ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת עובדים בחברות גדולות

כל חברה גדולה חייבת לחשוב כיצד היא דואגת לעובדים שלה, שנמצאים מטבע הדברים תחת האחריות המלאה שלה. החשש הגדול ביותר של רבים הוא מתאונת עבודה, שאין אדם שחסין ממנה – אין זה משנה עד כמה הוא מנסה להיות זהיר בעבודה שלו. אלא שבנוסף לנקיטת אמצעי הבטיחות, חשוב להשקיע באבטחה פעילה של מקום העבודה  ובפרט של העובדים בו. כאן בדיוק נכנסות לתמונה חברות האבטחה, לצד גורמים אחרים בתחום זה. אז מדוע יש צורך גם באנשי מקצוע בתחום בהקדם האפשרי?

הסיבות לפנות לחברת אבטחה

שימוש בשירותיה של חברת אבטחה עבור עסקים גדולים הופך לרעיון מצוין, ואפילו מתבקש, עקב מספר סיבות עיקריות – החברה מציעה שירותים שונים שמרכיבים יחדיו את מערך האבטחה, לרבות הקצאת שומרים וכוח אדם אחר, התקנת מערכות אזעקה ואבטחה אחרות, ניהול מוקד אבטחה ותפעולו עבור החברה וכן הלאה. פעולות אלה משמשות אמצעי הגנה אקטיבי מפני מעשים דוגמת פריצה לעסק וגרימת נזקים לעובדיו וכן לעיתים מפני ניסיונות פגיעה בעובדים שלו, במידה ועובדים בתוכו נתונים לאיום ו/או עוסקים בתחומים רגישים ו/או סודיים אשר עלולים להיות מאוימים בדרך זו או אחרת. אסור לשכוח שאחוזי הפשיעה נגד עסקים בישראל נחשבים לגבוהים, ורק עולים משנה לשנה – הן במימדים שלהם והן במידת התחכום של הפושעים. כיום, עסק גדול שמערב בתוכו פעילויות רגישות ומועדות לפורענות – אינו יכול להרגיש בטוח אם הוא אינו שוקל היעזרות בחברת אבטחה.

כולם נהנים משקט נפשי

חברת אבטחה משמשת אמצעי הרתעה מהשורה הראשונה, כאשר גורמים מפוקפקים שיודעים כי בעסק מסוים פועלת חברת אבטחה לא ינסו מלכתחילה לבצע בה את זממם. בהמשך לכך, חברת האבטחה תורמת לשקט הנפשי של כל המעורבים בדבר, החל מאנשי העסק הזוטרים ביותר ועד למנהלים ולבכירים הזקוקים להגנה מפי איומים. היא הופכת את סביבת העבודה לרגועה ולשלווה הרבה יותר, מה שיכול בהחלט להביא לביצועים משופרים של כלל העובדים. ברור שאת הלקוחות אי אפשר להוציא מהתמונה, כאשר גם הם ירגישו בטוחים יותר עקב נוכחות חברת האבטחה: חשבו לדוגמא על הביטחון האישי של לקוחות במוסדות כגון: בנק, של רשת שיווק או של מוסד ציבורי.

סוגיה אחרת שחשוב להתייחס אליה היא שבכוחה של חברת האבטחה לתרום גם לבניית המוניטין של העסק. עסק שמקפיד להעסיק חברת אבטחה מקצועית ומוכרת למעשה מצהיר על מידת הרצינות שלו, ועל הדאגה שלו למקום העסק ולעובדים גם יחד.

לא רק אבטחה

חלק מחשיבות האבטחה, והשמירה על ביטחון העובדים אינה מסתכמת בשמירה פרסונלית בלבד. על מקום העבודה לדאוג ליצירת סביבת עבודה אופטימלית, ובעיקר בטוחה. בין הפעולות שיכולות להבטיח את בטיחות העובדים ניתן למנות התקנת מערכות כיבוי אש על סוגיהן (למשל, כדאי להתקין מערכת ספרינקלרים או גלאי עשן), הוספת אמצעי מיסוך והגנה מפני חומרים מסוכנים, רכישת ציוד בטיחות עבור העובדים וכיוצא באלה.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן