על המאבטח להיות ערני למתרחש סביבו לכל אורך הנסיעה. טרם עליית צוות המדריכים, הילדים והנערים לאוטובוס יבצע המאבטח סריקה בתוך ומסביב לאוטובוס יחד עם הנהג, יסרוק את הסביבה החיצונית ורק אז יאפשר לכולם לעלות.

בנסיעה עצמה על המאבטח להיות ער ודרוך בכל זמן הנסיעה, לשים לב רכבים חשודים מסביב, לדאוג לבטיחותם של הילדים בתוך האוטובוס ולהדריכם לקראת ההגעה תוך מתן דגשים בטיחותיים הנוגעים למקום אליו הם מגיעים.

שיתוף פעולה עם מערכי אבטחה

כאמור, האטרקציות הרבות השמורות לילדים ובני הנוער בקייטנות כוללות בין היתר ביקורים במסגרות להן מערכת אבטחה משל עצמן דוגמת לונה פארקים, גני חיות, בריכות ועוד. במקומות אלו נמצאים דרך קבע מערכי אבטחה אשר אמונים על אבטחת המבקרים. במקרים בהם מגיעות קבוצות גדולות לביקור, דוגמת קייטנות בחודשי הקיץ, נדרש לא פעם שיתוף פעולה בין מערך האבטחה במקום למול המאבטחים המתלווים לאותה קבוצה.

היכולת לקיים שיתוף פעולה מסודר מבטיח לילדים ובני הנוער בילוי נעים ובטוח יותר, ולהורים – שקט נפשי יקר. חשוב טרם ההגעה ליידע את מערך האבטחה במקום בכמות הילדים ובני הנוער, מספר המדריכים, האם המאבטח מגיע עם נשק וכמובן לציין נקודות חשובות וחריגות שיש ומערך האבטחה במקום צריך להכיר ולדעת.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן