ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

מערכות בקרת כניסה

לא פעם דובר עד כמה ההתקדמות הטכנולוגית הביאה עימה פתרונות אבטחה יוצאי דופן, מהסוג ששילובים עם מאבטחים מקצועיים הביא לייעול האבטחה במקומות רבים ברחבי העולם. מערכות בקרת כניסה מהוות עד היום נכס חשוב בכל מסגרת בה קיימת אבטחה הדוקה.

שילוב הדוק של ביטחון והייטק

אם ישנה מערכת שמבצעת חיבור רחב היקף בין עולם ההייטק לעולם האבטחה זו מערכת בקרת כניסה. מערכות אלו מאפשרות פיקוח ושליטה על חללים עליהם אחראי מערך האבטחה במקום. למערכת יכולת מניעת כניסה ממי שאינו מורשה, היא מבצעת ניטור כניסות ויציאות מכל חלל וחלל של עובדים קבועים ושל מבקרים, מאפשרת הזרמת נתוני העובדים בין המערכות, בעלת מסוגלות לקלוט נתונים ממערכות אבטחה קודמות ואך ממערכות נתוני עובדים בארגון – ועוד.

 

בשוק האבטחה כיום ישנן מספר לא מבוטל של חברות אשר פיתחו מערכות בקרת כניסה חכמות ויעילות. עולם ההייטק בישראל הוא מהמובילים בעולם בייצור והטמעת מערכות אלו בארגונים הן בישראל והן ברחבי העולם. במסגרת הכשרתם המקצועית של מאבטחים בחברות אבטחה מובילות, דוגמת ארקס, נעשית הכשרה מקיפה למאבטחים אשר אמורים להיות אמונים על מערכות אלו ולחלקם אף ניסיון תעסוקתי וצבאי במערכות דומות.

 

במסגרת גדולות מסוגלת מערכת בקרת כניסה לחלוש על בקרה של כ-60 אלף מורשים תוך יכולת שליטה מרחוק על כניסה ויציאה מכדי 8,000 דלתות ומעברים וזאת תוך הפעלה מקוונת מרחוק. מעבר לכך, מאפשרת המערכת להפיק מספר רחב של דו"חות אשר משמשים את מערכי האבטחה ואף כוחות משטרה וביטחון. הפקת אותן דו"חות משמרת את נהלי העבודה, משמת למעקב ואיתור פרצות וכמובן ביכולתה לשחזר אירועים ונתונים במסגרת תחקירי אבטחה הנעשים במסגרות השונות.

מערכת בקרת כניסה

פתרון טכנולוגי יעיל למניעת מגוון תקלות

כיום, רוב המערכות בקרת הכניסות מאפשרות זיהוי ביומטרי של המורשים, בין אם בצורת זיהוי פניהם ו\או זיהוי על פי טביעת אצבע או יד. כשנעשה שימוש בטביעות אצבע לזיהוי רצוי כמובן לקחת טביעות אצבע משני הידיים. לא פעם קיימים ארגונים הבוחרים במערכות זולות לזיהוי טביעות אצבע וידיים והדבר מקבל ביטוי כבר בתחילה בה למערכת יש קושי גדול לזהות את טביעות המורשים.

 

הזיהוי הביומטרי בא כמובן להחליף את החשש שקיים, בצדק, בארגונים רבים בה לכל עובד היה כרטיס מורשה שאף שימש אותו לסמן שעת "כנותה של המערכת במערכות גדולות היא ביכולתה להיות נעימה וקלה לשימוש של המאבטחים במקום. אלו זוכים להבין במהירות את נחיצותה ויתרונותיה של המערכת ומשתמשים ביכולותיה על מנת להתמקצע בעצמם, כמו גם לשים דגש ותשומת לב לאלמנטים נוספים במערך האבטחה, כאלו שרק עין ויכולת אנושית נדרשת להם.

 

לסיכום, מדובר בפתרון טכנולוגי חדשני, יעיל, שאנו צופים שיצבור דרישה וצורך ככל שיעבור הזמן וככל שיתרבו האתגרים של מערכי אבטחה, הן בחברות/ארגונים גדולים, והן למטרות אחרות כמו אבטחת אירועים ו/או מתחמים מרובי אוכלוסיה.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן