ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה פיזית (אנושית) – חשיבות ויתרונות

לכל המכירים מקרוב את עולם האבטחה, ידוע כמובן עד כמה נושא האבטחה הפך ליותר מורכב ומאתגר. האתגרים הרבים בעולם זה כוללים הצורך באבטחה פיזית של כוח אדם איכותי – מאבטחים אשר עושים ימים ולילות במקומות ואירועים בהם האתגר הינו מורכב ולא פשוט.

כיום ניתן להבחין במערכי אבטחה הן באתרים ומקומות אסטרטגיים בהם ישנו רצון להרחיק את ההמון, כשמהצד השני הצורך באבטחה כולל בתוכו את המימד הפיזי דווקא במקומות בהם ישנה התקהלות רבה של קהל שעליו כמובן יש לשמור ולאבטח.

הימצאות מאבטחים אנושיים – תנאי הכרחי להצלחה באבטחה

שימוש באבטחה המבוססת קודם כל על הממד הפיזי, מהווה קודם כל את השמירה על מאפיין חשוב בעולם זה הנוגע ליכולתם של המאבטחים ובכלל מערכי האבטחה והוא בהפעלת שיקול דעת בזמן שיגרת האבטחה ובטח בעת אבטחת מקרים יוצאי דופן. שיקול דעת נכון, מחושב ומקצועי מהווה בסיס להצלחת מבצעי האבטחה השונים ועליו מושם דגש רב בחברות אבטחה שונות.

הפעלת שיקול הדעת של מאבטחים באירועים מתפתחים מהווה את משקל המחץ בין היכולת לדעת לנהל את האירוע באופן יעיל ולמגרו, לבין האפשרות השנייה והלא רצויה שבו באותו אירוע מתפתח מתווסף שיקול דעת לקוי של המאבטחים במקום, דבר אשר מביא להסלמת האירוע ובכך לנפגעים רבים.

אבטחה פיזית ארקס אבטחה

האבטחה האנושית שאותם מאבטחים מעניקים בשטח מגובה כמובן בניסיון הרב שצברו לאורך השנים. המגוון הרחב של צורות האבטחה בהם המאבטחים לוקחים חלק לאורך שנים רבות וזאת בנוסף לרקע הצבאי הרחב של לא מעט מאבטחים ששירתו בצה"ל, הופך את המימד הפיזי באבטחה למשמעותי מאין כמוהו.

כפי שהתייחסנו במאמרים קודמים הנוגעים לאבטחה במקומות בילוי, הדבר מהווה דוגמה אחת, מיני רבות, לחשיבות הגורם האנושי והפיזי במערכת אבטחה. יכולתם של מאבטחים המכירים את השטח מקרוב לאפיין מראש את אלו בעלי פוטנציאל להתקלחות אלימה מהווה נכס מקצועי ראשון במעלה כששום עזר טכנולוגי כיום אינו יכול לו. בין אם בזיהוי פוטנציאלים להתלקחות ולבטח ביכולת לנהל את האירוע מול אותם גורמים בעייתיים תוך שימוש בוורבליות נכונה, שפת גוף, מחוות ועוד.

הימצאות של אבטחה אישית מראה שלאורך זמן ביכולתה לייצר הרתעה בפני כל מי שרוצים או חושבים לבקוע את מערכי האבטחה. פעילותם המקצועית של מערכי האבטחה הכוללת חתירה למגע, שבירת שגרה, ביצוע פעולות יזומות, שימוש נכון ומדויק בעזרים טכנולוגיים. כל אלו ואחרים נראים כלפי חוץ והם אלו שמשיגים את אותה הרתעה. כזו שביכולתה למנוע מראש מקרים בהם כל מי שרוצה לבקוע את אותו מערך אבטחה יימנע זאת מעצמו וזאת כי הבין כי היא נידונה לכישלון.

שירות אבטחה פיזית בארקס אבטחה

אנו בארקס אבטחה יודעים לאפיין את המאבטח הפיזי במספר רחב של קריטריונים שיש בהם להבטיח כשירותו ומקצועיותו בהשתלבות במערכי האבטחה הרבים עליהם החברה אחראית ברחבי הארץ. גם לנראות החיצונית של המאבטח חשיבות רבה, בכדי ליצור בראש ובראשונה את אותה הרתעה אותה הזכרנו קודם, והיא חובקת בתוכה את הציפייה למאבטחים חסונים כשמעבר לנראותם ככאלו עליהם גם לשמור על כושר קרבי, ידע נרחב בכלי העבודה והעזרים הניתנים להם (נשק אישי, עזרים טכנולוגיים וכו'), הפגנת ביטחון עצמי ועוד.

טועות ומטעות חברות האבטחה שהחלו לשים יהבן יותר ויותר על אותם עזרים טכנולוגיים ורואות בטיפוח הפן האנושי כאלמנט שאפשר להשקיע בו פחות. "ארקס אבטחה" רואה חשיבות עליונה וראשונה בפיתוח וטיפוח המאבטחים עצמם וזאת במקביל ללימוד ושימוש משכיל בעזרים טכנולוגיים. לשירותי אבטחה שונים ניתן לפנות אלינו בערוצי התקשורת באתר וזאת בכדי שתוכלו לקבל שירות מקצועי, חכם ויעיל.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן