ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה והעולם התחתון

העולם התחתון מהווה מקור ומוקד לאלימות רבה הרוחשת ומתפרצת בשיא עוצמתה. חלק רחב ממאבקי הכוח בין ארגוני פשיעה רבים נוגע לאגו, שליטה וכסף. בעולם עם חוקים ברורים ונוקשים שבהם השימוש באלימות מהווה מוצא ראשוני, יודעים ראשי ארגוני פשע ודמויות מרכזיות רבות שמהווים הם מטרה ברורה לפגיעה והתנקשות.

כיום ניתן להצביע על שימוש נרחב של מאבטחים אישיים הצמודים לאותם דמויות מפתח. עבור אלו הבוחרים לעבוד כמאבטחים בעולם התחתון יש להכיר ולהיות מודעים לסכנה המיידית המרחפת מעליהם. במקרים רבים יהפכו המאבטחים כלי המגן בגופם ובחייהם על אותה דמות עבריינית וכמובן ככלי שייאלץ להגיב ולנטרל תוקפים אפשריים, לעיתים אף לאחר התראת המשטרה על כוונה לפגוע בהם.

מאבטחים שעיקר עבודתם היא באבטחת דמויות מן העולם התחתון יודעים ומכירים את אופן הפעילות בעולם זה. הכרה זו מביאה אותם לפעול, להתנהל ולהכיר מקרוב אלו פעולות בולטות מצופה מהם.

אבטחה והעולם התחתון

בדיקת מטענים ברכבים

בעולם התחתון אלמנט ההפתעה מקבל ביטוי יוצא דופן בכל הנוגע להתנגשויות בדמויות רבות. שימוש רחב נעשה לא פעם בעזרת מטענים אשר מוצמדים לרכבים ומבנים. היכולת להצמיד מטען לרכבים נעשית לא פעם ברגע של היסח דעת המאפשר התקרבות והצמדת המטען ואף בעת נסיעה בכביש.

חלק מנהלי האבטחה הברורים בעולם התחתון הוא אבטחת רכבים ובדיקה מתמדת של מטענים הן ברכבים בהם עושים שימוש אותם עבריינים ואף במקומות בהם הם נמצאים. ניתן לראות שחלק רחב מהמאבטחים השומרים על אותם עבריינים הידע המוקדם בכל הנוגע לזיהוי מטענים, היכולת בזיהוי כלים מאולתרים שהפכו למטענים ואף באיתור של מטענים שנמצאים בתחפושת של כלי תמים אחר.

מתנקשים על גבי רכבים וקטנועים

פגיעותם הרבה של עבריינים רבים קיימת לרוב כשהם נמצאים בדרכים. רבים מאותם עבריינים דואגים כמובן לרכבים המבטיחים להם הגנה רחבה יותר. עם זאת, חלק גדול מהתנקשויות הנעשות בעולם התחתון קורות בעזרת רכב חולף ובו המתנקשים מנצלים רגע של חולשה ויורים לעבר העבריין שנמצא בסיטואציה חסרת אונים מבחינתו.

מתנקשים רבים ברוב המקרים יהיו רכובים על ידי קטנועים להם יכולת לתמרון רבה בכל כביש צר. השימוש בקסדה מאפשר להם לא להיחשף, הם מתמקמים בנקודה הכי נוחה על מנת ליצור מגע ירי ישיר ולברוח מן המקום בתוך מספר שניות.

מערכי האבטחה העובדים עם עבריינים בעולם התחתון מכירים כמובן את נקודת התורפה זו, שבגינה רבים מהעבריינים קיפחו חייהם. חלק מהיכולת להימנע ממפגש עם מתנקשים על גבי רכבים הוא השימוש במספר רכבים בעת נסיעה, כשאלו מאבטחים ומגוננים סביב רכב המטרה, שימוש בדרכים חלופיות ולא ראשיות, ביצוע הטעיות וכל פעולה אחרת אשר תמנע כל ניסיון להתנקשות בכבישים.

שימוש במצלמות

הביטוי "ביתי הוא מבצרי" מקבלת משמעות בולטת יותר כשאנו באים לתאר את הבתים בהם גרים אותן דמויות בעולם התחתון. הבתים בהחלט הופכים למבצר לכל דבר ועניין ובו שימוש רב בכל מה שיכול לסייע לאבטחת המקום. הרצון והשאיפה לפגיעה באותו יעד עברייני אינה שמורה רק לו ואף בני משפחתו נמצאים בסכנה.

חלק ממערך האבטחה על הבתים כולל שימוש רחב של מצלמות אבטחה הפונות כלפי חוץ לרחובות ולשטחים המתים מהם יכולים להופיע המתנקשים. חלק ממערך האבטחה של משפחות פשע גדולות כולל בתוכו שימוש בעזרים טכנולוגיים ובראשם שימוש במצלמות במעגל סגור. אלו מוסיפות לתחושת הביטחון של בני הבית ואף יכולים לשמש כמקור לאיתור של "חפרפרות".

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן