ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

מפיקי אירועים? כך תדעו איך לאבטח אירוע

"אירוע" הוא מונח המתאר תרחיש בו ישנה התכנסות של קבוצת אנשים המגיעה למטרה משותפת, למשל חתונה, מסיבה או אפילו כנס או אסיפה. מפיקי אירועים עורכים את ההכנות לאירוע בהתאם לאופיו, גודלו ומיקומו. מה צריך לדעת מפיק אירועים בנוגע לאבטחת האירוע? להלן מספר טיפים חשובים לאבטחת אירועים.

ירידה לפרטים

אם אתם מפיקי אירועים אתם לבטח מכירים את האופי הדינמי והאינטנסיבי של האירוע ובמיוחד את ההכנות לאירוע. יש לקחת בחשבון פרטים רבים, לדאוג לנושאים מגוונים ולדאוג שהאירוע יהיה בדיוק כפי שהלקוח שלכם דמיין אותו. בין כל ההכנות, וכדי להבטיח אירוע מוצלח, שקט ושלו, חשוב לתת את הדעת על נושא האבטחה:

* מיקום – למקום האירוע יש חשיבות רבה. אם מדובר במקום פתוח ולא באולם סגור, יש לתת את הדעת על הגישה למקום, במיוחד אם מדובר באירוע אינטימי הסגור לאורחים בלתי רצויים. כשאתם פונים לחברת אבטחה, עליכם לציין את המיקום.

* גודל – אבטחת אירוע רב משתתפים היא שונה לחלוטין מאבטחת אירוע מצומצם. וודאו למסור את הפרטים המלאים לחברת האבטחה, כדי להיערך למספר המאבטחים הנדרש. כמות המאבטחים מושפעת מגודל האירוע ומספר המשתתפים בו ויהיה עליכם לוודא כי יש אבטחה מספקת בהתאם לגדל האירוע.

* אופי האירוע- האם אתם מפיקים חתונה או שמא כנס גדול? בהתאם לאופי האירוע ייקבע על ידי חברת האבטחה אופי התכנון והשמירה על המקום. למשל, באבטחת הופעה גדולה בפארק, תהיה היערכות של חברת האבטחה בשילוב עם משטרת ישראל, כאשר כמות גדולה של מאבטחים מצויה במקום האירוע עצמו, כולל בכניסה אליו לצרכי מיון וסינון, בעוד המשטרה מקיפה את המעגל החיצוני יותר של האירוע, בעיקר בכבישי הגישה ושמירה על הסדר. אם באירוע נוכחת אישיות חשובה, יוצמד אליה מאבטח צמוד. זאת בעוד שאירוע אינטימי כמו למשל מסיבה או חתונה, יקבל אופי שונה של אבטחה ואיוש כוח אדם במספרים המתאימים לגודל המקום.

* תיאום ציפיות- ודאו עם חברת האבטחה כי היא מיודעת לתוכנית כולה, שעת תחילת האירוע וסיומו, מי יהיה בו וכמה אנשים מתוכננים להגיע. ככל שתהיו מדויקים יותר, ייבנה עבורכם מערך אבטחה אפקטיבי יותר.

איך לאבטח אירוע

*רשיונות ואישורים- ודאו כי לחברת האבטחה יש את הרשיונות הנדרשים כדי לאבטח אירוע מהסוג אותו אתם מפיקים. אישורים כאלו ניתנים רק למאבטחים מורשים, מוסמכים ובעלי רשיון לעסוק באבטחה ואף לשאת נשק, במידה ויש צורך בכך.

השגת שקט מלא ללקוח ולמשתתפים בארוע

כמפיקי אירוע חשוב לכם לספק את התוצר הטוב ביותר עבור הלקוחות שלכם, כולל שקט נפשי וביטחון מלא. לכן חשוב שתיערכו היטב לשמירה על ביטחון הנמצאים, כולל פירוט מלא של האירוע, אופיו, גודלו ומיקומו. באופן זה תתאפשר לחברת האבטחה הגעה למקום וסריקה שלו לאיתור כשלים ונקודות תורפה במקום, כמו פרצות ופתחים מהם יכולים להכנס אורחים בלתי רצויים, או מתן רשימה שמית של משתתפי האירוע, במידה ומדובר באירוע מצומצם יותר, כמו למשל מסיבה או חתונה.

כמו כן ודאו כי יש קשר רציף של חברת האבטחה עם רשויות האכיפה, שיש להם גיבוי מאיש במקרה הצורך וכי המאבטחים הממונים על אבטחת האירוע הם בעלי נסיון, ידע וכמובן הרשיון לעסוק בכך.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן