ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

שומרים על ילדים וקשישים עם מצלמות אבטחה

אין דבר קורע לב יותר מאשר לשמוע על סיפורים בהם התבצעה התעללות בפעוט או בקשיש, שתי האוכלוסיות החלשות ביותר בעולם כולו. משפחות רבות לא סולחות לעצמן על ששכרו שירותיהם של מטפלים ומטפלות ולא דאגו לוודא שמדובר באדם אחראי ונקי כפיים. המציאות הקשה מכתיבה נקיטת משנה זהירות בכל הנוגע ליקירינו ובעזרת מצלמות אבטחה הדבר מתאפשר בקלות ובנוחות.

נוקטים פעולה

משפחה של ש. מהצפון החליטה לשכור את שירותיה של מטפלת לבתם התינוקת הקטנה. הם קיבלו המלצות שנראו אמינות ולכן גם לא התקשרו לממליצים ששמותיהם הופיעו בקורות החים. שיחה עם המטפלת ועוד ראיון עומק שכנעו אותם כי מדובר בדמות אחראית, רכה ומסורה שתאפשר להם ללכת לעבודה בראש שקט. למרבה הצער הם התבדו, ובגדול. אנו נחסוך את הפרטים הקשים ורק נציין כי בנס לא נגרם לתינוקת הרכה נזק בלתי הפיך.

כשדוד, הקשיש האלמן לקה במחלת האלצהיימר, עמדו בפני ילדיו שתי אופציות. האחת להעבירו למוסד סיעודי והשנייה לשכור את שירותיו של מטפל, עובד זר. מאחר והביטוח של דוד כיסה הוצאות מחיי הושכר של מטפל העדיפו להשאירו בביתו ובסביבתו הנעימה ולשכור את שירותיו של מטפל שאפילו דיבר עברית. הסוכנות המליצה על העובד בכל פה וגם ילדיו של דוד התרשמו ממנו לטובה. מאחר ודוד הלוקה באלצהיימר מתקדם כמעט ואינו מדבר, כל המידע עליו התקבל רק דרך המטפל. לא עבר זמן רב עד שניכר היה כי בריאותו של דוד הולכת מתדרדרת, סימנים כחולים הופיעו בגופו והא רזה להחריד. המשפחה, שעד עתה התרשמה מהמטפל כי מדובר בתאונות ביתיות ובלבול עקב מצב של אביהם, החלה לחשוד כי משהו אינו פועל כשורה.

מצלמות אבטחה להגנה על ילדים וקשישים

מקרים כאלו ורבים אחרים מרכיבים את המציאות של משפחות רבות בישראל. תינוקות שלא יודעים לספר על חבטות שספגו רק כי לא רצו לישון, או קשישים שהמטפלים שלהם הפכו אותם לשק חבטות. מעבר לזוועה ולכאבי הלב, יש מה לעשות. וזה מתחיל בתיעוד ומעקב אחר מי שאנו מפקידים בידיו את הדבר יקר הערך ביותר- בני המשפחה.

מצלמות אבטחה לתיעוד

התקנת מצלמות אבטחה בבית בו שוהה מטפל מספקת שקט נפשי רב. מעבר לכך, ניתן להתקין מצלמות המאפשרות צפיה רציפה של המתרחש בבית. צפייה זו מתאפשרת דרך האינטרנט ואפילו צפייה באמצעות המכשיר הסלולרי.

ניתן להתקין מצלמות אבטחה גלויות, כך שימשו מראש גורם הרתעה למטפל או המטפלת, או מצלמות חבויות, כך שניתן יהיה לראות כיצד מתפקדים המטפלים כשאין להם את הידיעה שיש מי שצופה בהם. אסונות רבים נמנעו בזכות מצלמות האבטחה.

העידן החדש מציג בפנינו מספר רב ומגוון ש מצמות אבטחה בגדלים וסוגים שונים. ישנן מצלמות אבטחה שטווח הצילום שלהן הוא רחב במיוחד, אחרות הן ממוקדות יותר ומתאמות למשל למצבים בהם הקשיש מרותק למיטתו ועיקר הטיפול בו נעשה במקום אחד. חלק מהמצלמות מתעדות גם מצבים במקומות בהם התאורה היא מועטה ועושות שימש בקרני אינפרא אדום כדי לקבל תמונה ברורה.

התקנת מצלמות אבטחה צריכה להתבצע על יד מתקין מסמך מורשה לכך. את ההתקנה מבצעים לאחר שמגדירים בפניו את הצרכים המדויקים במצלמה ואת הנקודות בהן חשוב לכם לראות את המתרחש בבית. לאחר יעוץ ואפיון הנתונים, מוחלט על המצלמה המתאימה ביותר. ההתקנה על ידי איש מקצוע מנוסה מבטיחה לכם לא רק אחריות על עבודת, אלא גם הבטחה לתפעול נוח של המצלמה ומבלי שייווצרו תקלות. באופן זה מובטח מעקב רציף אחר המתרחש בבית, כפי שנהוג היום ג בגני ילדים רבים, מעונות ומשפחתונים, הקרויים גם "גנים שקופים".

אל תפקירו את גורל יקיריכם בידי המזל. יש מצבים בחיים שדורשים מאיתנו לנקוט משנה זהירות. מצלמות אבטחה הן הפתרון, היחיד אולי, שיאפשר לכם לצאת בשקט מהבית ולדעת שיש מי ששומר נאמנה על יקירכם.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן