ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

5 טיפים לשמירה על מועדונים

 

בעלי מועדון? חוויתם לפחות אירוע אלימות אחד במהלך בילוי ערב במועדון שלכם? מעבר לתחושת המצוקה, חוסר האונים והבהלה, עומד על הפרק גם המוניטין של המועדון, שלא לדבר על ירידה ניכרת בהכנסה עקב קיטון במספר המבלים במועדון בעקבות אירוע אלים. מה צריך לעשות כדי להבטיח את השקט הנפשי למבלים ולכם, ועל מה חשוב יותר לתת הדעת?

יום שישי את יודעת…

תרבות המועדונים רק הולכת ומתפתחת. זהו אמצעי הבילוי המועדף על רבים, המבקשים לעצמם מקום טוב בו יוכלו לשחרר קצת אנרגיות, לשמוע מוזיקה טובה, לשתות, לרקוד וליהנות. למרבה הצער, תרחישי אלימות במועדונים הפכו לתופעה שכיחה. תגרות, קטטות, דקירות ואפילו יריות מנשק חם מתרחשות במועדונים רבים וידם של בעלי המועדונים קצרה מלהושיע. ההשלכות למקרי אלימות הן רבות, ביניהן בחירה של רבים אבטחת מועדונים - 5 טיפים להדיר את רגלם מהמועדון המדובר מחשש שמא התקרית תחזור על עצמה. עבורכם, בעלי המועדונים הרוצים להבטיח לאורחי המועדון שקט נפשי, ריכזנו  5 טיפים שיסייעו לכם לשמור על המועדון שלכם –

  1. אל תתפשרו על אבטחה בינונית. וודאו כי אתם מקבלים שירות מחברת אבטחה מקצועית, בעלת מוניטין בתחום ובעיקר עם מאבטחים שעברו הכשרה מיוחדת באבטחת מועדונים. וודאו כי לחברה יש את הרשיונות הרלוונטיים וכי היא פועלת בתיאום מלא עם משטרת ישראל ובכפוף לתקנות ולנהלים שלה.
  2. הקשיבו ליעוץ שמספקת לכם חברת האבטחה. סיירו עימם במועדון ולימדו את נקודות החולשה שלו, את הפתחים הנוספים שיש במועדון והיכן הכי כדאי להציב מצלמות אבטחה. המצלמות הללו הן חיוניות כדי לפקח על הנעשה בכל רגע נתון וגם , אם חלילה אירעה תקרית, לשחזור המעשה והפקת לקחים
  3. אל תקמצו בכוח אדם. מועדון שרוצה לבנות לעצמו מוניטין של מועדון בטוח ומאובטח, זקוק לצוות מאבטחים שיכלול את הסלקטור בכניסה, מאבטחים בתוך המועדון וצוות גיבוי במקרה הצורך.
  4. וודאו כי מעבר לרשיון של המאבטח לשאת נשק, יש לו גם יכולות גופניות מוכחות, הוא בקיא בזיהוי שפת גוף מחשידה, בקיא בהשלטת סדר ומפעיל שיקול דעת. על המאבטח לערוך סריקה במועדון ובסביבתו עוד טרם שעת הפתיחה, לוודא כי המקום תקין וערוך לקלוט אליו מאות אורחים.
  5. וודאו כי המאבטחים לובשים מדים. למדים יש גורם הרתעה, ממש כמו מדי משטרה. חברות אבטחה מובילות מספקות למאבטחים מטעמן מדים מכובדים ורשמיים ועבור רבים התחושה היא זהה לנוכחות שוטר במקום.

צוות אבטחה איכותי למועדון

לכם, בעלי מועדונים יש אחריות רבה במהלך שעת הפתיחה של המועדון. באחריותכם לספק לאורחים את הבילוי, את השירות וגם את הידיעה שלא יאונה להם כל רע. כדי להבטיח זאת ולייצר מצב בו במועדון שלכם לא יתרחשו מקרים אלימים או מטרידים, עליכם להשקיע ולבחור בתבונה את צוות האבטחה ואת מספר המאבטחים הדרוש למקום, בהתאם לגודלו.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן