ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

טיפים לשמירה על הבית לפני נסיעה לחו"ל

נסיעה לחו"ל, או בכלל, כל יציאה מהבית לפרק זמן ממושך יכולה להסתיים בחזרה לבית פרוץ ומרוקן מתוכן. לא נעים לחזור לבית שאורח בלתי קרא ביקר בו ויש כמה דברים בסיסיים שחשוב לעשות לפני הנסיעה. לפניכם, המדריך לשמירה על הבית לפני נסיעה לחו"ל.

לנקוט באמצעי בטיחות

אחת התופעות הבולטות בקרב ישראלי רבים היא לספר לכל מי שהם מכירים על הנסיעה הממשמשת ובאה. הצהרות כאלו ואחרות יכולות להגיע גם לאוזניים הלא רצויות, במיוחד אם "הגדלתם ראש" וגם סיפרתם על כך בפייסבוק או באמצעים אחרים. ההמלצה היא לא לשתף אפילו את הגנן שלכם, או עוזרת הבית, אנשים שאתם סומכים עליהם ועובדים עבורכם שנים רבות. לעולם אין לדעת לאוזני מי תגיע השמועה הזו ולמי תקרוץ האפשרות לחדור לביתכם ללא הפרעה.

טיפים לפני נסיעה לחוץ לארץ

אם תכננתם לנסוע לשדה התעופה במונית, רצוי לתאם את האיסוף במרוחק מעט מביתכם. באופן זה מנעתם מנהגים בתחנה, הסדרנים ואפילו נוסעים אקראיים במונית לשמוע על כוונתכם לנסוע מכתובתכם המדויקת לשדה התעופה. במידה ובחרתם לנסוע לשדה התעופה ברכבת, הקפידו כי התג המוצמד למזוודות ובו הפרטים שלכם, כמו שמכם וכתובת המגורים, לא יהיה גלוי לעין.

כדי להסוות עד כמה שניתן את דבר נסיעתכם, רצוי לבקש גם משכן או אדם שאתם סומכים עליו לרוקן את תיבת הדואר שלכם לפחות אחת ליומיים שלושה.

רבים הנוסעים לחו"ל לתקופה ממושכת, מבקשים להקפיא את המנוי שלהם בחדר הכושר, בבריכת השחייה או בקאנטרי. רצוי להמנע מכך. כיום ניתן להקפיא את המנוי גם רטרואקטיבית, לאחר שהוכחתם כי שהיתם בחו"ל בתקופה המדוברת.

בכל מקרה מומלץ לבטח את תכולת הבית ואת הבית עצמו, כך שאם חלילה כן התבצעה פריצה, תוכלו לתבוע את חברות הביטוח בהתאם לפוליסה שלכם.

לשכור אבטחה מקצועית לבית

ככל שהבית הוא גדול יותר ובסביבה יוקרתית יותר, הסיכויים לנסות ולפרוץ אליו גבוהים יותר. כך גם בבתים של אישיות מוכרת, כמו אנשי הון, שלטון או עסקים. במקרים כאלו לא די רק בהסוואת דבר הנסיעה, אלא מתבקשים גם אמצעי מיגון נוספים. אמצעים אלו הם עזרים אלקטרוניים, כמו מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, שערים חשמליים וחיבור למוקד שמירה, שיגיע למקום בכל רגע נתון בו יתקבל איתות או התראה על תנועה חשודה בסביבה.

ולעתים לא די גם בזאת ונדרשת אבטחה אנושית, על ידי מאבטח המאייש את סביבת הבית, סורק את האזור מדי כמה שעות ומצוי בקשר קבוע ומתמיד עם ניידת הגיבוי של חברת האבטחה.

חברות אבטחה מספקות שירותי שמירה ואבטחת בתים, והנתונים לאחרונה רק עולים, לאחר שבעלי בתים רבים הגיעו למסקנה כי זוהי השמירה האפקטיבית ביותר, המהווה גורם הרתעה של ממש. המאבטחים הם גורמים מיומנים ומאומנים היטב, אמונים לזיהוי אנשים חשודים המצויים בקרבת הבית, בעלי הסמכה לדרוש מהם להזדהות ובעלי יכולות תגובה ופעולה מהירות ומקצועיות ביותר.

נסיעה לחו"ל, בין אם למטרות עסקים או לחופשה מהנה יכולה להיות רגועה ושקטה, לו רק יינקטו אמצעי הזהירות המתאימים לאופי הנסיעה, לבית ולסבירות שמישהו ינסה להכנס אליו. חברות אבטחה מודעות לצורך ההולך וגובר באבטחת בתים פרטיים ומכשירות מאבטחים בכל האמצעים הנדרשים כדי להבטיח לכם את השקט הנפשי הזה.

אז סעו לשלום, יש מי ששומר לכם על הבית.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן