ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

חברות אבטחה בתקופת מלחמה

המציאות הבטחונית בישראל היא מורכבת, סבוכה ורגישה, בטח בימים אלה. ישראל ידעה מלחמות, מבצעים צבאיים ואיומים בטחוניים בשטחה בהיקפים וסוגים שונים שמאיימים על בטחון הציבור כולו, צבאי ואזרחי. כדי להתמודד עם המציאות הזו, ננקטים בישראל אמצעי אבטחה קפדניים ומדוקדקים בכל מקום בו עלולה להשתקף סכנה לציבור האנשים השוהים בו. גם חברות אבטחה נערכות בהתאם למצב, במיוחד בתקופות הסלמה, מלחמה ומתיחות ביטחונית, כפי שאנו עדים לה בתקופה האחרונה. איך עושים זאת?

נערכים לכל תרחיש ביטחוני

בשנים האחרונות נעשה שימש נרחב ומקיף בשירותיהם של חברות אבטחה, המהוות תוספת משמעותית וחשובה לאבטחת מוסדות, אירועים, כנסים ויישובים. בכל פעם בה יש מתיחות ביטחונית, גם חברות האבטחה נערכות מחדש כדי לתת את השירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר והמושתת על האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. כל זאת כדי להקל על גורמי הבטחון ולסייע להם לשמר שקט ובטחון אופטימליים בימים שהציבור זקוק לאבטחה משמעותית יותר מבשגרה.

חברות אבטחה בתקופת מלחמה

אחד מהתרחישים המסוכנים ביותר הם יישובים באזורי סיכון הזקוקים לאבטחה צמודה. במצבים של מתיחות בטחונית נערכות חברות אבטחה מחדש ובוחנות את הדרכים לספק אבטחה ליישובים, במקום, או בנוסף לגורמי בטחון אחרים. זה מתחיל ברענון הנהלים של כל המאבטחים, בשיתוף עם רשויות האכיפה. המאבטחים עוברים רענון בשימוש בנשק חם, באיסוף מידע, באימוני כושר, למשל קרב מגע ואחרים ובהכשרות תיאורטיות שמטרתן לבחון סוגי סיכונים ודרכי ההתמודדות עימן.

ישובים רבים מאובטחים על ידי חברות אבטחה, על אחת כמה וכמה נדרש מענה מקצועי בעתות מלחמה. חברות אבטחה מתקדמות ובעלות מוניטין החליפו כבר מזמן את האבטחה הקונבנציונלית שהית המושתת על הצבת גדרות מסביב לישוב, סיור בישוב ומאבטח בכניסה אליו והן נותנות היום פתרונות מתקדמים יותר, למשל עם שימוש בעזרים טכנולוגיים להשגת שליטה טובה יותר על המתרחש בכל חלקי הישוב, סיור של מאבטחים חמושים בתדירות גבוהה יותר במהלך היום והלילה וכן הצבת מאבטחים גם בחלקים נוספים בישוב ולא רק בשער הכניסה הראשי אליו. כמו כן פועלים המאבטחים בשיתוף פעולה צמוד עם כוחות הבטחון ועם מוקדים מאוישים מטעם חברת האבטחה.

תגבור כל המערכים

 ולא רק אבטחת ישובים. בשל הסיכונים הביטחוניים העלולים להתרחש בכל מקום בארץ, עוברים המאבטחים הדרכות ממוקדות בהתאם למקום אותו הם מאבטחים ואופיו, מוסדות ציבור, מועדונים, מוסדות חינוך, בתי קפה ומסעדות ועוד, כל אלו מקבלים מענה מקיף וזהיר של המאבטחים שעברו רענון נהלים והכשרות מיוחדות.

חברת האבטחה עצמה נערכת מחדש עם תכנון לוגיסטי להבטחת אבטחה היקפית ורחבה, שתבטיח הפחתת סיכונים למינימום, עם תכנון לוגיסטי, בחינת אופי ומבנה המקום המאובטח, נקודות תורפה הקיימות בו והצגת תוכנית אופרטיבית המתייחסת לכל התרחישים האפשריים ובעצם עוסקת בניהול סיכונים והדרכים למגר אותם.

בעיתות לחימה ו/או מלחמה מעבות חברות אבטחה את כוח האדם שלהן, מוסיפות תגבור לצוותים "רגילים" ומהדקות את השמירה לאור התרעות מודיעיניות שמתקבלות.

כדי שמערך האבטחה יהיה הטוב ביותר, חשוב לקבל מענה מחברת אבטחה מקצועית, מורשית, בעלת כוח אדם רלוונטי, בעל הכשרה, נסיון ומוניטין שנצבר לאורך זמן.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן