ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

איך לאבטח מועדון חדש?

אם אתם בעיצומן של ההכנות לפתיחת המועדון החדש שהקמתם, חשוב שתתנו את הדעת גם לסידורי האבטחה במקום, במיוחד לאור תקריות ואירועים רבים שהתרחשו בשנים האחרונות במועדוני לילה. מה צריך לדעת בעל מועדון בנוגע לסידורי האבטחה במקום ולאילו הדגשים עליו לתת את הדעת? לפניכם טיפים יקרים לאבטחת מועדון

נהלים ואישורים

הקמת עסק חדש כרוכה בדאגות, חששות, תקוות וחלומות. כשמדובר על עסק הקולט אליו מספר אנשים גדול, יש לתת את הדעת על סידורי אבטחה הולמים:

* אישורים נדרשים – לפני הכל יש לקבל את האישורים הנדרשים להבטחת בטיחות המתקן, כלומר המועדון. האישורים ניתנים על ידי מכבי אש שבודקים את קיומו של מטף כיבוי אש, או יותר, חומרים דליקים, דלתות מילוט ואמצעים נוספים לכיבוי דליקה במקרה ופרצה כזו. אישורים נוספים הם אישורים מוניציפאליים להפעלת מקום שמושמעת בו מוזיקה, נמכר בו אלכוהול ווכדומה וכן אישור משטרת ישראל כי המקום עומד בתקנים מבחינת בטיחות המבנה,  מספר מקסימלי של אורחים שיכול לשהות במקום וכדומה. כמו כן יש לחשוב על האופן לשמירת הסדר במקום.

* שומרים על הסדר – האמצעים לשמירה על הסדר הם אלקטרוניים ואנושיים. האמצעים האלקטרוניים כוללים מצלמות אבטחה, לחצן מצוקה וכפתור אזעקה המקושר למוקד או ישירות למשטרה. האמצעים האנושיים הם מאבטחים שתפקידם לוודא כי הסדר נשמר במקום ואינו מופר בשום אופן וצורה.

 

איך לאבטח מועדון

* קביעת נהלים – באמצעות מאבטחים נקבעת ההתנהלות במועדון. למשל, נבחן גודלו מספר הנכנסים אליו ואפילו לאיזו אוכלוסיה הוא פונה- נוער, בוגרים או מבוגרים. בהתאם לכך נקבע מערך שלם של אבטחה, הכולל הצבת סלקטור בכניסה, קביעת מספר המאבטחים בתוך המקום והאם יש צורך בגיבוי של מוקד חיצוני.

* סריקה – הקפידו לסרוק את המקום עם צוות האבטחה, להראות להם את פתחי היציאה ונקודות חולשה של המועדון אם יש כאלו, למשל, פינות בהן לא ניתן לראות את המתרחש באמצעות מצלמה. את הסריקה יש לבצע לפני פתיחת העבודה ולהכניס את הנקודות החשובות לנוהלי העבודה.

* בחירת חברת אבטחה – כשאתם בוחרים חברת אבטחה עליכם לוודא כי מדובר בחברה עם הרשיונות הרלוונטיים, ממשטרת ישראל וגורמים נוספים. בקשו לדעת מי המאבטחים, מה נסיונם המקצועי באבטחת מועדונים, מה הכשרתם, האם יש להם אישור לשאת נשר והאם הם מצויים בקשר עם המשטרה במקרה שיעלה הצורך בכך. דאגו לעשות תיאום ציפיות ולהגדיר באילו מצבים תידרש התערבותם, למשל, סינון ומיון בכניסה למועדון, פתרון מצבי משבר, גילויי אלימות והפרדת קטטות ועוד.

 

תכנון מקדים של מערך האבטחה במועדון

הקמת עסק כמו מועדון מצריכה שימת לב לפרטים הקטנים ולראיית התמונה הכוללת. כדי שהמועדון החדש שלכם יתפקד באופן המיטבי ביותר, עם מינימום סיכונים או סיכויים להפרעות מסוגים שונים, חשוב לתכנן את מערך האבטחה ולבנות למקום מוניטין של מועדון שנעים להגיע אליו, הוא מצוי בידיים טובות ובמקרה של עימות, תגרה, או כל בעיה אחרת, יש גורם מקצועי ומיומן שיידע לפתור את הבעיה.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן