ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

4 טיפים יקרים לאבטחה באירועים

אחוזי הפשיעה בישראל הולכים וגדלים ויחד איתם גם היצירתיות של אותם נוכלים. עושה רושם שבכל רגע נתון נמצאת דרך חדשה לפרוץ, לגנוב, לבצע עוקץ על גבם של אנשים תמימים וההשלכות לתרחישים אלו הן רבות. למרבה המזל, חברות אבטחה פועלות ללא הרף כדי למצוא פתרונות וגורמי הרתעה מתקדמים וחדשניים, כדי למנוע תרחישים כאלו, ובהם – שירותי אבטחת אירועים מקצועית. להלן 4 טיפים לאבטחת אירועים שמירה על ביטחונכם.

לאבטח ולהימנע ממפח נפש

ישראלים אוהבים לחגוג והם עושים את זה בגדול. שוכרים אולם אירועים או גן, בוחרים תפריט וקונספט, שולחים הזמנות ונערכים לקראת האירוע המדור. אירועים רבים, ולא חשוב אם מדובר בחתונה, בר מצווה או כל מסיבה מושקעת אחרת, עלולים להסתיים במפח נפש בשל עוקץ בלתי צפוי או מעשה נוכלות אחר. זה יכול להתרחש במקום האירוע עצמו, שם אזור הכספת אליה מכניסים האורחים את הצ'קים אינו מספיק ואובטח והכספת נעלמת במהלך האירוע, זה יכול להיות בדרך לצילומים של החתן והכלה, שאז, ברגע בו הם יוצאים לצילומים, נותר הרכב המפואר ללא השגחה ונגנב אבטחת אירועים עם כל תכולתו וזה יכול להיות אפילו מידע שמקבלים גנבים על אירוע קרב והידיעה כי ביתם של חוגגי האירוע יעמוד ריק למשך שעות ארוכות וזה הזמן לפרוץ אליו ולרוקן אותו מתכולתו ללא כל הפרעה. חברות אבטחה מקצועיות עושות לילות כימים כדי להבטיח שהאירוע יעבור בשלום וללא כל תרחישים ועוקצים מהסוג הזה, וכשרוצים – אפשר. אז מה עושים?

  1. השתדלו שלא להפיץ את הפרטים המדויקים של האירוע, ובמיוחד לא באמצעים אלקטרוניים כמו הפייסבוק. גולשים רבים נוהגים להעלות אפילו צילום של ההזמנה לדף הפייסבוק, הכוללת את פרטי האירוע, כמו תאריך ושעה, שמות החוגגים ועוד נתונים מסגירים. הפייסבוק הוא מקום גלוי ואין לדעת מי קורא ת ההודעות שלכם.
  2. שכרתם רכב מפואר ויקר ואתם בדרך לצילומים על רקע השקיעה? השכירו שירותי מאבטח שיכול לשמש גם כנהג ואל תפקירו את הרכב בזמן הצילומים.
  3. אם מתוכננת להיות כספת המוצבת בכניסה לאולם האירועים, וודאו כי יש מאבטח ערני המצוי לידה במשך כל זמן האירוע ועד לאיסוף תכולת הכספת. מומלץ שאותו מאבטח גם ילווה את מי שנושא את הצ'קים והמזומנים עד שיגיעו לחוף מבטחים.
  4. אם מדובר באירוע כמו חתונה, סביר להניח שגם השכנים שלכם מוזמנים לאירוע, מה שמבטיח לגנבים שקט גם מהבתים הסמוכים. ככל שמדבר באירוע יוקרתי יותר של דמויות בכירות יותר, מומלץ להציב אבטחה גם בשכונת המגורים שלכם, או של הוריכם. הדבר יבטיח שקט נפשי במשך כל זמן האירוע.

כשהאבטחה עובדת – האירוע מוצלח

חברות אבטחה רבות מספקות שירותי אבטחת אירועים אשר חושבים על כל האספקטים שיכולים להוות סכנה באירוע. הן בודקות את אופי האירוע, גודלו ומה הרקע של חוגגי האירוע ומצעים בהתאם את האבטחה המתאימה ביותר, הכוללת ביותר וכמובן, המקצועית ביותר.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן